Poniżej moje wypociny. Może i wy macie swoje ?
Może zapoczątkujemy nowy trend w poezji

POBOŻNIK
1.Czarne mam myśli
Czarny mam strój
I czarne serce przeklęte
Na piersi krzyż
Na ustach śpiew
A serce brudne, stęchnięte.
2.Dzieci na kolanach sadzam
Przytulam, dotykam, doradzam
Nie zawsze dotykam gdzie trzeba
Ale i tak pójdę do Nieba.
3.Pokropić, Pokadzić, Namaścić
Ja to za kasę sprzedaję
Kto nie da – niech zmyka czym prędzej !
Z biedotą się nie zadaję.
4.Gosposię wczoraj przyjąłem
Dwadzieścia pięć lat – trochę stara
Ale jak wina popiję wieczorem
Może się wtedy podjaram.
4.I płynie mi życie beztrosko
I nic mi więcej nie trzeba
Żałuję tylko jednego
Że weźmiesz mnie kiedyś do nieba
5. Może zapomnisz TY o MNIE
Zostawisz mnie tu na dole
Raj to Ja mam na ziemi
TWE Niebo z góry pier…e.