tak, absolutnie czuję, że chcę mieć drukarkę 3D, dla mnie to prawie magiczny replikator Star Trek, który może stworzyć wszystko, jak przyszłość science-fiction, nadchodzę! no chyba, że nie mam pojęcia, do czego bym go używał.. w tej chwili nie ma nic, co mógłbym wymyślić, co chciałbym wydrukować. Nie mam hobby, które wymagałyby żadnych drukowanych części, żadnych uroczych figurek z anime, żadnych części kostiumów cosplay, niczego do naprawy, żadnych szkicowych ulepszeń w domu, cokolwiek... ale z pewnością czuję się, jakbym miał drukarkę 3D |