Racjonalista - Strona głównaDo treści
Chcę mieć drukarkę 3D, ale nie mam pojęcia do czego mógłbym

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
13-06-2022 16:05zeref (1 punktów)Chcę mieć drukarkę 3D, ale nie mam pojęcia do czego mógłbym
tak, absolutnie czuję, że chcę mieć drukarkę 3D, dla mnie to prawie magiczny replikator Star Trek, który może stworzyć wszystko, jak przyszłość science-fiction, nadchodzę! no chyba, że ​​nie mam pojęcia, do czego bym go używał.. w tej chwili nie ma nic, co mógłbym wymyślić, co chciałbym wydrukować. Nie mam hobby, które wymagałyby żadnych drukowanych części, żadnych uroczych figurek z anime, żadnych części kostiumów cosplay, niczego do naprawy, żadnych szkicowych ulepszeń w domu, cokolwiek... ale z pewnością czuję się, jakbym miał drukarkę 3D
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)Odp: Chcę mieć drukarkę 3D, ale ....
>Chcę mieć drukarkę 3D, ale nie mam pojęcia do czego mógłbym
wydrukuj sobie dom (nie dla lalek a dla siebie)

na koncu promienia R umieść głowicę drukującą i tak spiralnie steruj promieniem R, że wydrukujesz jaskinie, raj (Jezus sie urodzil w jaskini)

tak może wyglądać twój wydrukowany dom


a tak w środku

po prostu raj

dla r=3m Pole = Pi x r2= 28m2
dla r=4 Pole = 50 m2

jak masz dobrą drukarkę w jeden dzień wydrukujesz dome
endros (3 punktów)Odp: Chcę mieć drukarkę 3D, ale nie mam pojęcia do czego mógłbym
>tak, absolutnie czuję, że chcę mieć drukarkę 3D, dla mnie to prawie magiczny replikator Star Trek,
>który może stworzyć wszystko, jak przyszłość science-fiction, nadchodzę! no chyba, że
>​​nie mam pojęcia, do czego bym go używał.. w tej chwili nie ma nic, co mógłbym
>wymyślić, co chciałbym wydrukować. Nie mam hobby, które wymagałyby żadnych drukowanych części, nox.tips/ xender.vip/
>żadnych uroczych figurek z anime, żadnych części kostiumów cosplay, niczego do naprawy, żadnych
>szkicowych ulepszeń w domu, cokolwiek... ale z pewnością czuję się, jakbym miał drukarkę 3D

I got this,...

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365