Witam, wszystkich forumowiczów. Moi drodzy mam do was ogromną prośbę, ponieważ piszę prace magisterską na temat Satysfakcji z życia, hierarchii wartości i religijności ateistów. Chciałabym abyście pomogli mi i wypełnili trzy krótkie testy. jeśli jesteście zainteresowani proszę o podanie adresu mailowego prześle wam testy. dziękuje i pozdrawiam anna |