Racjonalista - Strona głównaDo treści
Angielski pomysł na świetlaną i zdrową przyszłość naszą i waszą

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
08-07-2022 23:01MaxGolonko3 (3459 punktów)Angielski pomysł na świetlaną i zdrową przyszłość naszą i waszą
Ocena 1 na 1
Grafika bardzo istotna:

pbs.twimg.(*)XgAEhyAM?format=jpg&name=large

Moim zdaniem to nie jest aż tak kiepska idea

A cóż tam napisano?
Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość europejskiej przyrody.
Cóż. Rowerzysta jeżdżący po leśnych ścieżkach pomiędzy żubrami to miła mojemu eko-sercu idea.
Przecież żubr go nie zje!

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Berzerac (5671 punktów)

>Cóż. Rowerzysta jeżdżący po leśnych ścieżkach pomiędzy żubrami to miła mojemu eko-sercu idea.
>Przecież żubr go nie zje!

A Ty dalej o dupie Marynie. Wielka Brytania prócz dymisji premiera, ma jeszcze inny problem. Z przestępczością. Tamtejsza policja została wyposażona w elektryczne radiowozy. Teraz zamiast ścigać przestępców, piratów drogowych i patrolować ulice, w tym czasie ładują akumulatorach w radiowozach. Dostrzegasz i tę stronę "ekologii?'

motoryzacj(*)ow-bo-wciaz-laduje,nId,6143746

Ponadto zidiociali "zieloni" w Niemczech (de facto rządzący tym krajem) zmuszeni byli "przeprosić" swoje elektrownie węglowe. Jakoś chwilowo nie przeszkadza im emisja gazów cieplarnianych do atmosfery.

wysokienap(*)jowe-chwilowo-wracaja-do-lask/

Kiedy Ty i tzw. "zieloni" w końcu przyznacie, że świat i gospodarka nie są gotowe na rozwiązania jakie proponujecie? Nie macie w zamian nic do zaoferowania, a wasze "pomysły" idą w diabli w przypadku destabilizacji stosunków międzynarodowych?
09-07-2022 10:23 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

> Wielka Brytania ma problem. Z przestępczością.
trzeba zlikwidować przyczyny
w raju przestepczosc nie wystepowala

>Tamtejsza policja została wyposażona w elektryczne radiowozy.
widzialem w TV że na koniach jeżdżą
poza tym mają 82 mln kamer na ulicach, drugie tyle w pomieszczeniach, każdy chodzi z tel kom z kamerą, nie ma szans żaden

>Kiedy Ty i tzw. "zieloni" w końcu przyznacie, że świat i gospodarka nie są gotowe na rozwiązania jakie proponujecie? Nie macie w zamian nic do zaoferowania, a wasze "pomysły" idą w diabli w przypadku destabilizacji stosunków międzynarodowych?
na obrazku Maksa jest o ponownym zdziczeniu co znaczy powrót do raju
09-07-2022 12:43 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)

>widzialem w TV że na koniach jeżdżą

Jak i w Polsce.

>poza tym mają 82 mln kamer na ulicach, drugie tyle w pomieszczeniach, każdy chodzi z tel kom z kamerą, nie ma szans żaden

Kamera nie złapie bandyty na gorącym uczynku, ani pijaka za kierownicą.
09-07-2022 21:34 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>> mają 82 mln kamer na ulicach, drugie tyle w pomieszczeniach, każdy chodzi z tel kom z kamerą, nie ma szans żaden
>Kamera nie złapie bandyty na gorącym uczynku,
łapie, później np właściciel auta wskazuje kierowce

>pijaka za kierownicą.
widziałem pościg za motocyklista, rozbił się na pierwszym zakręcie. Powinien być zakaz pościgów
09-07-2022 21:52 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)

>>Kamera nie złapie bandyty na gorącym uczynku,
>łapie, później np właściciel auta wskazuje kierowce
>>pijaka za kierownicą.

Aha, nie dość, że wskaże, to jeszcze podpiepszy go, że jechał nachlany?

>widziałem pościg za motocyklista, rozbił się na pierwszym zakręcie. Powinien być zakaz pościgów

Nie, powinien zatrzymać się do kontroli.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365