 |
Szatan Polską włada! Biada nam bez ojca Tadeusza! Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 16-07-2011 17:10 | Kowalska (14008 punktów) | Szatan Polską włada! Biada nam bez ojca Tadeusza!
14 na 14 | Jak wszyscy wiecie, jestem gorliwą katoliczką i co miesiąc wpłacam na konto ojca Rydzyka 500 złotych oraz posyłam sernik i gołąbki. Te słowa ojca Tadeusza mnie przeraziły. To już nie jest Polska! To posiadłość Szatana!!! Egzorcyzmy nad naszym krajem są jak widać niezbędne. Cytat:- To, co się dzieje w naszym kraju jest skutkiem ogromnego kłamstwa, któremu, niestety, duża część narodu się nie sprzeciwia - powiedział ojciec Tadeusz Rydzyk w wywiadzie dla "Naszego Dziennika". - A doskonale wiemy, że ojcem kłamstwa jest szatan. Dlatego Polsce potrzebny jest egzorcyzm. Potrzeba naprawdę potężnej modlitwy i odżegnania się od wszystkiego, czego źródłem jest szatan, zarówno w życiu osobistym, jak i społeczno-politycznym - stwierdził dyrektor Radia Maryja. wiadomosci(*)73,wiadomosc.html?ticaid=1cabf W Sejmie jak się modlą o deszcz, to on zaraz spada w ilościach hurtowych na kraj nasz. To trzeba zrobić tak, żeby ojciec Tadeusz ten deszcz poświecił wodą święconą, i od razu cały kraj się odrezery.....No, wiecie co. Chyba, że ktoś ma lepszy pomysł. To ja natychmiast przekażę do Torunia. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | >To, co się dzieje w naszym kraju jest skutkiem ogromnego kłamstwa, któremu, niestety, duża część narodu się nie sprzeciwia Tylko dlaczego "niestety"?
Politycy, to ludzie, którzy widząc światełko na końcu tunelu dokupują więcej tunelu. (John Quinton)
|
|
14 na 14 | finerbijk (17282 punktów) | >Chyba, że ktoś ma lepszy pomysł. To ja natychmiast przekażę do Torunia. Kiedyś proponowałem do tego opryski wodą święconą z samolotów, ale wpadłem na lepszy i tańszy pomysł. Przydzielić kapłana egzorcystę do każdego ujęcia wody, aby ją święcił hurtem i każdy miał takową w kranie na zawołanie. Szatan nie ma szans!
Edit: Do egzorcysty można dokooptować homeopatę, który by wodę zaprawiał swoimi cud-kropelkami na różne choroby (odpada mu to wieczne rozcieńczanie i butelkowanie), aby uzdrawiające ducha i ciało fluidy dostarczać wprost do domów i to w przystępnej cenie.
|
|
 | 1 na 1 | TheRaV (318 punktów) | >Do egzorcysty można dokooptować homeopatę... Przecież homeopata to szatan w najczystszej postaci... Stwierdził to kategorycznie ksiądz Natanek...
|
|
|  | 2 na 2 | finerbijk (17282 punktów) | >Przecież homeopata to szatan w najczystszej postaci... Stwierdził to kategorycznie ksiądz Natanek...
Natanek-Szatanek jest w niełasce, a kościół nie zabrania homeopatii.
|
|
 | | maruda (5550 punktów) | >Przydzielić kapłana egzorcystę do każdego ujęcia wody...
Tylko pamiętaj o najważniejszym, to kapłan płaci za możliwość święcenia, nie ty jemu...
Ja niewierzącego traktuję delikatnie, bardziej delikatnie niż chorego umysłowo. - Znalezione
|
|
3 na 3 | Medieval (3004 punktów) | Sztafeta modlitewna 24 h, przez cały rok, transmitowana do Kowalskiej przez Skype'a.
|
|
8 na 8 | zupełna (2507 punktów) |
> Cytat:- To, co się dzieje w naszym kraju jest skutkiem ogromnego kłamstwa, któremu, niestety, >duża część narodu się nie sprzeciwia - powiedział ojciec Tadeusz Rydzyk w wywiadzie dla "Naszego >Dziennika". - A doskonale wiemy, że ojcem kłamstwa jest szatan. Dlatego Polsce potrzebny jest >egzorcyzm. Potrzeba naprawdę potężnej modlitwy i odżegnania się od wszystkiego, czego źródłem jest >szatan, zarówno w życiu osobistym, jak i społeczno-politycznym - stwierdził dyrektor Radia >Maryja. To ja się bardzo zmartwiłam. Skoro od tylu lat pan Rydzyk oraz takie tłumy zebrane wokól jego osoby modla się "za Polskę" a tu szatan tak aktywny w naszy kraju, to do kogo oni się modlą ?Albo adres jednak mylą , adresat poczty nie odbiera, albo nieobecny w domu.
|
|
5 na 5 | diogenes (42753 punktów) | >posyłam sernik i gołąbki.
Gołąbki rozumiem - to nawiązanie do ducha świętego. Ale sernik?
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
|
|
 | 3 na 3 | Anna Salman (16360 punktów) | >>posyłam sernik i gołąbki. >Gołąbki rozumiem - to nawiązanie do ducha świętego. Nawiązanie? Duch święty opiekany z nadzieniem wieprzowym??? >Ale sernik? Sernik (na zimno) to właśnie nawiązanie do kuchni żydowskiej - danie na szabat.
|
|
5 na 5 | Kowalska (14008 punktów) | Nic nie rozumiecie. Bosz......
Ojciec Tadeusz dobrze myśli. Otóż, jeśli Szatan jest właścicielem Polski, to należy Polskę zamknąć, wygremer... no wiecie co. Jak już ojciec Tadeusz zamknie Polskę, to jako jej właściciel sprzeda z inwentarzem Szatanowi. Rząd odda z wdzięczności nasze rezerwy walutowe, których nie mamy, ojcu na opiekę nad biednymi, których w kraju jest pełno. Ale to nie szkodzi. Biedni są na całym świecie. Nic ważnego. Potem się ogłosi, że EURO 2012 nie wyszło przez Szatana, Jarosław i Macierewicz wrócą ze szpitali w których chcą ich zamknąć na jednym oddziale. Schetyna z kamienną jak zawsze twarzą powie, że EURO odbyło się za szybko i to nie wina rządu z powodu tak obiektywnych trudności.
Sami widzicie, że tylko ojciec Tadeusz nas uratuje. Tak nas sprzeda, że nawet nie zakumamy żeśmy sprzedani.
Czyż to nie cudowne???
P. S.
Osoby, które się orientują i mnie znają, chciałam serdecznie przeprosić za moją notoryczną ostatnio gópafkę. Nic nie poradzę. pocieszenie dostałam ze strony siostry zakonnej Bożysławy, która mi powiedziała, że lepiej być taką głupią jak jestem, niż tak mądrą jak ojciec Tadeusz.
"Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania"
|
|
 | | fiedorek.t (5805 punktów) | > Osoby, które się orientują i mnie znają, chciałam serdecznie przeprosić za moją notoryczną ostatnio gópafkę. Nic nie poradzę. pocieszenie dostałam ze strony siostry zakonnej Bożysławy, która mi powiedziała, że lepiej być taką głupią jak jestem, niż tak mądrą jak ojciec Tadeusz.Ja z szefem pogadam jeszcze o tej Polsce  Tyle gadu,gadu a my nic nie wiemy.No i jeszcze z bobdanem jest do pogadania,wszystko za naszymi plessami
|
|
1 na 1 | zachaj (5239 punktów) | Ten człowiek już się wystarczająco skompromitował i dobrze. Tadeusz Rydzyk nie szkodzi Polsce, on szkodzi najbardziej sobie i swojemu radiu. Ostatnio uspokoiły mnie badanie, które jednoznacznie stwierdziły o niskiej popularności jego medium. Około 1% słuchaczy radiowych wybiera RM. W tym większość to ludzie w podeszłym wieku.
Jego gatki o szatanie to próby poderwania tłumów, jednak jest to daleko nieskuteczne w dzisiejszych czasach, w nowoczesnej Europie. Oczywiście trafiają one w twardy, niezmiennie ufający elektorat ale cóż z tego?
A niech sobie gada co chce, taka jest jego rola widocznie i tak zostanie zapamiętany. Czy ktoś pamięta o jakiś papieżach z przed dwustu lat? Nie! Ludzie pamiętają Kopernika, Newtona i Darwina bo oni nie utrwalali starożytnych mitów, tylko tworzyli rewolucyjne idee.
Naszą rolą jest mówienie, że szatan nie istnieje. Większość ludzi w Polsce i tak traktuje egzorcyzmy jak opowiadania o duchach i wampirach, co najmniej z przymrużeniem oka.
|
|
 | 5 na 5 | i.czaplicka (5782 punktów) |
> Jego gatki o szatanie to próby poderwania tłumów, gdzie takie gatki można dostać?
|
|
 | 3 na 3 | Medieval (3004 punktów) |
> Ludzie pamiętają Kopernika, Newtona i Darwina bo oni nie utrwalali starożytnych mitów, tylko tworzyli rewolucyjne idee.
Przepraszam, niestety nie masz racji. Pamięta o nich też ok. 1% populacji.
|
|
|  | 1 na 1 | zachaj (5239 punktów) | >Przepraszam, niestety nie masz racji. Pamięta o nich też ok. 1% populacji.
Może w Europie ludzie są mniej prymitywni? Rzeczywiście jeżeli wziąć pod uwagę cała populację to wyniki mogłyby być dość mizerne. Ale po co? To Świat Zachodu jest nośnikiem nowoczesnej kultury, nauki i wiedzy. Nie licząc tępaków z Texasu i kilku innych miejsc w USA.
|
|
1 na 1 | Anna Salman (16360 punktów) | > ...Dlatego Polsce potrzebny jest egzorcyzm. Potrzeba naprawdę potężnej modlitwy i odżegnania się od wszystkiego, czego źródłem jest szatan, zarówno w życiu osobistym, jak i społeczno-politycznym ... Polsce potrzebni są dobrzy psychiatrzy ...
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|