Racjonalista - Strona głównaDo treści
Świat i Zaświaty oczyma Wiary oglądane a opisane Prawdziwie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
25-07-2011 11:56big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Świat i Zaświaty oczyma Wiary oglądane a opisane Prawdziwie
Ocena 15 na 15
Eeeeech...

Wszyscy się dziś jakimiś pierdołami typu zamach w Norwegii zajmują, jeden tylko Nasz Dziennik właściwą hierarchię spraw dostrzega pierwszą stronę twardo Smoleńskiem zaczynając, zaś jedynej wiadomości o zamachu nadając tytuł Breivik groził Papieżowi, co jak Najsłuszniej wskazuje, że śmierć stu Norwegów to zaledwie nic nieznaczący epifenomen w porównaniu z groźbami pod adresem Papieża.

Tak w ogóle, to chyba dobrze jest być Papieżem, bo to, zdaje się, jedyne w Kościele stanowisko, zabezpieczające przed popadnięciem w Błędy i - co za tym idzie - Potępienie Wieczne, co ks. dr hab. Piotr Natanek na przykładzie abp. Życińskiego niedawno wykazał:

Cytat:
Czy mam Wam przeczytać, jak wyglądało rozliczenie świętej pamięci Józefa Życińskiego, arcybiskupa? Dziś z piekła jego głos słychać w niebie! Tak wyje! Jest razem obok Mahometa, przywiązany najgrubszym łańcuchem.


Zapewniam, że warto poświęcić godzinkę, by zapoznać się z załączonym zapisem video całego kazania ks. dr hab. Natanka .

Tych Słów Prawdy masono-kardynał Dziwisz, grób pobielany, okazało się, zdzierżyć nie był w stanie i całkiem po faryzejsku ks. dr hab. Natanka zawiesić się poważył.

Hańba ludom, co własne suspendują Proroki!

Szczęściem ks. dr hab. Natanek - Pasterz Prawdziwie Niezłomny - nie z tych, co by się suspensą byle patriarszyny od Głoszenia odstraszyć pozwolili:

Cytat:
Wiem, że ich wściekłem, poruszyłem ich wiadomością porównując śp. Arcybiskupa Józefa do Mahometa. I nie zmieniam zdania. I pokażę dokumenty, że obydwaj są najgrubszymi łańcuchami w piekle przywiązani i ich wycie roznosi się aż do podnóżka Nieba.


Komentarze na Frondzie jak zawsze przecudnej urody, zaś zapis video powyższej deklaracji ks. dr hab. Natanka tutaj.
A tu jeszcze garść dodatkowych szczegółów.

Dzieje się .
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

25-07-2011 12:13
 Ocena 16 na 16
Meretseger (61860 punktów)
Cytat:
...I pokażę dokumenty, że obydwaj są najgrubszymi łańcuchami w piekle przywiązani i ich wycie roznosi się aż do podnóżka Nieba.

Niech pokaże! Chcę wreszcie zobaczyć jakiś dokument, list, zdjęcie, cokolwiek na dowód, że piekło i niebo istnieją. I koniecznie nagranie tego wycia, co je w niebie słychać.


Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
25-07-2011 14:54 
 Ocena 3 na 3
maruda (5550 punktów)
> Chcę wreszcie zobaczyć jakiś dokument, list, zdjęcie, cokolwiek na dowód, że piekło i niebo istnieją. I koniecznie nagranie tego wycia, co je w niebie słychać.

To jest prostsze niż myślisz, dostaniesz dokument napisany ręką samego najwyższego diabła. Precyzyjniej ręką człowieka opętanego przez niego, ale to przecież to samo. Zastanawia mnie inna rzecz, czy niebo i piekło już są otwarte, a jeżeli tak to kogo tam przyjmują skoro rozsądzenie o tym kto jest dobry a kto zły nastąpi dopiero po końcu świata.

Ja niewierzącego traktuję delikatnie, bardziej delikatnie niż chorego umysłowo. - znalezione
25-07-2011 17:45 
 Ocena 1 na 1
Domestos z Bidetu (6257 punktów)
> Zastanawia mnie inna rzecz, czy niebo i piekło już są otwarte, a jeżeli tak to kogo tam przyjmują skoro rozsądzenie o tym kto jest dobry a kto zły nastąpi dopiero po końcu świata.

? mają taki system jak przedpłaty, kiedyś na malucha w prl-u. Zapisuje się byle kogo i byle gdzie. Coś się dostanie.
Swoja drogą jak tak będziesz dociekać, to możesz miejsce obok Natanka dostać i co w tedy? Zdzierżysz? taką wieczność?

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
25-07-2011 17:49 
 Ocena 1 na 1
Domestos z Bidetu (6257 punktów)
>Chcę wreszcie zobaczyć jakiś dokument, list, zdjęcie, cokolwiek na dowód, że piekło i niebo istnieją. I koniecznie nagranie tego wycia, co je w niebie słychać.

One się przemieszczają. Dziś piekło jest w Oslo. Dowody nasz w Tv. Niebo w Krakowie. Tyle, że pochmurne.


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
25-07-2011 18:36 
 Ocena 4 na 4
rhotax7 (3947 punktów)
Służę uprzejmie wiarygodnymi zdjęciami z Nieba i Piekła.
Proszę jedynie odszukać archiwalne numery tej gazety równie wiarygodnej jak program PIS.


25-07-2011 21:24 
 Ocena 1 na 1
Medieval (3004 punktów)
>Niech pokaże! Chcę wreszcie zobaczyć jakiś dokument, list, zdjęcie, cokolwiek na dowód, że piekło i niebo istnieją. I koniecznie nagranie tego wycia, co je w niebie słychać.

Mam wrażenie, że po tylu latach, to już się piekłu skończył kontrakt z NFZ-etem.
Grzegorz (5685 punktów)
>Tak w ogóle, to chyba dobrze jest być Papieżem, bo to, zdaje się, jedyne w Kościele stanowisko, zabezpieczające przed popadnięciem w Błędy i - co za tym idzie - Potępienie Wieczne, co ks. dr hab. Piotr Natanek na przykładzie abp. Życińskiego niedawno wykazał

Na księdza Natanka zawsze można liczyć - to co mówi jest lepsze niż kabaret, a na dodatek, w przeciwieństwie do 90% tego towarzystwa, nie razi świętobliwą hipokryzją bo wydaje się być autentyczny. Swoją drogą, to swojego rodzaju absurd żeby w kraju gdzie formalnie istnieje rozdzielność KRK od państwa, a decydenci deklarują nieklękanie przed księżmi, jednym z niewielu gości którzy naprawdę postawili się Dziwiszowi okazał się jego podwładny...
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
Ja tam u Natanka widziałem (może bardziej słyszałem) desperację. Koleś został zmiażdżony przez system. Na tej drugiej mszy (na wyjeździe) widać, że mu ludzie nie "odpowiadają", nie reagują na kazanie.
Zostaje mu Pustelnia Niepokalanów. W końcu i tam go dopadną.

Trochę mnie nawet litość wzięła. Biedny szaleniec nie potrafi się wycofać z miejsca, w które sam się zapędził.

Pozdrawiam

Niech Ci aIIaH masaż zrobi!
25-07-2011 17:51 
 Ocena 4 na 4
Domestos z Bidetu (6257 punktów)
>
>Trochę mnie nawet litość wzięła. Biedny szaleniec nie potrafi się wycofać z miejsca, w które sam się zapędził.

pytanie: zna się na bombach? i czy ma pozwolenie na broń?
bo aura ostatnio przychylna jakoś...

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
02-08-2011 20:21 
 Ocena 1 na 1
Grzegorz (5685 punktów)
>>>Trochę mnie nawet litość wzięła. Biedny szaleniec nie potrafi się wycofać z miejsca, w które sam się zapędził.
>pytanie: zna się na bombach? i czy ma pozwolenie na broń?
>bo aura ostatnio przychylna jakoś...
Nie masz się czym przejmować, sądząc po tekstach kazań to nawet mając broń i chęć na akcję "oczyszczania świata" na pierwszą misję i tak wybrałby raczej coś w stylu uwolnienia episkopatu/kurii od masonów
Domestos z Bidetu (6257 punktów)
Cytat:

...nieposłuszeństwo, polegające na uporczywym głoszeniu przezeń niezgodnych z nauką Kościoła poglądów dotyczących królowania Jezusa Chrystusa, opartych na prywatnych objawieniach oraz inspirowanych obcymi nauce Kościoła doktrynami sekt eschatologicznych


czytam i podziwiam... prywatne objawienia... rozumiem, że objawienia powinny być nie prywatne czyli? państwowe?

przed momentem w tvp3 jakaś pani psycholog bodajże powiedziała, że ideologia Breivik'a "trzyma się kupy" i ma sens... Należy więc się jej bać i to jest realizm dnia dzisiejszego. A tym czasem u nas, dwóch dorosłych facetów kłóci się czy krasnoludki maja czerwone czy zielone czapeczki... Bo dla mnie do tego się to sprowadza.

Natanek, Breivik, Rafał. K, Ted Kaczyński, Dziwisz... wszyscy oni jakoś chcą zbawiać świat, ideologizując innych...

Ukryta i najbardziej śmiercionośna zaraza XXIw - ideologia?


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
Anna Salman (16360 punktów)
>...nieposłuszeństwo, polegające na uporczywym głoszeniu przezeń niezgodnych z nauką Kościoła poglądów dotyczących królowania Jezusa Chrystusa, opartych na prywatnych objawieniach
>czytam i podziwiam... prywatne objawienia... rozumiem, że objawienia powinny być nie prywatne czyli? państwowe?
Państwowe nie, ale publiczne, wspólnotowe. A niby po co im własne media? Takie objawienia publiczne mogłyby przyciągnąć reklamodawców. Na przykład ... telefonia komórkowa gwarantująca najszybsze połączenie z Niebem (pakiet promocyjny już od... zł).
Tylko zniknęła by potrzeba istnienia kościołów i modlitw - każdy by wysłał SMS w swojej sprawie.

>przed momentem w tvp3 jakaś pani psycholog bodajże powiedziała, że ideologia Breivik'a "trzyma się kupy" i ma sens... Należy więc się jej bać i to jest realizm dnia dzisiejszego. A tym czasem u nas, dwóch dorosłych facetów kłóci się czy krasnoludki maja czerwone czy zielone czapeczki...
Każdy ma taką ideologię, na jaką go stać i "radujmy się", że oni są wciąż na etapie krasnoludków, a nie konstruowania bomb.
26-07-2011 13:52 
 Ocena 3 na 3
Domestos z Bidetu (6257 punktów)
>Na przykład ... telefonia komórkowa gwarantująca najszybsze połączenie z Niebem (pakiet promocyjny już od... zł).
>Tylko zniknęła by potrzeba istnienia kościołów i modlitw - każdy by wysłał SMS w swojej sprawie.

hm, Natanek w tvp3 wczoraj - fragment pokazali - mówił, że ma bezpośredni światłowód z P.Bogiem...
Coś w tych łączach jednak siedzi

>Każdy ma taką ideologię, na jaką go stać i "radujmy się", że oni są wciąż na etapie krasnoludków, a nie konstruowania bomb.

To moja spekulacja ja kolaboruje z uczelniami państwowymi, nie wiem co na KUL uczą... tak naprawdę...


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
Meretseger (61860 punktów)

>hm, Natanek w tvp3 wczoraj - fragment pokazali - mówił, że ma bezpośredni światłowód z P.Bogiem...
Żartujesz czy naprawdę tak mówił?

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
26-07-2011 14:57 
 Ocena 4 na 4
Domestos z Bidetu (6257 punktów)
>>hm, Natanek w tvp3 wczoraj - fragment pokazali - mówił, że ma bezpośredni światłowód z P.Bogiem...
>Żartujesz czy naprawdę tak mówił?

nie. mam net bezprzewodowy i to w telefonie, więc wydolność prawie zerowa. Ale tvp3(małopolska) komentowało list Dziwisza i pokazało, jak to Natanek nic sobie z tego nie robi. Poszła krótka migawka z kazania i Natanek mówił, że jak nie nagrzeszy to ma dobry kontakt światłowodem bezpośrednio z P.Bogiem.
To powinno być gdzieś na jego stronach, bo jako wycinek z kazania będzie pewnie wielbione poprzez wyznawców...

edycja!
MAM:

Cytat:

Otrzymałem od Jezusa możliwość telefonu do Nieba i kiedy nie nabrykam z Panem Bogiem, to mam taki światłowód, że ta linia jest otwarta. W sobotę prosiłem o wiadomość z nieba i ją dostałem - Bóg miał mu powiedzieć: - Nie bój się. Żądam twojej ofiary. Podoba się mi twoja ofiara. Nie słuchaj tych, którzy nie mają mojego ducha. Bądź posłuszny Bogu, a nie tym, którym dałem władzę.

Cytat:

O bycie masonem oskarżył też kardynała Dziwisza. - W czerwcu przyjął nagrodę najwyższej loży masońskiej, kardynała Bea. To niemiecki kardynał, największy rozbójnik na Soborze Watykańskim, i krystaliczny mason najwyższym stopniem. Po drugie: nad kamieniem węgielnym, w budowanym Centrum Jana Pawła II, jest piękne wsadzony trójkąt masoński! Niech kardynał wyjaśni dlaczego - mówił.

ha ha ha
he he he
26-07-2011 16:15 
 Ocena 2 na 2
Anna Salman (16360 punktów)
>>hm, Natanek w tvp3 wczoraj - fragment pokazali - mówił, że ma bezpośredni światłowód z P.Bogiem...
>Żartujesz czy naprawdę tak mówił?
To niestety prawda. Chociaż numeru nie podał. Ani kosztu połączenia.
I dlatego nawiązałam do tej telefonii komórkowej.
26-07-2011 18:29 
 Ocena 3 na 3
Domestos z Bidetu (6257 punktów)

>To niestety prawda. Chociaż numeru nie podał. Ani kosztu połączenia.

żartujesz chyba?
BÓG miał podać SWÓJ numer PUBLICZNIE? linia zagotowała by w 66 sekund!

Jak czasem pytają w marketach przy kasie o kod pocztowy, zawsze podaje 66-666...

Kilka razy kasjerki się uśmiechnęły, ale raz usłyszałem : idiota! Nie ma takiego! Więc, dokonując malej manipulacji - pokazałem dowód... Trzeba było panią kasjerkę widzieć
(Manipulacja: nie pokazałem całego kodu, a Krosno O. ma akurat 66-600 )


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
Medieval (3004 punktów)
Dziwisz dysponuje potężną bronią, ma ząb lub kilka, kroplę krwi lub kilka, wspomnienie lub kilka i inne fragmenty Bło. Może by wysłał kroplę krwi Bło żeby Go przywołała do porządku. Taki BGM Tomahawk na tanka.
fiedorek.t (5805 punktów)
>Dzieje się .
>
A ja się zastanawiam,czy w piekle(jeżeli w ogóle istnieje) jest tak ciepło jak lubię.Tylu wspaniałych ludzi tam bym spotkał,samiuśkie wyuzdane,piękne bezbożnice.Księży zamknąłbym w jakiejś izbie na strychu,wsadził takiemu jednemu knebel coby już nie wył i hulaj dusza piekła nie ma Że nie wspomnę o szlachetnej braci z racjonalisty,mielibyśmy całą wieczność na dyskusje,te mądre i mądrzejsze.Ehh,bo zaraz zaczne wierzyć
wokulski (3 punktów)
Witam
Zastanawiam sie tak po ludzku płakać czy tez śmiać z tego przystoi. Smoleńsk tragedia, Norwegia równiez nią jest
roztrząsanie tegoż i tu. Nasz Dziennik - nasz czy Wasz z pewnoscia nie mój

słoneczka życze ( na południu leje i ziąb)

pozdrawiam wokulski
mayolina (2278 punktów)
Natanek, doktor habilitowany (jaka uczelnia taki doktor), jest moim ulubieńcem; bardzo się przejęłam, że Dziwisz - ten który święta krew błogosławionego papieża wysyłał Kubicy by wyzdrowiał - blokuje prawo Natanka do opowiadania o jego walkach z szatanem. Jak widać na tym przykladzie, w KrK jest zdecydowana hierarchia głupot które można prawić. Zwidy Dziwisza wygrywają ze zwidami Natanka bo jeden jest kardynalem, drugi jest szeregowym ksiedzem. A tak w ogóle to Natanek popadł w niełaskę nie za głupotę, ale za bezczelne krytykowanie jednego z hierarchów. Jakby ktoś potrzebował argumentów na to, że w KrK chodzi o władzę to ma dowód jak nad dłoni.

A tak swoją drogą trzeba Natankowi przyznać umiejętność plastycznego opisu: obraz biskupa przykutego łańcuchami do Mahometa jest przepięknej urody. W kategorii "moje ulubione objawienia" stawiam go zaraz obok wizji szatana próbującego pogryźć Natanka
maruda (5550 punktów)
> w KrK jest zdecydowana hierarchia

   Znajdź mi w kazaniach doktora Natanka wezwania do wpłat, a skoro nie nawołuje do wpłat to niby skąd ma fundusze na własną "fortecę". Biskup może ścierpieć wiele, ale nie naruszanie podstawowego fundamentu kościoła. Kasa płynie do rąk biskupa, każdy wasal oddaje suzerenowi jego należną część. Dbanie o finansowanie całej instytucji należy do podstawowych zadań biskupa, dlatego niepokornych trzeba szybciutko prostować.
   To chyba wyjaśnia główną różnicę pomiędzy doktorem Natankiem, a doktorem Rydzykiem. Szatan i modlitwy to tylko produkt uboczny na pokaz.


Ja niewierzącego traktuję delikatnie, bardziej delikatnie niż chorego umysłowo. - znalezione
27-07-2011 08:18 
 Ocena 2 na 2
Grzegorz (5685 punktów)
>Natanek, doktor habilitowany (jaka uczelnia taki doktor), jest moim ulubieńcem; bardzo się przejęłam, że Dziwisz - ten który święta krew błogosławionego papieża wysyłał Kubicy by wyzdrowiał - blokuje prawo Natanka do opowiadania o jego walkach z szatanem.
Ja też się zdziwiłem że kuria decyduje o odsunięciu kogoś tam od pracy naukowej (nie wnikając tu głębiej w sensowność "pracy naukowej" na takich wydziałach), dopóki nie sprawdziłem że Dziwisz (szef Natanka jako księdza) jest również jego szefem jako Wielki Kanclerz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II. To zresztą wyjaśnia ortodoksyjność większości naszych teologów - bo jeśli lokalny biskup jest zwyczajowo również bonzą na uniwerku to łatwo się domyślić czym może się skończyć nawet cień wątpliwości czy KRK zawsze ma rację. Co już przerobili niektórzy teologowie próbujący samodzielnie myśleć i wyjść poza schematy typu "JP2 wielkim Polakiem był", jak choćby Obirek.

Zastanowiło mnie również że rozmaite sanepidy i inspekcje przeciwpożarowe, czyli instytucje w których w przeciwieństwie do niektórych uniwerków księża nie obsadzają kluczowych stanowisk, akurat teraz rzuciły się na Natanka i jego brak pozwoleń do prowadzenia takiej działalności. Tą działalność prowadzi od 2007 roku czyli już jakiś czas... nasuwa się wniosek że póki był OK wobec kurii to posiadał "immunitet" na instytucje wyraźnie podrzędne w postaci sanepidu czy straży pożarnej.
marcin1902 (3438 punktów)
>że Dziwisz - ten który święta krew błogosławionego papieża wysyłał Kubicy by wyzdrowiał

A właśnie! Tak z innej beczki. Ile to już czasu minęło, jak Kubica dostał krew papy? Czy aby przypadkiem nie powinien już dzięki tak wspaniałej relikwii wygrywać raz za razem?

"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365