Czy ktos z panstwa zrealizowal jakiekolwiek zamowienie w ksiegarni po 9 lipca ? Bo mam maly problem, otrzymalem maila z danymi do przelewu, przelew zrealizowalrm i cisza, zero reakcji na maile nikt nie odbiera telefonu od 2 dni. Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Czy ktos z panstwa zrealizowal jakiekolwiek zamowienie w ksiegarni po 9 lipca ? Bo mam maly >problem, otrzymalem maila z danymi do przelewu, przelew zrealizowalrm i cisza, zero reakcji na maile >nikt nie odbiera telefonu od 2 dni. Pozdrawiam.