Racjonalista - Strona głównaDo treści
matki są złe

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
27-05-2022 08:50okragly (21676 punktów) matki są złe
dzień matki mamy za sobą mogę więc napisac, nasze matki są złe, z fundamentów, pozbawiaja nas raju Czynią brutalny gwałt na bezbronnych swoich dzieciach, aby je zniewolić.

Każdy z nas był w raju, to było w łonie matki, po jej opuszczeniu, wychodzimy ze swiata natury, zwierzecego (raju) w świat stworzony przez patoelity, szykujących sobie niewolników, trafiamy na łez padół, już w szpitalu mamy łamane kręgosłupy, zniewalanie, później przez system którego matki sa narzędziem (patriarchat)
np fundujemy ogromnie przestraszonym niemowlakom spanie w oddzielnych łóżkach, ba pokojach (a one strasznie sie boja bo nie wiedza że już nie ma raju i węży, które tylko czyhają by je pożreć), później żłobek (od 4 m-ca zycia), przedszkole, szkola. ciągłe łamanie kręgosłupa. Tortury.

mlody orangutan (człowiekowatych ssak naczelny) przy naszym bezradnym dziecku jest nadwyraz rozwinęty. niedługo po urodzeniu biega po drzewach, mimo to ich mamy nie pozwalają przez 8 pierwszych lat odejść mlodemu dalej niż 2 metry. W raju było jak u orangutanów, dlatego był rajem. Codzienny bezposredni kontakt z matką 24g/dobe przez 8 lat później komunia, rytuał przejscia, spod opieki matki, pod opieke stada, dopiero wtedy matka stawała się gotowa na następną ciążę. A my? mleko sztuczne z butelki od pierwszych dni zycia, brak bliskości, dotyku, noszenia (jesteśmy noszeniakami, wózki to diabelski pomysł) stada, terytorium i rodzenie co rok i wiele innych grzechów ciężkich które zapomniałem, nasz gwałt na dzieciach jest większy niż w krajach Afryki gdzie matki wycinają córkom łechtaczkę (kobiety sa narzędziem tamtejszych patoelit)

nasza pra pra babka będąc w niewolnej pracy w polu pana, w plachcie rozwieszonej na patykach, umieszczała swojego niemowlaka, tak sie formułował, w wkleslości, jako dorosly byl garbaty, tak i my dzisiaj wszyscy jesteśmy "garbaci", formowani przez potrzeby patoelit

droga do raju wiedzie przez naturalne (dzikie) kobiety, które nie pozwolą swoje dzieci karmić sztucznie, zabierać przez obce baby do patoelitżłobka, przedszkola, patoelitszkoly

mama Orangutan piłuje gałęzie www.youtube.com/watch?v=GOXl7WY-fOo
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>mama Orangutan piłuje gałęzie www.youtube.com/watch?v=GOXl7WY-fOo
Piłujący tam samiec zaczyna jako mańkut, ciekawe dlaczego się to zmieniło.


cr
27-05-2022 17:19 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>mama Orangutan piłuje gałęzie www.youtube.com/watch?v=GOXl7WY-fOo
>Piłujący tam samiec zaczyna jako mańkut, ciekawe dlaczego się to zmieniło.
ciekawe kto oprócz Ciebie by to zauważył, baby są niesamowite Nie wiem czy malpy maja prawo, lewo, ręczność, myślałem że to tylko my,
może jesteś leworęczna i stąd zauważenie?

sprowokowany przez cb obejrzałem raz drugi i to jest robot
28-05-2022 14:36 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Piłujący tam samiec zaczyna jako mańkut, ciekawe dlaczego się to zmieniło.
>ciekawe kto oprócz Ciebie by to zauważył,
Leworęczność u innych zauważam często, pewnie dzięki swojej empatii.

>obejrzałem raz drugi i to jest robot
No a ja pomyślałam, że to niezdara.

cr
28-05-2022 17:57 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Piłujący tam samiec zaczyna jako mańkut, ciekawe dlaczego się to zmieniło.
>>ciekawe kto oprócz Ciebie by to zauważył,
>...] pewnie dzięki swojej empatii.
zauważyłem dawno, jak np broniłaś Konopkę, przeciw tylu samcom alfa?
masz łatwiej, masz duży warsztat (z narzędziami )
ja przy tobie to takie niewiadomoco
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>np broniłaś Konopkę, przeciw tylu samcom alfa?
>masz łatwiej, masz duży warsztat (z narzędziami )
> ja przy tobie to takie niewiadomoco
W sieci nie ma znaczenia

ani samiec Alfa, ani jego samica, ani nawet sam Alf.

W sieci jest równość.

cr
29-05-2022 14:24 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>np broniłaś Konopkę, przeciw tylu samcom alfa?
>>masz łatwiej, masz duży warsztat (z narzędziami ) ja przy tobie to takie niewiadomoco
>W sieci nie ma znaczenia
ma znaczenie, jesteś mistrzem, tylu forumowiczów cię kąsało a ty niewzruszona, sama jedna, niesamowita.
jak by lepiej brzmiało w Twoich uszach, jesteś mistrzem czy jesteś mistrzynią? a może inne słowo
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>tylu forumowiczów cię kąsało a ty niewzruszona [...] czy jesteś mistrzynią?
No przecież na tym dyskusyjne forum polega, że trzeba stawić czoła oponentom.

cr
Czarownica11 (73 punktów)

Mam inne doświadczenia z malutkimi dziećmi. Rozpieszczony i wycałowany przeze mnie siostrzeniec wrzeszczy mi do ucha i ucieka na mój widok, chce być samodzielny i uczyć się sam. Ma chyba 2,5 roku i wszedł w okres decydowania o sobie 😁
Matki nie są złe, ciotki nie są złe.
Człowiekowi trzeba dać dużo miłości aż do ulania, a sam się sobą zajmie oczywiście na miarę swojego wieku i predyspozycji fizycznych.

Ty mówisz o odrzuceniu.
27-05-2022 17:52 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

> ciotki nie są złe.
sa bardzo ważne, dzieci potrzebują stada, zakotwiczenia. Złe są żłobki, przedszkola- to ciało obce

>Ty mówisz o odrzuceniu.
dziecko, noworodek, nie wie że mamy 21 wiek, myśli że jest w raju, a tam węże, śmiertelnie sie boi pozostawienia, nawet na minutę (np mama do WC) nie mowiąc w oddzielnym łózku, pokoju, bo wie że zaraz przypełznie wąż by je zjeść. Dobrze że nie pamietamy traum z wczesnego dziecistwa
27-05-2022 18:45 
 Ocena 1 na 1
Czarownica11 (73 punktów)

Dobrze pamiętam swoje traumy z dzieciństwa, aż za bardzo. Natomiast z przedszkola ani jednej, byłam wśród dzieci, kochanych Pań Ań i też mnie dopieszczały

Co do łona matki to opowiem ci coś z wczorajszej medytacji przedsennej.

Nie pamiętam okresu prenatalnego i pobytu w łonie matki. Nie tęsknię. Nie wzdycham, raczej trzeba mi to wmówić, że to było dobre jakoś szczególnie.

A wczoraj było tak:
- poczuj się dobrze i bezpiecznie jak w łonie matki, kiedy byłaś tam sama i bezbronna, a my czuwaliśmy,nic się złego nie stało i jaka zdrowa się urodziłaś
- tak samo czuwamy w Twoim życiu, zaufaj

I kto to mówił????

A potem był regres do traumatycznego wcielenia dużo wcześniej. Łono to raj? Raczej inkubator międzywcieleniowy.
Raj to stan świadomości.
27-05-2022 20:58 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Dobrze pamiętam swoje traumy z dzieciństwa, aż za bardzo.
raj matka tworzy poprzez pierś. Nie tylko chodzi o pokarm, który jest doskonały, z tego tytułu IQ wyższe o 10 pkt, a bardziej o rajska współnotę, jedność
Matki orangutanów dają cyca nawet 9 letnim dzieciom gdy mając 12 lat sa dorosłe

>Natomiast z przedszkola ani jednej, byłam wśród dzieci, kochanych Pań Ań i też mnie dopieszczały
w raju byłaś wśród dzieci ale swoich kuzynów, znałaś ich od urodzenia do końca życia, a twoimi wychowawcami były nie obce panie przedszkolanki a babcie, dziadkowie, ciocie, wójki, starsze kuzynostwo. To był jeden organizm, gdzie bylabyś małym trybikiem, bez nadymanego JA

>Co do łona matki to opowiem ci coś z wczorajszej medytacji przedsennej.
jak to robisz?

>Nie pamiętam okresu prenatalnego i pobytu w łonie matki. Nie tęsknię. Nie wzdycham, raczej trzeba mi to wmówić, że to było dobre jakoś szczególnie.
raj taki był, bez stresowy. Nie było JA, mózgiem było stado, jak w mrowisku. Wiesz że mrówki żyją w klimatyzowanych pomieszczeniach, nawet 50 lat, spożywają więcej białka zwierzęcego niż wszystkie drapieżniki razem wzięte i nie pracują, tak i my w raju

>A wczoraj było tak:
>- poczuj się dobrze i bezpiecznie jak w łonie matki, kiedy byłaś tam sama i bezbronna, a my czuwaliśmy,nic się złego nie stało i jaka zdrowa się urodziłaś
>- tak samo czuwamy w Twoim życiu, zaufaj
>I kto to mówił????
wiem że prawdziwy raj mamy w łonie matki, póżniej to tzw cywilizacja, cierpienie np w ubiegłym roku 100 000 amerykanów umarło z przedawkowania narkotykow, więcej niż w wojnie na Ukrainie

>A potem był regres do traumatycznego wcielenia dużo wcześniej. Łono to raj? Raczej inkubator międzywcieleniowy.
>Raj to stan świadomości.
raj to czas przed udomowieniem nas, byliśmy zwierzętami, nie mając JA, czasu, wolnej woli. Płyniemy

nie mamy JA, czasu, wolnej woli, to złudzenie
28-05-2022 11:40 
 Ocena 2 na 2
Czarownica11 (73 punktów)
Chciałbyś być jednością, jednym stadem z psychopatą mordercą i żeby kiwał się obok Ciebie swoim jestestwem w nieskończonym oceanie dusz połączonych w jeden megabyt? Bo ja nie

Czyli albo: jestem wyrwanym z ciała zbiorczego niezależnym mikrobytem, któremu nie odpowiadało towarzystwo lub nie ma żadnej jedności

Teoria stada owszem dopóki nie wyjdziesz poza swoją zwierzęcość i nie zaczniesz stawać się człowiekiem wyższym. Te cycki, matki, płody i pępowiny to mi śmierdzą Ordo Iuris i innymi sektami kopulacyjnymi, promowane przez władze w celu napędzania ekonomii i sterowania bydłem hodowlanym, bo nikim więcej dla tych nadętych, popapranych cymbałów nie jesteśmy.

A co do medytacji, to wypracowany mechanizm nocnej głębi ćwiczony od 25 lat począwszy od zatykania uszu stoperami, palenia świczki i podglądania jednym okiem czujnie, żeby czasem nie ukazał się jakiś anioł czy diabeł
28-05-2022 14:48 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Chciałbyś być jednością, jednym stadem z psychopatą mordercą
psychopatia wynika z braku możliwości wypełnienia naszej istoty a wiec bycia ssakiem, stadnym, terytorialnym

>i żeby kiwał się obok Ciebie swoim jestestwem w nieskończonym oceanie dusz połączonych w jeden megabyt? Bo ja nie
byś go znala od urodzenia, to co nieznane jest groźne

>Czyli albo: jestem wyrwanym z ciała zbiorczego niezależnym mikrobytem, któremu nie odpowiadało towarzystwo lub nie ma żadnej jedności
wyrwana z ciała zbiorczego, niezależna, jesteś martwa. Cała polityka patoelit, że jesteś indywidualna, wolna, to po to by cie zniewolić. Liberalizm to wyższa forma niewolnictwa, a my libki jestesmy jej niewolnikami

>Teoria stada owszem dopóki nie wyjdziesz poza swoją zwierzęcość i nie zaczniesz stawać się człowiekiem wyższym. Te cycki, matki, płody i pępowiny to mi śmierdzą Ordo Iuris i innymi sektami kopulacyjnymi, promowane przez władze w celu napędzania ekonomii i sterowania bydłem hodowlanym, bo nikim więcej dla tych nadętych, popapranych cymbałów nie jesteśmy.
napisz jaka jest nasza, twoja istota. Cycki byly 10 mln lat i co? nagle mamy sie od nich odciąć? Po co Ty masz cycki? tylko do parady?
>A co do medytacji, to wypracowany mechanizm nocnej głębi ćwiczony od 25 lat począwszy od zatykania uszu stoperami, palenia świczki i podglądania jednym okiem czujnie, żeby czasem nie ukazał się jakiś anioł czy diabeł
a to Ty dojrzała kobieta 25 lat medytacji, zaczełaś np mając 20, to wiedz że cycki sa istotą bycia ssakiem

takie doświadczenie myślowe
oźrebiła się kobyla, bliźniaki, jednego dajemy do żłobka, drugi przy matce. Ten w żłobku ma wszystko ale jak dorośnie (to doswiadczenie myślowe) będzie krnąbrny, agresywny, nerwowy, głupi. Ten z cycem matki spokojny, inteligentny, empatyczny, ciekawy, lubiący ludzi i inne kone

bycie sakiem to wypelnienie komuni dusz, krew i cialo moje (mleko powstaje z krwi matki, z jej ciała)
Czarownica11 (73 punktów)
To, że jestem wyrwana ze stada nie oznacza, że jestem wolna.
Przecież nawet nasze tu smieszne wypowiedzi czytają boty, cenzura i ośrodki badawcze, przyglądające się jak z ciebie najwięcej wycisnąć i co by ci tu podesłać, żeby zagłosować na partię, która jej płaci. A jeszcze może jacyś cyberżołnierze z Al Caidy, jak Ci konto skasuje, to taki wypasacz owiec na wierchach czuje jakby strzelił w czołg.

No to jaka wolność jest? Gdzie?

Chyba, że przejdę się bez telefonu po polach, łąkach i lasach, wtedy mogę odrobinę wolności poczuć

Chłopie znajdź sobie stado i pilnuj stada, a nie siedzisz i trollujesz.
30-05-2022 10:54 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Chłopie znajdź sobie stado i pilnuj stada,
szukam chętne owieczki

>a nie siedzisz i trollujesz.
to nasz stan naturalny (z raju)
30-05-2022 12:11 
 Ocena 2 na 2
Czarownica11 (73 punktów)
>>Chłopie znajdź sobie stado i pilnuj stada,
>szukam chętne owieczki
>>a nie siedzisz i trollujesz.
>to nasz stan naturalny (z raju)
>

To tak, w raju trolle siedziały i zdzierały ludziom listki z okolic intymnych, to się później przełożyło na brak poszanowania prywatności w erze mocno skomputeryzowanej, włamania do kompa, hackerstwo...wszystko z raju przyszło
30-05-2022 11:09 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Dobrze pamiętam swoje traumy z dzieciństwa, aż za bardzo.
dlatego z natury nie pamietamy wczesnego dzieciństwa
jest takie powiedzenie na wsi "pierwsze koty za płoty"
czy wiesz o czym to?
kotka czesto porzuca pierworodnych, rolnicy znalezione truchła wyrzucali za plot

może u ludzi podobnie, przy pierworodnym matki sa przestraszone, nie wiedza, nie potrafią, instynkt jeszcze uśpiony, ale Ty nie jestes pierworodna?
a może co rok prorok, w raju co 7 lat, dzieci starsze są poszkodowane bo potrzebuja matczynej bliskości a ona ma nastepny obiekt zainteresowań, a i pewno tez cyca nie dostawałaś zgodnie z potrzebami, w raju, czy u malp 6 lat

>Co do łona matki to opowiem ci coś z wczorajszej medytacji przedsennej.
jak taka medytacja technicznie wygląda? pewnie cierpisz, dlatego szukasz ukojenia, w medytacji?
Czarownica11 (73 punktów)
Jeśli matki są przestraszone przy pierwszym, a przy wielu zaniedbują wcześniejsze, to znaczy, że w ogóle się ta rola nie sprawdza i lepszy jest ojciec?

Czy ty chciałbyś być do 40tki uwieszony przy cycu, a może jesteś?

>jak taka medytacja technicznie wygląda? pewnie cierpisz, dlatego szukasz ukojenia, w medytacji?
Niczego za darmo nie wyjaśnię
30-05-2022 13:16 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Jeśli matki są przestraszone przy pierwszym, a przy wielu zaniedbują wcześniejsze, to znaczy, że w ogóle się ta rola nie sprawdza i lepszy jest ojciec?
religia panującą jest liberalizm (indywidualizm, wolnośc, własność), to jest antyrajski stan, nie sposób być w ciąży, zdrowo ja donosić, urodzic tego kilkukilogramowego raka i go karmić własną krwią (mleko) będąc liberałem (indywidualizm, wolnośc, własność) LIBERALIZM TO PATOLOGIA
jeśli kobieta chce dziecka, znaczy ma wsparcie całej wspólnoty (np Amisze w USA się ładnie mnożą)

>Czy ty chciałbyś być do 40tki uwieszony przy cycu, a może jesteś?
cyc to komunia, z niego rodzi sie raj
wyobraź sobie jesteś dzika baba, w raju, 10 000 lat temu z noworodkiem, czym go nakarmisz? jabłkiem, mięsem, napoisz woda z rzeki? umarłby ci na rękach. W raju dzieci były przy piersi do komuni tj do 7 lat, dopóki dziecka układ odpornościowy był gotowy na wodę z rzeki, surowe mięso np watróbka jest OK

w St Grecji żołnierze przed bitwa dostawali cyca, to dodawało im mocy, zwyciężali
nasze dzieci są slabe, przegrywają, bo nie dostają cyca, sa slabe fizycznie i intelektualnie, IQ mniejsze o 10 pkt. To z braku cyca mamy tylu libków niedorozwojków

>>jak taka medytacja technicznie wygląda? pewnie cierpisz, dlatego szukasz ukojenia, w medytacji?
>Niczego za darmo nie wyjaśnię
jesteś libek? anty rajska istota, nie ma ratunku
W raju wszystko było wspólne, dzieci, nawet chłopy, dlatego cierpisz, lekarstwem jest znaleźć swoje stado
Czarownica11 (73 punktów)
>jesteś libek? anty rajska istota, nie ma ratunku
>W raju wszystko było wspólne, dzieci, nawet chłopy, dlatego cierpisz, lekarstwem jest znaleźć swoje stado
>

No nieźle agitujesz, żeby do twojego stada dołączyć, ale nic z tego. Amazonki mają poucinane cycki, żeby broń była bliżej klatki piersiowej, a strzała leciała prosto z serca
Uważaj więc socjalisto żebyś strzała tu zaraz nie dostał, i wtedy zmienisz poglądy na libkowe szybciutko jak zwęszysz pod ogonem samicę dorodną
30-05-2022 14:36 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>jesteś libek? anty rajska istota, nie ma ratunku
>>W raju wszystko było wspólne, dzieci, nawet chłopy, dlatego cierpisz, lekarstwem jest znaleźć swoje stado
>No nieźle agitujesz, żeby do twojego stada dołączyć, ale nic z tego.
stada tworzą samice, budowa raju jest atomowa, jądrem sa kobiety (protony) ważą 99% atomu i dzieci (neutrony) a mężczyźni to elektrony


>Uważaj więc socjalisto żebyś strzała tu zaraz nie dostał, i wtedy zmienisz poglądy na libkowe szybciutko jak zwęszysz pod ogonem samicę dorodną
czemu jesteś czarownica?
jedna wiedźmę już mamy
Czarownica11 (73 punktów)
a mężczyźni to elektrony

Czyli kobita ma siedzieć na kupie w chałupie z dzieciorami, a wy możecie latać gdzie chcecie
Wszędzie doszukacie się modelu swojego prymitywizmu wrodzonego i udupienia/osaczania kobiet. Wszędzie, nawet w atomie.

>czemu jesteś czarownica?
> jedna wiedźmę już mamy

I co jej zrobiliście, że nic nie pisze?


30-05-2022 16:45 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>a mężczyźni to elektrony
>Czyli kobita ma siedzieć na kupie w chałupie z dzieciorami,
nie w chałupie a w siostrzeństwie

>a wy możecie latać gdzie chcecie
w raju byl matriarchat tak jak i w atomie tlenu (8 kobiet protony, 8 dzieci neutrony i elektrony). protony to 99% jego wagi. możecie latać gdzie chcecie a mgla elektronowa za wami
W patriarchacie proporcje są mocno zakłócone
tylko ty jako libek jesteś atomem wodoru bez elektronu- indywidualizm, wolnośc. Łatwo Cię spalić, wykorzystać.

>Wszędzie doszukacie się modelu swojego prymitywizmu wrodzonego i udupienia/osaczania kobiet. Wszędzie, nawet w atomie.
Sytuacja jest odwrotna, atomowa budowa raju to matriarchat (seksmisja

>>czemu jesteś czarownica?
>> jedna wiedźmę już mamy
>I co jej zrobiliście, że nic nie pisze?
cr jest niesamowita
Czarownica11 (73 punktów)

>tylko ty jako libek jesteś atomem wodoru bez elektronu- indywidualizm, wolnośc. Łatwo Cię spalić, wykorzystać.

Wiesz czego nie lubię w stadzie i dlaczego nie trzymam się stada?
Bo żyję juuż blisko 50 lat, a jeszcze nie spotałam samca, który dałby chamowi po mordzie. Dlatego uznałam, że lepiej trzymać się od bydła z dala. Mniej człowieka skopie, mniej dosra, mniej posra.
30-05-2022 20:09 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>tylko ty jako libek jesteś atomem wodoru bez elektronu- indywidualizm, wolnośc. Łatwo Cię spalić, wykorzystać.
>Wiesz czego nie lubię w stadzie i dlaczego nie trzymam się stada?
nie masz nic do gadania, jesteś jak strzała wystrzelona prawie 50 lat temu i lecisz, wieją wiatry z tyłu (korzystne) z prawa, lewa, w oczy, a ty strzala lecisz, wiadomo gdzie kiedy upadniesz, zaliczysz zgon, czysta fizyka

>Bo żyję juuż blisko 50 lat, a jeszcze nie spotałam samca, który dałby chamowi po mordzie.
mają racje, cham to mój przodek (chłop pańszczyźniany), należy chamów chronić a bić panów, pijawki

> uznałam, że lepiej trzymać się od bydła z dala.
niczym sie od Ciebie nie różnią (złość w Tobie jest co dobrze rokuje

>Mniej człowieka skopie, mniej dosra, mniej posra.
stado jest naszą istotą, znajdź swoje stado, doznasz ukojenia
pielgrzymki do Częstochowy, żadna kobieta samotnie nie dojdzie tak daleko, tylko wspólnie, śpiewając.
mamy maj, kobiety na wsi się spotykały i śpiewały tzw majówka? to jest dobre, prosto z raju

niema wolnej woli, nikt niema wolnej woli, dlatego jest tak jak ma być, dlatego nie przejmuj się, mniej wyjebane będzie Ci dane


Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365