[...] >Według astrofizyków stale dodatni przyrost naturalny też prowadzi do zagłady środowiska i ludzkości. >Niezależny internet może oświecić ludzi w Nigerii, Indiach i innych krajach, o ewolucji gatunków, co >obali pro-prokreacyjne doktryny i ułatwi bezcenną dla przetrwania naszego gatunku skuteczną >antykoncepcję. Inaczej zabiją nas masowe emisje siarkowodóru z przegrzanych oceanów co już raz >zabiło prawie całą faunę lądową w czasach gdy ssaki jeszcze nie istniały. >Tym razem to my, ludzie, absolutnie wszyscy, wymrzemy, gdyż przed tym gazem nie będzie można uciec >nawet na środek Azji czy Antarktydy, a na Marsie długo jeszcze nie będzie baz umożliwiających trwałe >mieszkanie i rozmnażanie się. >Druga przyczyną takiej naszej śmierci mogą być Chiny - bezkarnie (NATO milczy) obecnie zatruwajace >atmosferę gigantycznymi ilościami gazów cieplarnianych. >Siema >_ >Wszystkie wszechświaty są wieczne
A co tak właściwie chcesz powiedzieć?
|