>Czy protestujący w Czechach (protestują między innymi przeciw dostawom broni do Ukrainy) to >putinowskie trolle? chyba jestem Czechem, nie bylem na żadnym proteście, na ten bym poszedł ta wojna jest bratobójcza, sprowokowana przez usazyda, my jesteśmy na jego pasku i szczekamy na wskazany nam obiekt, pewnie jako dobry pies dostaniemy (patoelity) jakąś nagrode, po to szczekaja psy
ale my libkiniedorozwojki dostaniemy po dupie, wydatki na armię X 2, ceny gazu, prądu, benzyny, inflacja. Chyba jesteśmy na wojnie.
|