Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jezus kontratakuje!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
19-07-2011 22:33KORIUS (14106 punktów)
(zablokowany)
Jezus kontratakuje!
Ocena 15 na 15
Koniec żartów, Jezus ukazał się swoim wiernym na paragonie ze sklepu. wiadomosci(*)-boga,1,4797444,wiadomosc.html
A jednak! Nie ma co planować, padnijmy na kolana i błagajmy o wybaczenie. Może jeszcze nie jest za późno dla zatraconych dusz racjonalistów.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

19-07-2011 22:48
 Ocena 12 na 12
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>Koniec żartów, Jezus ukazał się swoim wiernym na paragonie ze sklepu.
>wiadomosci(*)-boga,1,4797444,wiadomosc.html
Przecież to nie Jezus! To Bin Laden!
19-07-2011 23:25 
 Ocena 10 na 10
Amai (3012 punktów)
>Przecież to nie Jezus! To Bin Laden!

Może chciał zza grobu ostrzec współwyznawców, że to pic na wodę z tymi dziewicami. Tylko mu się pomerdało i trafił nie na tych wiernych, co trzeba.
19-07-2011 23:51 
 Ocena 8 na 8
czes (4083 punktów)
Noooo, różne reklamy już widziałem ale takiej ...
Niezłych specjalistów zatrudnia Wal-Mart. Pogratulować.

Cieszmy się, że to nie zdarzyło się w Polsce. Mielibyśmy przes...e, no bo ten z obrazka, to przecież wykapany Kaczyński (ten smoleński), który wskazuje wielkiemu narodowi polskiemu na kogo winien głosować w nadchodzących wyborach.


Pozdrowienia dla wszystkich miłych i rozsądnych tak ateistów jak i teistów piszących na tym forum.
perun (8610 punktów)

>Może chciał zza grobu ostrzec współwyznawców, że to pic na wodę z tymi dziewicami. Tylko mu się pomerdało i trafił nie na tych wiernych, co trzeba.
>
Właściwie to o co chodzi z tymi dziewicami , że niektórzy tak ich pragną . Wiele słysze o zaletach dziewic ... ale jakoś nikt konkretnie nie może mi wyjaśnić czemu są one tak poszukiwane
20-07-2011 19:08 
 Ocena 2 na 2
Amai (3012 punktów)
>Właściwie to o co chodzi z tymi dziewicami , że niektórzy tak ich pragną . Wiele słysze o zaletach dziewic ... ale jakoś nikt konkretnie nie może mi wyjaśnić czemu są one tak poszukiwane

Kwestia rozmiarów męskiego... ego. Jeśli kobieta nie ma porównania, łatwiej jej wmówić, że facet jest rewelacyjny w tym, co robi. A jeśli jeszcze dodasz do tego status "pana i władcy"... Zaiste, raj.
20-07-2011 19:18 
 Ocena 1 na 1
perun (8610 punktów)

>Kwestia rozmiarów męskiego... ego. Jeśli kobieta nie ma porównania, łatwiej jej wmówić, że facet jest rewelacyjny w tym, co robi. A jeśli jeszcze dodasz do tego status "pana i władcy"... Zaiste, raj.
Dzięki Amai . Czy to ego mierzy się w centymetrach? ....pewnie tak
20-07-2011 20:48 
 Ocena 2 na 2
Amai (3012 punktów)
>Dzięki Amai .
Chyba nie pomyslałeś, że to do wszystkich mężczyzn? Jak sam powiedziałeś, nie masz problemów z nie-dziewicami. Wielu innych też nie. Problem mają ci, którzy nie potrafią się poczuć pewnie, jeśli nie mogą kobiety kontrolować.

>Czy to ego mierzy się w centymetrach? ....pewnie tak
Nie no, aż tak dosłownie nie musisz tego traktować. Naprawdę miałam na myśli ego, a nie centymetry.
20-07-2011 21:10 
 Ocena 2 na 2
perun (8610 punktów)
>>Dzięki Amai .
>Chyba nie pomyslałeś, że to do wszystkich mężczyzn?
Nie no skąd , siebie nie brałem pod uwage ....moje ego jest ...hmm wielkie ( tak samo jak skromność ) , więc nie mam z tym problemów
Dziękowałem Ci za utwierdzenie mnie w moich spostrzeżeniach tylko
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Nie wiedziałem, że Jezus był zezowaty i że lewe ucho miał wielkości naleśnika. No ale co ja wiem o kwitkach z amerykańskich hipermarketów...


Politycy, to ludzie, którzy widząc światełko na końcu tunelu dokupują więcej tunelu. (John Quinton)
taurus (707 punktów)
"Powiedzieli, że może pod wpływem temperatury, ale jak to możliwe, skoro leżał na podłodze?"
Rewelacyjne. Żelazna, religijna logika. Na podłodze nie mogło być ciepło!
No i teraz trzeba będzie przyklękać przed kasą w supermarkecie.
20-07-2011 11:28 
 Ocena 6 na 6
Domestos z Bidetu (6257 punktów)
>"Powiedzieli, że może pod wpływem temperatury, ale jak to możliwe, skoro leżał na podłodze?"
>Rewelacyjne. Żelazna, religijna logika. Na podłodze nie mogło być ciepło!

To jak teraz w Toruniu "poupadywują wszelakie rachunki na ziemie" - tę ziemie! to dopiero będzie fala wizerunków Boga! Przecież tata Rydzyk w ziemi, tej ziemi - ma złoża ciepełka co chce je zagospodarować w jedynie właściwy sposób!
Geo-termia plus paragon, upadły(?) równa się cud!
To dla tego jest akcja zbierania rachunków fiskalnych - nie wywalajmy do kosza świętych ukrytych obrazków Boga! Układajmy je na ziemi - tej ziemi - i patrzmy - co na nich się pojawi!

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
IllusiveMan (2786 punktów)
>"Powiedzieli, że może pod wpływem temperatury, ale jak to możliwe, skoro leżał na podłodze?"
>Rewelacyjne. Żelazna, religijna logika. Na podłodze nie mogło być ciepło!

Może w piekle się ochłodziło to nie grzeje teraz od podłogi ;]

Nothing is true everything is permitted
20-07-2011 21:59 
 Ocena 1 na 1
fiedorek.t (5805 punktów)
>>"Powiedzieli, że może pod wpływem temperatury, ale jak to możliwe, skoro leżał na podłodze?"
>>Rewelacyjne. Żelazna, religijna logika. Na podłodze nie mogło być ciepło!
>Może w piekle się ochłodziło to nie grzeje teraz od podłogi ;]
Grzeje,grzeje przeca wciąż ciepła woda u tatki rydza pod samiuśką trawką się znajduje,powiedziałbym że lucek niezle tam swoich grzeszników pogania.Wszystko po to,żeby ich wodza do siebie zciagnąć
Złotek (867 punktów)
(zablokowany)
>Rewelacyjne. Żelazna, religijna logika. Na podłodze nie mogło być ciepło!
Chyba nie wierzysz, że podłoga może nagrzać się do temperatury zwęglającej papier
IllusiveMan (2786 punktów)
No co musiał się zacząć pokazywać w innych miejscach niż papier toaletowy bo na ten rzadko ludzie spoglądają, a na rachunek każdy spojrzy by upewnić się żę go nie oszukali w sklepie. Logika ;]

Jednego nie zrozumiałem w tych ciekawym wywiadzie,a dokładnie to - ,,mieszkamy w nim" ? Już się pogubiłem. Jizas mieszka wg. KRK w niej, a ona mieszka w bogu, a bóg jest jezusem i mieszka w niej. Można sie pogubić w tych religijnych doznaniach.

Nothing is true everything is permitted
Cudofix (138 punktów)
Naleśniki_____4.50
Indyk________8.37
Enema______12.23
Margaryna___3.80
Ananasy_____9.30
Buraki_______3.36
Ogórki_______4.50
Groszek______3.99
Anchois______16.55
________suma:66.6 zł
Anna Salman (16360 punktów)
>Koniec żartów, Jezus ukazał się swoim wiernym na paragonie ze sklepu.
To dlaczego ja nic nie widzę na tym paragonie? Tylko ślady tłustych paluchów, czy plam po herbacie.
20-07-2011 18:23 
 Ocena 8 na 8
perun (8610 punktów)

>To dlaczego ja nic nie widzę na tym paragonie? Tylko ślady tłustych paluchów, czy plam po herbacie.
Może dlatego , że Jezusa można widzieć tylko oczami wyobrażni . Niech pani jej użyje a na pewno zobaczy . Poza tym jak Pani wie ... błogosławieni którzy niewidzieli a uwierzyli
20-07-2011 23:00 
 Ocena 2 na 2
Anna Salman (16360 punktów)
>... Jezusa można widzieć tylko oczami wyobrażni . Niech pani jej użyje a na pewno zobaczy .
No tak, w innej dyskusji okazałam się za mało racjonalna, jak na ten portal, teraz okazuje się, że wyobraźni mi nie staje.
Czyli, czas się żegnać ...
21-07-2011 15:51 
 Ocena 2 na 2
perun (8610 punktów)

>Czyli, czas się żegnać ...
>
Taak ... jak w tym kawale w którym ksiądz pyta małą dziewczynkę; dziewczynko a ty umiesz się żegnać ? Dziewczynka; taaak umiem - dowidzenia
Anna Salman (16360 punktów)
>Taak ... jak w tym kawale w którym ksiądz pyta małą dziewczynkę; dziewczynko a ty umiesz się żegnać ? Dziewczynka; taaak umiem - dowidzenia
Super! I dokładnie o to mi chodziło.
20-07-2011 18:16
 Ocena 18 na 18
Ironhide (432 punktów)





Ignoramus et ignorabimus? Nonsense! Wir müssen wissen. Wir werden wissen!
fiedorek.t (5805 punktów)
>Koniec żartów, Jezus ukazał się swoim wiernym na paragonie ze sklepu.
>wiadomosci(*)-boga,1,4797444,wiadomosc.html
>A jednak! Nie ma co planować, padnijmy na kolana i błagajmy o wybaczenie. Może jeszcze nie jest za
>późno dla zatraconych dusz racjonalistów.
>
Powkładam wszystkie rachunki z Tesco w ramki i będę bił pokłony tak długo,aż i mi się objawisz i wtedy to my se pogadamy,Jezus
21-07-2011 00:19 
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)

>Powkładam wszystkie rachunki z Tesco w ramki i będę bił pokłony tak długo,aż i mi się objawisz i wtedy to my se pogadamy,Jezus
>
Prędzej rozbijesz sobie głowę.... Ale może wtedy, z plam krwi ukaże się Pan... albo Pani, kto ich tam wie...
21-07-2011 19:45 
 Ocena 4 na 4
fiedorek.t (5805 punktów)
>>Powkładam wszystkie rachunki z Tesco w ramki i będę bił pokłony tak długo,aż i mi się objawisz i wtedy to my se pogadamy,Jezus
>>
>Prędzej rozbijesz sobie głowę.... Ale może wtedy, z plam krwi ukaże się Pan... albo Pani, kto ich tam wie...
>
Krwawa Mary?!
21-07-2011 15:54 
 Ocena 2 na 2
perun (8610 punktów)

>Powkładam wszystkie rachunki z Tesco w ramki i będę bił pokłony tak długo,aż i mi się objawisz i wtedy to my se pogadamy,Jezus
>
Zacznij odmawiać litanie do świętego paragonu
Manian (950 punktów)
>Koniec żartów, Jezus ukazał się swoim wiernym na paragonie ze sklepu.
A ja tyle razy nie zabrałem rachunku ze sklepu, pewnie Jezus myśli, że się go wstydzę. Koniec. Jestem przegrany. Jezu przebacz mi! Teraz nawet na straganie i w kiosku będę prosił o paragon.
Zetsu (89 punktów)
>>Koniec żartów, Jezus ukazał się swoim wiernym na paragonie ze sklepu.
>A ja tyle razy nie zabrałem rachunku ze sklepu....

Wstydź się - nie zabierając rachunku ze sklepu narażasz sprzedawcę na karę pieniężną - skarbówka czai się na każdym rogu
Manian (950 punktów)
>Wstydź się - nie zabierając rachunku ze sklepu narażasz sprzedawcę na karę pieniężną - skarbówka czai się na każdym rogu
Oj to mam kolejny grzech, no cóż wieczne potępienie jak nic.
fiedorek.t (5805 punktów)
>Oj to mam kolejny grzech, no cóż wieczne potępienie jak nic.
Nie martw się trafisz do swoich W niebie, wśród katolików zanudziłbyś się na śmierć
Chyba, że masz na myśli wieczne potępienie właśnie tam w górze
Manian (950 punktów)
>>Oj to mam kolejny grzech, no cóż wieczne potępienie jak nic.
>Nie martw się trafisz do swoich W niebie, wśród katolików zanudziłbyś się na śmierć
>Chyba, że masz na myśli wieczne potępienie właśnie tam w górze
W sumie racja, na dole pewnie ciepło jest, więc przynajmniej grilla się zrobi.
fiedorek.t (5805 punktów)
>W sumie racja, na dole pewnie ciepło jest, więc przynajmniej grilla się zrobi.
Ba to byłby wieczny grill
Manian (950 punktów)
>>W sumie racja, na dole pewnie ciepło jest, więc przynajmniej grilla się zrobi.
>Ba to byłby wieczny grill
Jedzenie z grilla jest zdrowsze, bo bez tłuszczu, więc piekło jest czymś dobrym, a Niebo to lęk wysokości, zmiany ciśnienia, trudności z oddychaniem na wysokości, więc nie taki diabeł straszny jak go malują.
marcin1902 (3438 punktów)
>Koniec żartów, Jezus ukazał się swoim wiernym na paragonie ze sklepu.
>wiadomosci(*)-boga,1,4797444,wiadomosc.html

Może Jezus przypomina, aby robić rachunek sumienia...

"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki
qkqru (5 punktów)
Jeżeli Jezus ukazał się na paragonie tzn, że domaga się wprowadzenie kas fiskalnych dla klechów

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365