 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 19-07-2011 22:33 | KORIUS (14106 punktów) (zablokowany) | Jezus kontratakuje!
15 na 15 | Koniec żartów, Jezus ukazał się swoim wiernym na paragonie ze sklepu. wiadomosci(*)-boga,1,4797444,wiadomosc.htmlA jednak! Nie ma co planować, padnijmy na kolana i błagajmy o wybaczenie. Może jeszcze nie jest za późno dla zatraconych dusz racjonalistów.  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
12 na 12 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | |
|
 | 10 na 10 | Amai (3012 punktów) | > Przecież to nie Jezus! To Bin Laden! Może chciał zza grobu ostrzec współwyznawców, że to pic na wodę z tymi dziewicami. Tylko mu się pomerdało i trafił nie na tych wiernych, co trzeba.
|
|
|  | 8 na 8 | czes (4083 punktów) | Noooo, różne reklamy już widziałem ale takiej ... Niezłych specjalistów zatrudnia Wal-Mart. Pogratulować.
Cieszmy się, że to nie zdarzyło się w Polsce. Mielibyśmy przes...e, no bo ten z obrazka, to przecież wykapany Kaczyński (ten smoleński), który wskazuje wielkiemu narodowi polskiemu na kogo winien głosować w nadchodzących wyborach.
Pozdrowienia dla wszystkich miłych i rozsądnych tak ateistów jak i teistów piszących na tym forum.
|
|
|  | | perun (8610 punktów) |
> Może chciał zza grobu ostrzec współwyznawców, że to pic na wodę z tymi dziewicami. Tylko mu się pomerdało i trafił nie na tych wiernych, co trzeba.> Właściwie to o co chodzi z tymi dziewicami , że niektórzy tak ich pragną . Wiele słysze o zaletach dziewic ... ale jakoś nikt konkretnie nie może mi wyjaśnić czemu są one tak poszukiwane
|
|
| |  | 2 na 2 | Amai (3012 punktów) | > Właściwie to o co chodzi z tymi dziewicami , że niektórzy tak ich pragną . Wiele słysze o zaletach dziewic ... ale jakoś nikt konkretnie nie może mi wyjaśnić czemu są one tak poszukiwane  Kwestia rozmiarów męskiego... ego. Jeśli kobieta nie ma porównania, łatwiej jej wmówić, że facet jest rewelacyjny w tym, co robi. A jeśli jeszcze dodasz do tego status "pana i władcy"... Zaiste, raj.
|
|
| | |  | 1 na 1 | perun (8610 punktów) |
> Kwestia rozmiarów męskiego... ego. Jeśli kobieta nie ma porównania, łatwiej jej wmówić, że facet jest rewelacyjny w tym, co robi. A jeśli jeszcze dodasz do tego status "pana i władcy"... Zaiste, raj.Dzięki Amai . Czy to ego mierzy się w centymetrach? ....pewnie tak
|
|
| | | |  | 2 na 2 | Amai (3012 punktów) | > Dzięki Amai .Chyba nie pomyslałeś, że to do wszystkich mężczyzn? Jak sam powiedziałeś, nie masz problemów z nie-dziewicami. Wielu innych też nie. Problem mają ci, którzy nie potrafią się poczuć pewnie, jeśli nie mogą kobiety kontrolować. > Czy to ego mierzy się w centymetrach? ....pewnie tak  Nie no, aż tak dosłownie nie musisz tego traktować. Naprawdę miałam na myśli ego, a nie centymetry.
|
|
| | | | |  | 2 na 2 | perun (8610 punktów) | > >Dzięki Amai .> Chyba nie pomyslałeś, że to do wszystkich mężczyzn?Nie no skąd , siebie nie brałem pod uwage ....moje ego jest ...hmm wielkie ( tak samo jak skromność ) , więc nie mam z tym problemów  Dziękowałem Ci za utwierdzenie mnie w moich spostrzeżeniach tylko
|
|
9 na 9 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Nie wiedziałem, że Jezus był zezowaty i że lewe ucho miał wielkości naleśnika. No ale co ja wiem o kwitkach z amerykańskich hipermarketów...
Politycy, to ludzie, którzy widząc światełko na końcu tunelu dokupują więcej tunelu. (John Quinton)
|
|
9 na 9 | taurus (707 punktów) | "Powiedzieli, że może pod wpływem temperatury, ale jak to możliwe, skoro leżał na podłodze?" Rewelacyjne. Żelazna, religijna logika. Na podłodze nie mogło być ciepło! No i teraz trzeba będzie przyklękać przed kasą w supermarkecie.
|
|
 | 6 na 6 | Domestos z Bidetu (6257 punktów) | >"Powiedzieli, że może pod wpływem temperatury, ale jak to możliwe, skoro leżał na podłodze?" >Rewelacyjne. Żelazna, religijna logika. Na podłodze nie mogło być ciepło!
To jak teraz w Toruniu "poupadywują wszelakie rachunki na ziemie" - tę ziemie! to dopiero będzie fala wizerunków Boga! Przecież tata Rydzyk w ziemi, tej ziemi - ma złoża ciepełka co chce je zagospodarować w jedynie właściwy sposób! Geo-termia plus paragon, upadły(?) równa się cud! To dla tego jest akcja zbierania rachunków fiskalnych - nie wywalajmy do kosza świętych ukrytych obrazków Boga! Układajmy je na ziemi - tej ziemi - i patrzmy - co na nich się pojawi!
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
|
|
 | | IllusiveMan (2786 punktów) | >"Powiedzieli, że może pod wpływem temperatury, ale jak to możliwe, skoro leżał na podłodze?" >Rewelacyjne. Żelazna, religijna logika. Na podłodze nie mogło być ciepło!
Może w piekle się ochłodziło to nie grzeje teraz od podłogi ;]
Nothing is true everything is permitted
|
|
|  | 1 na 1 | fiedorek.t (5805 punktów) | > >"Powiedzieli, że może pod wpływem temperatury, ale jak to możliwe, skoro leżał na podłodze?"> >Rewelacyjne. Żelazna, religijna logika. Na podłodze nie mogło być ciepło!> Może w piekle się ochłodziło to nie grzeje teraz od podłogi ;]Grzeje,grzeje przeca wciąż ciepła woda u tatki rydza pod samiuśką trawką się znajduje,powiedziałbym że lucek niezle tam swoich grzeszników pogania.Wszystko po to,żeby ich wodza do siebie zciagnąć
|
|
 | Złotek (867 punktów) (zablokowany) | > Rewelacyjne. Żelazna, religijna logika. Na podłodze nie mogło być ciepło!Chyba nie wierzysz, że podłoga może nagrzać się do temperatury zwęglającej papier
|
|
3 na 3 | IllusiveMan (2786 punktów) | No co musiał się zacząć pokazywać w innych miejscach niż papier toaletowy bo na ten rzadko ludzie spoglądają, a na rachunek każdy spojrzy by upewnić się żę go nie oszukali w sklepie. Logika ;]
Jednego nie zrozumiałem w tych ciekawym wywiadzie,a dokładnie to - ,,mieszkamy w nim" ? Już się pogubiłem. Jizas mieszka wg. KRK w niej, a ona mieszka w bogu, a bóg jest jezusem i mieszka w niej. Można sie pogubić w tych religijnych doznaniach.
Nothing is true everything is permitted
|
|
7 na 7 | Cudofix (138 punktów) | Naleśniki_____4.50 Indyk________8.37 Enema______12.23 Margaryna___3.80 Ananasy_____9.30 Buraki_______3.36 Ogórki_______4.50 Groszek______3.99 Anchois______16.55 ________suma:66.6 zł
|
|
3 na 3 | Anna Salman (16360 punktów) | >Koniec żartów, Jezus ukazał się swoim wiernym na paragonie ze sklepu. To dlaczego ja nic nie widzę na tym paragonie? Tylko ślady tłustych paluchów, czy plam po herbacie.
|
|
 | 8 na 8 | perun (8610 punktów) |
> To dlaczego ja nic nie widzę na tym paragonie? Tylko ślady tłustych paluchów, czy plam po herbacie.Może dlatego , że Jezusa można widzieć tylko oczami wyobrażni . Niech pani jej użyje a na pewno zobaczy . Poza tym jak Pani wie ... błogosławieni którzy niewidzieli a uwierzyli
|
|
|  | 2 na 2 | Anna Salman (16360 punktów) | >... Jezusa można widzieć tylko oczami wyobrażni . Niech pani jej użyje a na pewno zobaczy . No tak, w innej dyskusji okazałam się za mało racjonalna, jak na ten portal, teraz okazuje się, że wyobraźni mi nie staje. Czyli, czas się żegnać ...
|
|
| |  | 2 na 2 | perun (8610 punktów) |
> Czyli, czas się żegnać ...> Taak ... jak w tym kawale w którym ksiądz pyta małą dziewczynkę; dziewczynko a ty umiesz się żegnać ? Dziewczynka; taaak umiem - dowidzenia
|
|
| | |  | | Anna Salman (16360 punktów) | > Taak ... jak w tym kawale w którym ksiądz pyta małą dziewczynkę; dziewczynko a ty umiesz się żegnać ? Dziewczynka; taaak umiem - dowidzenia  Super! I dokładnie o to mi chodziło.
|
|
3 na 3 | fiedorek.t (5805 punktów) | > Koniec żartów, Jezus ukazał się swoim wiernym na paragonie ze sklepu.> wiadomosci(*)-boga,1,4797444,wiadomosc.html> A jednak! Nie ma co planować, padnijmy na kolana i błagajmy o wybaczenie. Może jeszcze nie jest za> późno dla zatraconych dusz racjonalistów.  > Powkładam wszystkie rachunki z Tesco w ramki i będę bił pokłony tak długo,aż i mi się objawisz  i wtedy to my se pogadamy,Jezus
|
|
 | 1 na 1 | DyktaFon (9281 punktów) |
> Powkładam wszystkie rachunki z Tesco w ramki i będę bił pokłony tak długo,aż i mi się objawisz i wtedy to my se pogadamy,Jezus  > Prędzej rozbijesz sobie głowę.... Ale może wtedy, z plam krwi ukaże się Pan... albo Pani, kto ich tam wie...
|
|
|  | 4 na 4 | fiedorek.t (5805 punktów) | > >Powkładam wszystkie rachunki z Tesco w ramki i będę bił pokłony tak długo,aż i mi się objawisz i wtedy to my se pogadamy,Jezus  > >> Prędzej rozbijesz sobie głowę.... Ale może wtedy, z plam krwi ukaże się Pan... albo Pani, kto ich tam wie...> Krwawa Mary?!
|
|
4 na 4 | Manian (950 punktów) | >Koniec żartów, Jezus ukazał się swoim wiernym na paragonie ze sklepu. A ja tyle razy nie zabrałem rachunku ze sklepu, pewnie Jezus myśli, że się go wstydzę. Koniec. Jestem przegrany. Jezu przebacz mi! Teraz nawet na straganie i w kiosku będę prosił o paragon.
|
|
 | | Zetsu (89 punktów) | > >Koniec żartów, Jezus ukazał się swoim wiernym na paragonie ze sklepu.> A ja tyle razy nie zabrałem rachunku ze sklepu....Wstydź się - nie zabierając rachunku ze sklepu narażasz sprzedawcę na karę pieniężną - skarbówka czai się na każdym rogu
|
|
|  | | Manian (950 punktów) | > Wstydź się - nie zabierając rachunku ze sklepu narażasz sprzedawcę na karę pieniężną - skarbówka czai się na każdym rogu  Oj to mam kolejny grzech, no cóż wieczne potępienie jak nic.
|
|
| |  | | fiedorek.t (5805 punktów) | > Oj to mam kolejny grzech, no cóż wieczne potępienie jak nic.Nie martw się trafisz do swoich  W niebie, wśród katolików zanudziłbyś się na śmierć  Chyba, że masz na myśli wieczne potępienie właśnie tam w górze
|
|
| | |  | | Manian (950 punktów) | > >Oj to mam kolejny grzech, no cóż wieczne potępienie jak nic.> Nie martw się trafisz do swoich W niebie, wśród katolików zanudziłbyś się na śmierć > Chyba, że masz na myśli wieczne potępienie właśnie tam w górze  W sumie racja, na dole pewnie ciepło jest, więc przynajmniej grilla się zrobi.
|
|
| | | |  | | fiedorek.t (5805 punktów) | > W sumie racja, na dole pewnie ciepło jest, więc przynajmniej grilla się zrobi.Ba to byłby wieczny grill
|
|
| | | | |  | | Manian (950 punktów) | > >W sumie racja, na dole pewnie ciepło jest, więc przynajmniej grilla się zrobi.> Ba to byłby wieczny grill  Jedzenie z grilla jest zdrowsze, bo bez tłuszczu, więc piekło jest czymś dobrym, a Niebo to lęk wysokości, zmiany ciśnienia, trudności z oddychaniem na wysokości, więc nie taki diabeł straszny jak go malują.
|
|
2 na 2 | marcin1902 (3438 punktów) | > Koniec żartów, Jezus ukazał się swoim wiernym na paragonie ze sklepu.> wiadomosci(*)-boga,1,4797444,wiadomosc.htmlMoże Jezus przypomina, aby robić rachunek sumienia...
"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki
|
|
1 na 1 | qkqru (5 punktów) | Jeżeli Jezus ukazał się na paragonie tzn, że domaga się wprowadzenie kas fiskalnych dla klechów
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|