Racjonalista - Strona głównaDo treści
Skojarzenie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
09-08-2011 20:51Medieval (3004 punktów)Skojarzenie
Ocena 1 na 1

ZESPÓŁ WSPIERANIA RADIA MARYJA w służbie Bogu, Kościołowi, Ojczyźnie i Narodowi Polskiemu wyróżniony Złotą Odznaką Radia Maryja z Diamentem

www.naszdz(*)at=20110806&typ=po&id=po11.txt

pozdrawia

- Hansa Ulricha Rudela wyróżnionego Krzyżem Rycerskim Krzyża Żelaznego ze złotymi liśćmi dębu, mieczami i brylantami
- 27 kawalerów Krzyża Rycerskiego Krzyża Żelaznego z liśćmi dębu, mieczami i brylantami
oraz
- 883 kawalerów Krzyża Rycerskiego Krzyża Żelaznego z liśćmi dębu i mieczami

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Meretseger (61860 punktów)
prof. dr hab. Janina Moniuszko-Jakoniuk - czy to przypadkiem nie ta od cudu w Sokółce?

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
10-08-2011 19:47 
 Ocena 2 na 2
liliac (147340 punktów)
Nie, ale uczelnia chyba ta sama. Tyle że ta pani psuje opinię toksykologom, nie patomorfologom na szczęście
astrotaurus (12445 punktów)
>Skojarzenie

Ale o co się rozchodzi, bo nie kojarzę...?

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.
Grzegorz (5685 punktów)
>ZESPÓŁ WSPIERANIA RADIA MARYJA w służbie Bogu, Kościołowi, Ojczyźnie i Narodowi Polskiemu
>wyróżniony Złotą Odznaką Radia Maryja z Diamentem
>www.naszdz(*)at=20110806&typ=po&id=po11.txt
>pozdrawia
>- Hansa Ulricha Rudela wyróżnionego Krzyżem Rycerskim Krzyża Żelaznego ze złotymi liśćmi dębu,
>mieczami i brylantami
Obawiam się że to porównanie dość krzywdzące dla Hansa Urlicha. Na pewno był zaczadzony ideologią, na szczęście w jego formacji (lotnictwo) miało to zerowe przełożenie na działanie - on po prostu wyjątkowo dobrze robił swoje, czyli niszczył czołgi i zestrzeliwał samoloty.

Porównując kogoś kto wbrew rozkazom wraca za linię frontu po zestrzelonych kolegów z kimś kto wbrew prawu robi zbiórkę pieniędzy na będących w trudnej sytuacji stoczniowców po to tylko żeby je potem przywłaszczyć... komentarz chyba zbędny.
10-08-2011 11:37 
 Ocena 1 na 1
astrotaurus (12445 punktów)
Ufff... do skojarzenia bombastyczności nazw odznaczeń przyplątał się od razu jeden z beneficjentów jednego z tych odznaczeń , a teraz została rozciągnięta paralela od tego beneficjenta do tego kto ustanowił drugie odznaczenie...
Kto da więcej?

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.
Grzegorz (5685 punktów)
>Ufff... do skojarzenia bombastyczności nazw odznaczeń przyplątał się od razu jeden z beneficjentów jednego z tych odznaczeń , a teraz została rozciągnięta paralela od tego beneficjenta do tego kto ustanowił drugie odznaczenie...
>Kto da więcej?
Na pewno da się jeszcze sporo wymyślić, ale chyba na razie wystarczą nazwy, beneficjenci i przyznający odznaczenie Beneficjent był już zresztą "przyplątany" w wypowiedzi mojego przedmówcy.

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365