> 20 marca, w godzinach ~9-12 rano, nastąpi zaćmienie Słońca widoczne w Polsce (szczyt o 10:52).Nie zapomnij wspomnieć o tym jakieś 2 dni przed zaćmieniem  > Następne (żałosne bo kilkuprocentowe) zaćmienie, będzie> dopiero w 2021 roku, a kolejne (1/3)w 2022.Zmartwiłeś mnie. Na szczęście zaćmienia Księżyca są częściej. > Czy macie jakiś pomysł co takiego ja (jako administrator grupy) mógłbym zorganizować coś specjalnego> na ta okazję?Mógłbyś zorganizować konkurs fotografii związanej z zaćmieniem. Każdy mógłby udostępnić na swoim profilu swoje zdjęcie a Ty udostępniałbyś je na swoim profilu. Zgłaszanie linków ze zdjęciami na pw. Potem zbieranie lajków lub jakieś jury. Tylko możesz nie wyrobić z ilością i konkursu nie rozstrzygniesz, ale chyba i tak każdy będzie zadowolony, jeśli udostępnisz jego zdjęcie na swoim profilu. (Możesz zastrzec, że jeśli zdjęć będzie więcej niż 100, to konkurs pozostanie nierozstrzygnięty. Druga możliwość - niech się same zgłoszą osoby, które zebrały bardzo dużo lajków, wtedy łatwiej będzie znaleźć zwycięzcę) Żeby nie zapchać strony, możesz udostępniać np. 20 zdjęć dziennie według kolejności zgłoszeń.
|