Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przyszły skandal?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
31-08-2011 14:02Selanos (12869 punktów)Przyszły skandal?
Ocena 6 na 6
W tvn naśladują papieża. Naśladuje też Pawlaka, ale najważniejsze to, że nabijają się z papieża! Ten "news" ma już kilka dni i jeszcze PiS nie wnosił skarg o obrażanie uczuć religijnych. Czyżby mieli jakiegoś asa w rękawie i szykują wielkie bum z zaskoczenia? Może wynajęli jakiegoś killera, albo posłali agenta Tomka?

Oto link do filmu: Link

A temu panu z żydo-komunistyczno-masońskiego tiwienu wypadałoby pogratulować talentu
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Artur@R (7115 punktów)

>A temu panu z żydo-komunistyczno-masońskiego tiwienu wypadałoby pogratulować talentu

..genialne....do tej pory leże
31-08-2011 17:09 
 Ocena 4 na 4
perun (8610 punktów)

>..genialne....do tej pory leże
Sprawdz czy nie leżysz w takiej samej pozycji jak papież - naśladowanie papieża w tym kraju może żle się skończyć .Siwiec do tej pory ma napady lękowe w nocy
Głąbiński (3538 punktów)
>... żydo-komunistyczno-masońskiego tiwienu
co to takiego ten "tiwen"?


Stach M. G.
Grzegorz (5685 punktów)
>>... żydo-komunistyczno-masońskiego tiwienu
>co to takiego ten "tiwen"?
po polsku tefałen
Głąbiński (3538 punktów)
>>>... żydo-komunistyczno-masońskiego tiwienu
>>co to takiego ten "tiwen"?
>po polsku tefałen
A więc, co to takiego ten tefałen czyli tiwen? Zastrzegam, że nie chodzi w tym pytaniu o to, jak brzmi nazwa tego czegoś w kolejnych innych językach.

Stach M. G.
Grzegorz (5685 punktów)
To po prostu dźwiękonaśladowczo zapisana nazwa stacji TVN
rhotax7 (3947 punktów)
To jest piękne. Kiedy Racjonalista będzie miał taką popularność jak TVN.

31-08-2011 17:37 
 Ocena 7 na 7
maruda (5550 punktów)
>To jest piękne. Kiedy Racjonalista będzie miał taką popularność jak TVN.
Nie liczę na to, by trafić na ten portal trzeba umieć czytać i obsługiwać komputer choć w stopniu podstawowym. Porównaj to z umiejętnością obsługi pilota telewizyjnego.
31-08-2011 18:24 
 Ocena 6 na 6
Selanos (12869 punktów)
Nie ważne co mówią, byle tylko mówili Racjonalista miałby przynajmniej reklamę. Trzeba dać cynk naszemu umiłowanemu ojcu Rydzowi toruńskiemu. Z Torunia. Darmowe spoty w Tv Trwam czekają
31-08-2011 20:18 
 Ocena 7 na 7
IllusiveMan (2786 punktów)
Wystarczy jeden artykuł na temat JP2 i wracamy do TV Trwam jako temat dnia. Zaproszą specjalnych kościelnych specjalistów by omówili temat zagrożeń ze strony naszego portalu skierowanych w stronę polskości=katolickości oraz autorytetów, których nie można kwestionować. I zaraz każda babcia i dziadek znali by nasz portal ;]

For a long time now, I thought I was just a survivor, but I'm not. I'm the winner. That's who I am.

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365