 |
PILNE ! Wielka szansa na odtuszowanie pedofilii w Kościele ! Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 13-09-2011 16:17 | Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów) (zablokowany) | PILNE ! Wielka szansa na odtuszowanie pedofilii w Kościele !
18 na 18 | Wiadomość jak grom z jasnego nieba "Oskarżają papieża o zbrodnie przeciwko ludzkości" "Grupa stowarzyszeń ofiar księży pedofilów złożyła we wtorek w Międzynarodowym Trybunale Karnym w Hadze skargę, w której oskarża papieża Benedykta XVI i wysokich rangą dostojników watykańskich o zbrodnie przeciwko ludzkości, za jakie uważa tuszowanie skandalu pedofilskiego w Kościele. Watykan na razie nie odniósł się do wiadomości o złożeniu skargi w Hadze." ... "Przedstawiciele obu organizacji zapowiedzieli, że w najbliższych dniach odwiedzą kolejne miasta w Europie, w których apelować będą o wszczęcie wiarygodnych śledztw w sprawie pedofilii w Kościele. Przebywać będą w Amsterdamie, Brukseli, Berlinie, Paryżu, Wiedniu, Londynie, Dublinie i Madrycie. 18 WRZEŚNIA MAJĄ BYĆ W WARSZAWIE." Włączyć się i nagłośnić ? Na ostro ? NA PEWNO WARTO ROZWAŻYĆ ! link: www.tvn24.(*)ciwko-ludzkosci,wiadomosc.html | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | Ateusznik (405 punktów) | Cytat:to jest zwykly, parszywy atak na nas: chrzescian. po to by rozbic nasza, i tak juz nadwyrezona jednosc, ale my wiemy ze zlo nigdy nie zwyciezy dobra, moze walczyc wytrwale ale nigdy nie bedzie gora. To już bałbym się na miejscu Watykanu.
|
|
10 na 10 | finerbijk (17282 punktów) | > 18 WRZEŚNIA MAJĄ BYĆ W WARSZAWIE."Oj, lepiej niech się zaopatrzą w kamizelki krzyżoodporne, bo może się dziać. Może jeszcze bł. Jana Pawła II (świeć Panie nad jego duszą) naruszą bezbożniki. Ojca Świętego do sądu? A mówią niektóre, że dzień sądny jest blisko, tylko o jaki sąd chodzi nikt nie wie. Skaranie boskie z tymi masonami
|
|
 | 3 na 3 Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów) (zablokowany) | > >18 WRZEŚNIA MAJĄ BYĆ W WARSZAWIE."> Oj, lepiej niech się zaopatrzą w kamizelki krzyżoodporne, bo może się dziać.Jest SPORA SZANSA, że wesprą ich działacze i sympatycy Ruchu Palikota
|
|
|  | 3 na 3 | maruda (5550 punktów) | > Jest SPORA SZANSA, że wesprą ich działacze i sympatycy Ruchu Palikota  Jestem się w stanie założyć, stawiam na szali mój głos w najbliższych wyborach. Twierdzę, że RP jako ruch nie będzie popierało oficjalnie tej akcji. Palikot nie będzie chciał iść na wojnę z kościołem, a bez niego cała taka akcja nie ma szans powodzenia.
|
|
| |  | 3 na 3 Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów) (zablokowany) | > >Jest SPORA SZANSA, że wesprą ich działacze i sympatycy Ruchu Palikota  > Jestem się w stanie założyć stawiam na szali mój głos w najbliższych wyborach. Twierdzę, że RP jako ruch nie będzie popierało oficjalnie tej akcji. Palikot nie będzie chciał iść na wojnę z kościołem, a bez niego cała taka akcja nie ma szans powodzenia.Przyjmuję zakład (ja stawiam tylko przekonanie ;p). To nie jest wojna z Kościołem - to m.in. dla dobra i oczyszczenia Kościoła  PS> A Ruchowi Palikota to nie zaszkodzi, może tylko pomóc.
|
|
|  | prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) |
> Jest SPORA SZANSA, że wesprą ich działacze i sympatycy Ruchu Palikota  A to ma być jakaś checa polityczna przed wyborami, czy w obronie pokrzywdzonych ofiar?
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
|
|
4 na 4 | Dariusz Pocztowski (30 punktów) | Witam wszystkich serdecznie. To mój pierwszy "testowy" post - więc proszę o wyrozumiałość, jak coś wkleję itp. nie tu gdzie powinienem...  Tak na szybko i spadam do dalszej "roboty": - Pomysł i intencja Krzyśka została przesłana do Zarządu Ruchu Palikota i zobaczymy...  Pozdrawiam - Dario
|
|
5 na 5 | Tomek Fiedorek (5805 punktów) | > Wiadomość jak grom z jasnego nieba  > 18 WRZEŚNIA MAJĄ BYĆ W WARSZAWIE."> Włączyć się i nagłośnić ? Na ostro ? NA PEWNO WARTO ROZWAŻYĆ !Mając w Ruchu, naczelnych: Jonasza i Rozenka jest duża szansa, że sprawą się zajmą. O ile się nie mylę, mają jakieś kwity na czarnych. W końcu tyle lat zajmują się tropieniem obłudników w kieckach. Popieram, czas na Polskę.
|
|
4 na 4 | Sarif (2786 punktów) | Widzę że w natłoku informacji jakże rażących inteligencję poczynając od homeopatii, a kończąc na rzekomym sataniście w tvp trafiają się jednak dobre, a nawet bardzo dobre informację. Szczerze powiem, że jest to jeden z triumfów, nawet jeżeli jeszcze trybunał nie rozważył tego oskarżenia, w walce z antyludzką organizacją jaką jest Kościół Katolicki.
A wie ktoś dokładnie jak będą wyglądać te odwiedziny 18? Czy to będzie jakoś publicznie by móc przyjść i posłuchać oraz pogratulować odwagi i determinacji czy wizyta w telewizji ?
For a long time now, I thought I was just a survivor, but I'm not. I'm the winner. That's who I am.
|
|
 | 4 na 4 Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów) (zablokowany) | >A wie ktoś dokładnie jak będą wyglądać te odwiedziny 18? Czy to będzie jakoś publicznie by móc przyjść i posłuchać oraz pogratulować odwagi i determinacji czy wizyta w telewizji ?
Trzeba się z nimi skontaktować i zrobić największą manifestację anty-klero-pedofilską w historii RP - rozpropagowywać to już teraz ! Szczegóły będą na dniach !
|
|
|  | 1 na 1 | Tomek Fiedorek (5805 punktów) | >Trzeba się z nimi skontaktować i zrobić największą manifestację anty-klero-pedofilską w historii RP - rozpropagowywać to już teraz ! Szczegóły będą na dniach ! Niestety, nie podniecałbym się tak bardzo, organizacja zlotu ateistów rodzi się w bólach i nie pewności, a ty o manifie.
|
|
| |  | Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów) (zablokowany) | > >Trzeba się z nimi skontaktować i zrobić największą manifestację anty-klero-pedofilską w historii RP - rozpropagowywać to już teraz ! Szczegóły będą na dniach !> Niestety, nie podniecałbym się tak bardzo, organizacja zlotu ateistów rodzi się w bólach i nie pewności, a ty o manifie.Ale teraz mamy Ruch Palikota  - o ile się włączą.
|
|
3 na 3 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) |
>"Oskarżają papieża o zbrodnie przeciwko ludzkości" Eee, co tam papieża!? Powinni samego jego szefa oskarżyć! Niejakiego Pana B.! Głównie za potop!
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
|
|
| Banita (115 punktów) | Witam serdecznie.Bardzo bobrze,że dzieją się takie rzeczy...Jeśli ktoś,na poważnie, weźmie się za rozliczenie KK z czegoś,a jest z czego wybierać, to cała ta złodziejska instytucja musi kiedyś paść  Może nie za mojego życia...może nawet braknie czasu moim dzieciom ...ale w moje wnuki już nikt tego badziewia pakował nie będzie...Co do Palikota... mam nadzieję ,że się w to włączy i przypominam o wyborach kochani!!  Pojawiła się szansa by coś zmienić,więc na tę szansę oddajcie swój cenny głos!!
|
|
4 na 4 | Selanos (12869 punktów) | Bardzo dobrze, że dzieje się coś takiego, ale bądźmy szczerzy, papieża nie da się postawić przed sądem. Chociaż gdyby jakiś bardziej postępowy w tej kwestii kraj, jak np. Francja albo Czechy zakazał mu przekraczania granicy... to byłoby miłe
|
|
1 na 1 | immune.ltd (1783 punktów) | ciekawe w jaki sposób przedstawią to nasze niezależne media i czy w ogóle to pokażą. Swoją drogą ciekawy byłby proces odszkodowawczy, bo w karny nie wierzę. Już sobie wyobrażam obrońców prawdy objawionej w klapie marynarki z wizerunkami Boskiej Izydy później zwanej potocznie dziewicą niepokalaną ich łzy i umartwianie się nad losem wspólnoty. Oczywiście w tym wszystkim ofiary będą odgrywać pomniejsze i z czasem zapomniane role.
|
|
1 na 1 | maciejo (3492 punktów) | W końcu!! Czas najwyższy by zbrodniarze dostali to, na co zasłużyli. By wszystkim pokazano "świętość" kościoła. Obłudniki co dzień mówią o moralności, etyce, prawdzie, sprawiedliwości i innych wartościach, a sami są ich zaprzeczeniem. Może taki proces pokaże wszystkim zatwardziałym katolikom prawdę o ich kościele.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|