Racjonalista - Strona głównaDo treści
PILNE ! Wielka szansa na odtuszowanie pedofilii w Kościele !

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
13-09-2011 16:17Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
PILNE ! Wielka szansa na odtuszowanie pedofilii w Kościele !
Ocena 18 na 18
Wiadomość jak grom z jasnego nieba

"Oskarżają papieża o zbrodnie przeciwko ludzkości"

"Grupa stowarzyszeń ofiar księży pedofilów złożyła we wtorek w Międzynarodowym Trybunale Karnym w Hadze skargę, w której oskarża papieża Benedykta XVI i wysokich rangą dostojników watykańskich o zbrodnie przeciwko ludzkości, za jakie uważa tuszowanie skandalu pedofilskiego w Kościele. Watykan na razie nie odniósł się do wiadomości o złożeniu skargi w Hadze."

...

"Przedstawiciele obu organizacji zapowiedzieli, że w najbliższych dniach odwiedzą kolejne miasta w Europie, w których apelować będą o wszczęcie wiarygodnych śledztw w sprawie pedofilii w Kościele. Przebywać będą w Amsterdamie, Brukseli, Berlinie, Paryżu, Wiedniu, Londynie, Dublinie i Madrycie.

18 WRZEŚNIA MAJĄ BYĆ W WARSZAWIE."

Włączyć się i nagłośnić ? Na ostro ? NA PEWNO WARTO ROZWAŻYĆ !

link: www.tvn24.(*)ciwko-ludzkosci,wiadomosc.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Ateusznik (405 punktów)
Cytat:
to jest zwykly, parszywy atak na nas: chrzescian.
po to by rozbic nasza, i tak juz nadwyrezona jednosc, ale my wiemy ze zlo nigdy nie zwyciezy dobra, moze walczyc wytrwale ale nigdy nie bedzie gora.

To już bałbym się na miejscu Watykanu.
13-09-2011 16:37
 Ocena 10 na 10
finerbijk (17282 punktów)
>18 WRZEŚNIA MAJĄ BYĆ W WARSZAWIE."
Oj, lepiej niech się zaopatrzą w kamizelki krzyżoodporne, bo może się dziać. Może jeszcze bł. Jana Pawła II (świeć Panie nad jego duszą) naruszą bezbożniki.
Ojca Świętego do sądu? A mówią niektóre, że dzień sądny jest blisko, tylko o jaki sąd chodzi nikt nie wie. Skaranie boskie z tymi masonami
13-09-2011 16:44 
 Ocena 3 na 3
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
>>18 WRZEŚNIA MAJĄ BYĆ W WARSZAWIE."
>Oj, lepiej niech się zaopatrzą w kamizelki krzyżoodporne, bo może się dziać.

Jest SPORA SZANSA, że wesprą ich działacze i sympatycy Ruchu Palikota
13-09-2011 16:57 
 Ocena 3 na 3
maruda (5550 punktów)
>Jest SPORA SZANSA, że wesprą ich działacze i sympatycy Ruchu Palikota

Jestem się w stanie założyć, stawiam na szali mój głos w najbliższych wyborach. Twierdzę, że RP jako ruch nie będzie popierało oficjalnie tej akcji. Palikot nie będzie chciał iść na wojnę z kościołem, a bez niego cała taka akcja nie ma szans powodzenia.
13-09-2011 17:03 
 Ocena 3 na 3
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
>>Jest SPORA SZANSA, że wesprą ich działacze i sympatycy Ruchu Palikota
>Jestem się w stanie założyć stawiam na szali mój głos w najbliższych wyborach. Twierdzę, że RP jako ruch nie będzie popierało oficjalnie tej akcji. Palikot nie będzie chciał iść na wojnę z kościołem, a bez niego cała taka akcja nie ma szans powodzenia.

Przyjmuję zakład (ja stawiam tylko przekonanie ;p). To nie jest wojna z Kościołem - to m.in. dla dobra i oczyszczenia Kościoła

PS> A Ruchowi Palikota to nie zaszkodzi, może tylko pomóc.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>Jest SPORA SZANSA, że wesprą ich działacze i sympatycy Ruchu Palikota
A to ma być jakaś checa polityczna przed wyborami, czy w obronie pokrzywdzonych ofiar?

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
Dariusz Pocztowski (30 punktów)
Witam wszystkich serdecznie.
To mój pierwszy "testowy" post - więc proszę o wyrozumiałość, jak coś wkleję itp. nie tu gdzie powinienem...
Tak na szybko i spadam do dalszej "roboty":
- Pomysł i intencja Krzyśka została przesłana do Zarządu Ruchu Palikota i zobaczymy...

Pozdrawiam - Dario
Tomek Fiedorek (5805 punktów)
>Wiadomość jak grom z jasnego nieba
>18 WRZEŚNIA MAJĄ BYĆ W WARSZAWIE."
>Włączyć się i nagłośnić ? Na ostro ? NA PEWNO WARTO ROZWAŻYĆ !
Mając w Ruchu, naczelnych: Jonasza i Rozenka jest duża szansa, że sprawą się zajmą. O ile się nie mylę, mają jakieś kwity na czarnych. W końcu tyle lat zajmują się tropieniem obłudników w kieckach.
Popieram, czas na Polskę.
Sarif (2786 punktów)
Widzę że w natłoku informacji jakże rażących inteligencję poczynając od homeopatii, a kończąc na rzekomym sataniście w tvp trafiają się jednak dobre, a nawet bardzo dobre informację. Szczerze powiem, że jest to jeden z triumfów, nawet jeżeli jeszcze trybunał nie rozważył tego oskarżenia, w walce z antyludzką organizacją jaką jest Kościół Katolicki.

A wie ktoś dokładnie jak będą wyglądać te odwiedziny 18? Czy to będzie jakoś publicznie by móc przyjść i posłuchać oraz pogratulować odwagi i determinacji czy wizyta w telewizji ?

For a long time now, I thought I was just a survivor, but I'm not. I'm the winner. That's who I am.
13-09-2011 19:02 
 Ocena 4 na 4
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
>A wie ktoś dokładnie jak będą wyglądać te odwiedziny 18? Czy to będzie jakoś publicznie by móc przyjść i posłuchać oraz pogratulować odwagi i determinacji czy wizyta w telewizji ?

Trzeba się z nimi skontaktować i zrobić największą manifestację anty-klero-pedofilską w historii RP - rozpropagowywać to już teraz ! Szczegóły będą na dniach !
13-09-2011 19:23 
 Ocena 1 na 1
Tomek Fiedorek (5805 punktów)
>Trzeba się z nimi skontaktować i zrobić największą manifestację anty-klero-pedofilską w historii RP - rozpropagowywać to już teraz ! Szczegóły będą na dniach !
Niestety, nie podniecałbym się tak bardzo, organizacja zlotu ateistów rodzi się w bólach i nie pewności, a ty o manifie.
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
>>Trzeba się z nimi skontaktować i zrobić największą manifestację anty-klero-pedofilską w historii RP - rozpropagowywać to już teraz ! Szczegóły będą na dniach !
>Niestety, nie podniecałbym się tak bardzo, organizacja zlotu ateistów rodzi się w bólach i nie pewności, a ty o manifie.

Ale teraz mamy Ruch Palikota - o ile się włączą.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>"Oskarżają papieża o zbrodnie przeciwko ludzkości"
Eee, co tam papieża!?
Powinni samego jego szefa oskarżyć!
Niejakiego Pana B.!
Głównie za potop!


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
Banita (115 punktów)
Witam serdecznie.Bardzo bobrze,że dzieją się takie rzeczy...Jeśli ktoś,na poważnie, weźmie się za rozliczenie KK z czegoś,a jest z czego wybierać, to cała ta złodziejska instytucja musi kiedyś paśćMoże nie za mojego życia...może nawet braknie czasu moim dzieciom ...ale w moje wnuki już nikt tego badziewia pakował nie będzie...Co do Palikota... mam nadzieję ,że się w to włączy i przypominam o wyborach kochani!!Pojawiła się szansa by coś zmienić,więc na tę szansę oddajcie swój cenny głos!!
Selanos (12869 punktów)
Bardzo dobrze, że dzieje się coś takiego, ale bądźmy szczerzy, papieża nie da się postawić przed sądem. Chociaż gdyby jakiś bardziej postępowy w tej kwestii kraj, jak np. Francja albo Czechy zakazał mu przekraczania granicy... to byłoby miłe
immune.ltd (1783 punktów)
ciekawe w jaki sposób przedstawią to nasze niezależne media i czy w ogóle to pokażą. Swoją drogą ciekawy byłby proces odszkodowawczy, bo w karny nie wierzę. Już sobie wyobrażam obrońców prawdy objawionej w klapie marynarki z wizerunkami Boskiej Izydy później zwanej potocznie dziewicą niepokalaną ich łzy i umartwianie się nad losem wspólnoty. Oczywiście w tym wszystkim ofiary będą odgrywać pomniejsze i z czasem zapomniane role.
maciejo (3492 punktów)
W końcu!! Czas najwyższy by zbrodniarze dostali to, na co zasłużyli. By wszystkim pokazano "świętość" kościoła. Obłudniki co dzień mówią o moralności, etyce, prawdzie, sprawiedliwości i innych wartościach, a sami są ich zaprzeczeniem. Może taki proces pokaże wszystkim zatwardziałym katolikom prawdę o ich kościele.

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365