Racjonalista - Strona głównaDo treści
One Love vs. Japonia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
23-11-2022 19:27zeniu73 (6483 punktów)One Love vs. Japonia
Drużyna One Love przegrała dziś mecz z Japonią 1:2.

Drużyna moralnego Mistrza Świata, pouczacza wszystkich światowych demokracji i niedemokracji, prekursora nowej drogi energetycznej oraz Głównego Ratownika Świata i Kosmosu przed Wielkimi i Absolutnie Śmiertelnymi Zmianami Klimatu niesprawiedliwe przegrała mecz.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14787 punktów)
Kretyn to mało powiedziane.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
23-11-2022 19:32 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>Kretyn to mało powiedziane.
.
No i czemu sam siebie obrażasz? Przecież mama cię testowała i wyszło, że jesteś specjalny. Kopernik 😂😂
23-11-2022 20:35 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>No i czemu sam siebie obrażasz? Przecież mama cię testowała i wyszło, że jesteś specjalny.
A ty co? Jego ojciec?
23-11-2022 20:37 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>No i czemu sam siebie obrażasz? Przecież mama cię testowała i wyszło, że jesteś specjalny.
>A ty co? Jego ojciec?

A ty adwokat?
23-11-2022 20:43 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>A ty adwokat?
A rozwodzisz się z jego maman?
zeniu73 (6483 punktów)
>>A ty adwokat?
>A rozwodzisz się z jego maman?

A nad czym miał bym się z jego mamą rozwodzić?

W rozwodzaniu się jesteście obydwoje mistrzami świata. To wystarczy 😂
romaro (25211 punktów)
>W rozwodzaniu się jesteście obydwoje mistrzami świata.
Miałeś na myśli rozwadnianie, choć może się mylę. Nie nadążam za twoimi dośrodkowaniami umysłowymi.
zeniu73 (6483 punktów)
>>W rozwodzaniu się jesteście obydwoje mistrzami świata.
>Miałeś na myśli rozwadnianie, choć może się mylę. Nie nadążam za twoimi dośrodkowaniami umysłowymi.

sjp.pwn.pl/sjp/rozwiesc-sie-II;2517585.html

Znamienne, że największy poeta tego forum nie łapie czaczy (lub pisze harakter) 😂
romaro (25211 punktów)

>Znamienne, że największy poeta tego forum nie łapie czaczy (lub pisze harakter)
Wśród wielkich masz szczęście się obracać. Jak to ci się udaje?
zeniu73 (6483 punktów)
>>Znamienne, że największy poeta tego forum nie łapie czaczy (lub pisze harakter)
>Wśród wielkich masz szczęście się obracać. Jak to ci się udaje?
>

Jak idziesz przez pole to rzepy same się przylepiają.

Disclaimer dla inteligencji: rzepy to poeci i oświecone duchy albo robotnicy polni
23-11-2022 22:23 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Jak idziesz przez pole to rzepy same się przylepiają.
Tak cię znależli ludzie Le Pen i Salviniego? To co tu wstawiasz wypisz wymaluj Tweety zachodniej skrajnej prawicy
zeniu73 (6483 punktów)
>>Jak idziesz przez pole to rzepy same się przylepiają.
>Tak cię znależli ludzie Le Pen i Salviniego? To co tu wstawiasz wypisz wymaluj Tweety zachodniej skrajnej prawicy
>

No. Ruski troll, prawica. Otwórz jeszcze parę szufladek żeby ci ulżyło 😂😂😂
DyktaFon (9281 punktów)
>Drużyna One Love przegrała dziś mecz z Japonią 1:2.
>Drużyna moralnego Mistrza Świata, pouczacza wszystkich światowych demokracji i niedemokracji,
>prekursora nowej drogi energetycznej oraz Głównego Ratownika Świata i Kosmosu przed Wielkimi i
>Absolutnie Śmiertelnymi Zmianami Klimatu niesprawiedliwe przegrała mecz.

Zaczekajmy, co będzie dalej... Ja prorokuję, że w ogólnej klasyfikacji Azjaci będą górą. My się zajmujemy zwalczaniem homofobii i ekologicznymi misjami kosmicznymi. Oni po prostu robią swoje. Zobaczymy wkrótce, a najpewniej w najbliższej przyszłości, kto ma rację.
zeniu73 (6483 punktów)
>>Drużyna One Love przegrała dziś mecz z Japonią 1:2.
>>Drużyna moralnego Mistrza Świata, pouczacza wszystkich światowych demokracji i niedemokracji,
>>prekursora nowej drogi energetycznej oraz Głównego Ratownika Świata i Kosmosu przed Wielkimi i
>>Absolutnie Śmiertelnymi Zmianami Klimatu niesprawiedliwe przegrała mecz.
>Zaczekajmy, co będzie dalej... Ja prorokuję, że w ogólnej klasyfikacji Azjaci będą górą. My się zajmujemy zwalczaniem homofobii i ekologicznymi misjami kosmicznymi. Oni po prostu robią swoje. Zobaczymy wkrótce, a najpewniej w najbliższej przyszłości, kto ma rację.
>

Europa jest w erze wokocenu (od woke=obudzony, oświecony, namaszczony).

Europa ma misję uwolnienia świata od zła, niesprawiedliwości i niedemokracji.
Ważniejsze są znaki (tęczowe opaski) niż czyny.

A mówiąc Europa mam na myśli przede wszystkim lidera tej nowej ery: 4. Demokratyczną Antyfaszystowską Kolorową Tolerancyjną Rzeszę.
23-11-2022 21:11 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
Putin twoim idolem. Ale fakt, jesteś prawdziwym kretynem.
Nie darmo w rankingu idiotów zajmujesz za Thotrerem drugie miejsce na tym forum.
zeniu73 (6483 punktów)
>Putin twoim idolem. Ale fakt, jesteś prawdziwym kretynem.
>Nie darmo w rankingu idiotów zajmujesz za Thotrerem drugie miejsce na tym forum.
>

Najważniejsze, że ty przejąłeś pałeczkę po Arminiusie i jesteś moralnym kompasem tego forum 😂
romaro (25211 punktów)

>Drużyna moralnego Mistrza Świata
Ale jakoś ruski trollu w tej moralnej Szwabii się znajdujesz.
zeniu73 (6483 punktów)
>>Drużyna moralnego Mistrza Świata
>Ale jakoś ruski trollu w tej moralnej Szwabii się znajdujesz.

I dlatego nie mogę krytykować?

Ty jesteś największym krytykiem PiSu i siedzisz w Polsce. Czemu?
23-11-2022 22:15 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Ty jesteś największym krytykiem PiSu i siedzisz w Polsce. Czemu?

Nie zawsze siedzę, a jeżeli pytasz - dlatego, że zależy mi na Polsce. Ty stajesz za czym/ za kim? Zachodnimi marionetkami Putina? Nie ma w takiej postawie nic co jako Polak czy Niemiec byłoby powodem twojej dumy. Z czym walczysz jełopie? A może zakpij i z zawodników Irańskich, którzy w proteście przeciwko religijnemu reżimowi Iranu tłumiącego krwawo protesty, nie zaśpiewali swojego hymnu.
One Love? Jakiś TYŚ JEST GŁUPI, ŻE NIE MASZ POJĘCIA dlaczego te protesty przeciw reżimom.
zeniu73 (6483 punktów)
>. Ty stajesz za czym/ za kim? Zachodnimi marionetlami Putina

I w tym momencie dyskusja z tobą powinna być zakończona. Bo ty zawsze masz rację a każdy, kto nie jest twojego zdania jest marionetką względnie trollem.
No ale coz7, starcza złośliwość to nie mit.

> zakpij i z zawodników Irańskich, którzy w proteście przeciwko religijnemu reżimowi Iranu tłumiącego krwawo protesty, nie zaśpiewali swojego hymnu.

TO był protest. Protest za którym mogą być konsekwencje. Oni mieli JAJA. Przy czym można by dyskutować jak to się ma do miziania się reprezentacji z reżimem przed wyjazdem, jak sie spotykali i z uśmiechem pozowali do zdjęć, tak że część społeczeństwa uznawała ich za zdrajców.

One Love? jakiś TY JEST GŁUPI, ŻE NIE MASZ POJĘCIA dlaczego te protesty przeciw reżimom.

Jakie protesty? Protesty z sofy? Z bezpiecznego Zachodu.

Węgrom potrafili pokazać palca bo Węgry nic nie zrobią.
A tutaj nie mają odwagi ubrać OPASKI????? Bo co? Bo FIFA wykluczy?

Taaaaaaa. Protest funta kłaków nie warty.
romaro (25211 punktów)

>Bo ty zawsze masz rację
Skróciłem trochę, ale tylko tyle aby twoje stwierdzenie ljaśniej wybrzmiało.

>Taaaaaaa. Protest funta kłaków nie warty.
A jednak nie tylko czas, a i wątek mu poświęciłeś
23-11-2022 22:50 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>Bo ty zawsze masz rację
>Skróciłem trochę, ale tylko tyle aby twoje stwierdzenie ljaśniej wybrzmiało.
>>Taaaaaaa. Protest funta kłaków nie warty.
>A jednak nie tylko czas, a i wątek mu poświęciłeś

Nie protestowi a "protestantom" od siedmiu boleści i jednej hipokryzji.

O proteście chciałbym w oddzielnym wątku na poważnie podyskutować.
To znaczy więcej o kulturach i która kultura jest bardziej kulturalna i ma prawo czuć się wyższa i przez to wymagać od tej innej kultury dostosować się do tej wyższej.

Bo jest tak:

Zachód traktuje homoseksualizm tak jak traktuje ( wersja oficjalna, odgórna, mainstreamowa a nie ta spod budki od piwa albo stołu w kanjpie) a Katar traktuje jak traktuje.

I teraz Zachód z krzykiem wjeżdża na Katar i wymaga aby Katar zmienił podejście bo tylko podejście zachodnie jest jedynie moralne i pożądane. Przy czym sami Katarczycy nie są przez Zachód pytani o zdanie ( btw: jakie zdanie na ten temat mają mieszkańcy Kataru????).

Załóżmy, że Katar wjeżdża na Polskę i żąda, żeby Polska zabroniła alkoholu bo tak jest w katarskiej kulturze i tylko nieapożywanie alkoholu jest normalne i jedynie pożądane.

I? Argumentujemy, że w naszej kulturze alkohol to nie grzech? Że mają się odwalić? Czy stosujemy się do ich protestów i zmieniamy kulturę?

Nie rozmawiamy o krajach, gdzie homoseksualizm jest karany śmiercią bo to absurd.

Na koniec mały disclaimer: moje stanowisko w sprawie homoseksualizmu jest tutaj znane. Jestem absolutnym liberałem ( wraz z prawem do adopcji, małżeństwa i wszystkich innych praw, które mają pary hetero).
23-11-2022 23:40 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Bo jest tak:
I bym nie polemizował z powyższą odpowiedzią w takim tonie jak dotychczas. Zamieściłeś jednak przekaz zupełnie inny w wątku wiodącym.
Przypomnę co pisałeś w nim:
>Drużyna moralnego Mistrza Świata, pouczacza wszystkich światowych demokracji i niedemokracji, prekursora nowej drogi energetycznej oraz Głównego Ratownika Świata i Kosmosu przed Wielkimi i Absolutnie Śmiertelnymi Zmianami Klimatu niesprawiedliwe przegrała mecz.
Pozdrawiam
23-11-2022 23:48 
 Ocena 2 na 2
zeniu73 (6483 punktów)
>>Bo jest tak:
>I bym nie polemizował z powyższą odpowiedzią w takim tonie jak dotychczas. Zamieściłeś jednak przekaz zupełnie inny w wątku wiodącym.
>Przypomnę co pisałeś w nim:
>>Drużyna moralnego Mistrza Świata, pouczacza wszystkich światowych demokracji i niedemokracji, prekursora nowej drogi energetycznej oraz Głównego Ratownika Świata i Kosmosu przed Wielkimi i Absolutnie Śmiertelnymi Zmianami Klimatu niesprawiedliwe przegrała mecz.

Mieszkam w Niemczech, jestem oficjalnym Niemcem więc dla mnie zachowanie aktualnego rządu jest taką samą czerwoną płachtą jak dla ciebie PiS.

Niemcy od pewnego czasu są milicją obyczajową zarówno u siebie, w Europie jak i na świecie. Pouczają każdego i wszędzie. Latają po świecie i wykrzykują analogicznie do Allahu akbar - nasza demokracja, nasza moralność, nasza wizja energetyczna i nasze podejście do dowolnej kwestii jest jedynie słuszne.

PiS w większości ogranicza się do terroryzowania własnych obywateli.

Dlatego nie mogłem się powstrzymać od sarkastycznego wątku, bo drużyna niemiecka bardziej zajęta była takim samym pouczaniem i klekotem na tematy obyczajowe niż samą piłką nożną.
24-11-2022 00:09 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
Ok.
Przepraszam za tego debila i kretyna.
Mam ten pysk niewyparzony. Taki mam harakter* parszywy na te parszywe czasy.

Jeszcze raz pozdrawiam.


Za swój gest Irańczycy mogą zostać surowo ukarani. "The Guardian" zacytował słowa Medhiego Chamrana, przewodniczącego rady miejskiej Teheranu, który ostrzegł, że kraj nie pozwoli nikomu lekceważyć hymnu.

Wezwał do zastąpienia reprezentacji... młodymi zawodnikami, którzy są gotowi odśpiewać hymn przed meczem. Za polityczny sprzeciw piłkarzom grozi kara grzywny, więzienie, a nawet kara śmierci.
24-11-2022 00:59 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>Ok.
>Przepraszam za tego debila i kretyna.
>Mam ten pysk niewyparzony. Taki mam harakter* parszywy na te parszywe czasy.

Nie ma sprawy. Same obelżywy nie sa ( mi) straszne bo po pierwsze to ja decyduje czy się obrażę czy nie a po drugie zawsze można przeprosić. Bardziej wkurwiające jest jak oponent po wytłumaczeniu wypowiedzi nadal jej nie rozumie lub specjalnie polemizuje nie na temat wypowiedzi ( tutaj idealnym przykładem jest farmer).

>Jeszcze raz pozdrawiam.
>
Za swój gest Irańczycy mogą zostać surowo ukarani. "The Guardian" zacytował słowa Medhiego Chamrana, przewodniczącego rady miejskiej Teheranu, który ostrzegł, że kraj nie pozwoli nikomu lekceważyć hymnu.

>Wezwał do zastąpienia reprezentacji... młodymi zawodnikami, którzy są gotowi odśpiewać hymn przed meczem. Za polityczny sprzeciw piłkarzom grozi kara grzywny, więzienie, a nawet kara śmierci.

Tak. I to jest protest. Protest, który będzie kosztował i o kosztach których wiedzieli protestujący.

Natomiast "protest" niemieckiej reprezentacji to zwykły oportunizm, hipokryzja, konjukturalizm.

Albo jestem gotów na wszystko ( przy czym to wszystko dla obywatela Europy Zachodniej to najwyżej konsekwencje czysto sportowe) albo przyznaję, że mój protest jest protestem tylko do momentu aż taksometr znacznie liczyć.

Jeśli za 5 lat kompletnie zmieni się mainstream i homoseksualizm będzie na zachodzie be (przyjmijmy to na potrzeby dyskusji) to większość dzisiejszych protestujących będzie twierdziła, że " oni to zawsze byli przeciwni" (wzorem polskiego styropianu).

Do tej pory nadużywanie tęczowej narracji jedynie wzbudzało u mnie uśmiech litości. Ale teraz dochodzi sarkazm bo ewidentnie widać, ze to jedynie oportunizm.
szarley (54913 punktów)
>Drużyna One Love przegrała dziś mecz z Japonią 1:2.

Na boisku wygrywają lepsi. Nie wystarczy głosić hasła, trzeba jeszcze kopnąć bala

>Drużyna moralnego Mistrza Świata, pouczacza wszystkich światowych demokracji i niedemokracji,

Gdyby pouczali jak grać w piłkę, mógłbyś z nich kpić, ale pouczają w innych sprawach, Wykorzystują swoją popularność ... cóż myli się, kto myśli, że dla jakiejś idei.

Sponsor kazał grać w tęczowej opasce. Sponsor kazał głosić hasła. Sponsor kazał pić wodę x żreć masło y i jeździć samochodem z

W piłce nie ma moralności, a czasem nawet sportu. w piłce liczy się jedno :

K A S A

Zapomnij o czasach Cieślika, Jaszyna, Pelego, Puskasa, Wilimowskiego. Dziś gra FC Euro contra CF Dolar

Ludzkość pomyliła kierunki rozwoju płacąc za ustawiane igrzyska więcej niż na walkę z głodem, rakiem, cukrzycą, ale skoro współcześni gladiatorzy zarabiają więcej niż budżet medycznej akademii, to chyba zasłużyliśmy na raka i cukrzycę

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
23-11-2022 21:17 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
Jemu i Thoterowi należy mówić czarne,czarne, białe, białe. Złożonego, barwnego języka nie pojmują.
23-11-2022 21:21 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
,
>Gdyby pouczali jak grać w piłkę, mógłbyś z nich kpić, ale pouczają w innych sprawach, Wykorzystują swoją popularność ... cóż myli się, kto myśli, że dla jakiejś idei.

No. Najśmieszniej było jak po pacyfikacji protestów przeciwko obostrzeń antycorowych ( wraz z falą cenzury w mediach społecznościowych) pouczali Kazachstan, że nie wolno zabraniać demonstracji 😂

23-11-2022 21:25 
 Ocena 3 na 3
DyktaFon (9281 punktów)

>Ludzkość pomyliła kierunki rozwoju płacąc za ustawiane igrzyska więcej niż na walkę z głodem, rakiem, cukrzycą, ale skoro współcześni gladiatorzy zarabiają więcej niż budżet medycznej akademii, to chyba zasłużyliśmy na raka i cukrzycę

Europa i USA to jeszcze nie ludzkość. Choć jakiś czas temu można było tak mówić. Dziś ludzkość przesuwa się powoli w innym kierunku. My walczymy z urojonymi przeciwnościami. I na to marnujemy swój nie najgorszy jeszcze potencjał. Choć myślę, że już mamy z górki i nie da się tego odwrócić. Niektórzy oddadzą życie, byle nie zrozumieć tego. Kula śniegowa nabiera rozpędu...
zeniu73 (6483 punktów)
>>Ludzkość pomyliła kierunki rozwoju płacąc za ustawiane igrzyska więcej niż na walkę z głodem, rakiem, cukrzycą, ale skoro współcześni gladiatorzy zarabiają więcej niż budżet medycznej akademii, to chyba zasłużyliśmy na raka i cukrzycę
>Europa i USA to jeszcze nie ludzkość. Choć jakiś czas temu można było tak mówić. Dziś ludzkość przesuwa się powoli w innym kierunku. My walczymy z urojonymi przeciwnościami. I na to marnujemy swój nie najgorszy jeszcze potencjał. Choć myślę, że już mamy z górki i nie da się tego odwrócić. Niektórzy oddadzą życie, byle nie zrozumieć tego. Kula śniegowa nabiera rozpędu...

Europa nawet po pokazaniu palcem na gówno ( tak jak ludzie robią to ze szczeniakami) nie chce zrozumieć i co gorsza nie chcę zmienić kursu.

W 2020 sutuacja z maskami pokazała, jak bardzo zależni jesteśmy od wrogich systemów ( w sensie konkurencyjnych bo niedemokratycznych).

A teraz to samo z medykamentami. Powoli widać braki.

No ale będzie jak zawsze: KASA, KASA, MINIMALIZACJA KOSZTÓW, WYŁĄCZANIE ROZUMU 😂
23-11-2022 23:49 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)

>Sponsor kazał grać w tęczowej opasce. Sponsor kazał głosić hasła. Sponsor kazał pić wodę x żreć masło y i jeździć samochodem z
>W piłce nie ma moralności, a czasem nawet sportu. w piłce liczy się jedno :
>K A S A
>Zapomnij o czasach Cieślika, Jaszyna, Pelego, Puskasa, Wilimowskiego. Dziś gra FC Euro contra CF Dolar
>Ludzkość pomyliła kierunki rozwoju płacąc za ustawiane igrzyska więcej niż na walkę z głodem, rakiem, cukrzycą, ale skoro współcześni gladiatorzy zarabiają więcej niż budżet medycznej akademii, to chyba zasłużyliśmy na raka i cukrzycę

Niestety masz rację. Chore dla mnie jest to, że kluby piłkarskie dysponują takimi budżetami a w tych klubach czołowi zawodnicy zarabiają jakieś niepojęte pieniądze.

Ale pieniądze i sponsorzy też są potrzebne. Chociażby po to, aby inwestować w młodych sportowców, szkolić ich, zapewnić im właściwy rozwój. Zobacz tegoroczny mundial, takie reprezentacje jak np Maroko, Tunezja, Arabia Saudyjska, Kanada. Jeszcze parę lat temu zespoły tych krajów były chłopcami do bicia, dostarczali punktów innych drużynom. A teraz jestem pełny uznania i podziwu dla w/w drużyn. Ich kibice mogą z nich być dumni. To jaki zrobili postęp pokazuje kibicom polskiej reprezentacji, w jakim miejscu my jesteśmy. Wręcz cofnęliśmy się w rozwoju. A nasi też grają za pieniądze i to wcale nie małe. Różnica między tymi reprezentacjami a naszą jest taka, że tamtym się chce. Wola walki, pragnienie zwycięstwa, ambicja. To niestety nie są przymioty naszych gwiazdorów, którzy raczej powinni zmienić dyscyplinę i przenieść się do sekcji szachów. Najważniejsza fryzura, odpowiedni image, aby nienagannie prezentować się na boisku i w reklamach.

Zeniu nabija się z reprezentacji Niemiec. Nie przegrali dlatego, że ich kapitan nie miał na ręku tęczowej opaski.
zeniu73 (6483 punktów)
.
>Zeniu nabija się z reprezentacji Niemiec. Nie przegrali dlatego, że ich kapitan nie miał na ręku tęczowej opaski.
>
Przegrali bo od 2018 nic się nie nauczyli.
Ważne był instagram, Facebook, reklamy, opaski oraz zarobki w klubach.

Przegrali z tego samego powodu co zawsze: po prowadzeniu zaczynają chcieć administrować przewagę i zaczynają wtedy pływać w obronie.

Czasy, kiedy się mówiło, że niemiecka maszyna gra do ostatniej minuty, minęły niestety.
24-11-2022 00:10 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

> Przegrali bo od 2018 nic się nie nauczyli.
>Ważne był instagram, Facebook, reklamy, opaski oraz zarobki w klubach.
>Przegrali z tego samego powodu co zawsze: po prowadzeniu zaczynają chcieć administrować przewagę i zaczynają wtedy pływać w obronie.
>Czasy, kiedy się mówiło, że niemiecka maszyna gra do ostatniej minuty, minęły niestety.

To prawda, przegrali na własne życzenie. Ale to jest turniej, siły trzeba rozłożyć na co najmniej 3 mecze. A falstarty zdarzają się i największym, np Argentynie.

Gary Lineker powiedział kiedyś, że piłka nożna to taka gra, że wszyscy grają, a na końcu i tak wygrywają Niemcy. Jak będzie tym razem? To tajemnica MUNDIALU jak śpiewał Łazuka.
24-11-2022 13:55 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> To tajemnica MUNDIALU jak śpiewał Łazuka.

"Ja jednak wierzę, że nie będzie źle.
Eviva España ole!"

.. i wtedy faktycznie nie było. To był mój pierwszy oglądany Mundial w życiu.
Lato, Boniek, wygrana z Belgami 3:0. Się działo.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
24-11-2022 16:20 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)
>> To tajemnica MUNDIALU jak śpiewał Łazuka.
>"Ja jednak wierzę, że nie będzie źle.
>Eviva España ole!"
>.. i wtedy faktycznie nie było. To był mój pierwszy oglądany Mundial w życiu.
>Lato, Boniek, wygrana z Belgami 3:0. Się działo.

Prawda? 5:1 z Peru, w meczu o III miejsce 3:2 z Francuzami. Wcześniej przegrana 2:0 z późniejszymi mistrzami Świata Włochami. Wspaniałe wspomnienia. Łezka kręci się w oku. Mój pierwszy świadomy mundial to RFN 1974r i piłka wodna z gospodarzami. Mieliśmy wtedy najlepszą drużynę na świecie. Wtedy wszyscy moi rówieśnicy chcieli grać w piłkę.
DyktaFon (9281 punktów)

>Zeniu nabija się z reprezentacji Niemiec. Nie przegrali dlatego, że ich kapitan nie miał na ręku tęczowej opaski.
>
Nie? A już myślałem, że to najważniejsza rzecz na świecie...

Bezpośrednio może i nie, ale to jedna z kropli, która przelewa czarę.
Podobnie z gospodarką: też z braku opaski nie stajemy się gorsi od Chińczyków. Jednak zajmując się wydumanymi problemami nie zajmujemy się tymi faktycznymi. Stąd nasze zapóźnienie w stosunku do innych części świata.
zeniu73 (6483 punktów)
>>Zeniu nabija się z reprezentacji Niemiec. Nie przegrali dlatego, że ich kapitan nie miał na ręku tęczowej opaski.
>>
>Nie? A już myślałem, że to najważniejsza rzecz na świecie...
>Bezpośrednio może i nie, ale to jedna z kropli, która przelewa czarę.
>Podobnie z gospodarką: też z braku opaski nie stajemy się gorsi od Chińczyków. Jednak zajmując się wydumanymi problemami nie zajmujemy się tymi faktycznymi. Stąd nasze zapóźnienie w stosunku do innych części świata.
>

Przy czym znamienne jest, ze duza czesc "problemow" (zarowno na Zachodzie jak i w Polsce) to "problemy" okologenitalne. Trans, srans, homo, sromo, gender, dzietnosc pijanych kobiet, poprawki w gramatyce bo obraza (gramatyka) trams, srans, homo, sromo, obojnakow i w ogole wszystkich innych niz biologicznych facetow i kobiet.

Swiat swiecki idzie tropen religijnego: temat okologeniztalny staje sie pepkiem swiata bo widac, ze przynosi na ten moment korzysci (polityczne, monetarne, narcystyczne itd).
DyktaFon (9281 punktów)

>Swiat swiecki idzie tropen religijnego: temat okologeniztalny staje sie pepkiem swiata bo widac, ze przynosi na ten moment korzysci (polityczne, monetarne, narcystyczne itd).

Dokładnie tak... Zajmowanie się gospodarką, wydajnością pracy, podatkami... kogo to interesuje? Ale rozprawianie o d... Maryny to już wzbudza zainteresowanie i cały sejm może godzinami o tym dyskutować. A jak media to podchwycą, to dyskusjom w Internecie (i także na tym forum) nie ma końca.
A rządzącym w to graj, że nikt nie patrzy im na ręce... tylko znacznie niżej
24-11-2022 19:18 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Drużyna One Love przegrała dziś mecz z Japonią 1:2.
>Na boisku wygrywają lepsi.
Albo sędzia..., dzisiaj "strzelił" karnego dla Portugalii..., przykro się ogląda takie przewały...


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
24-11-2022 19:55 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>>Na boisku wygrywają lepsi.
>Albo sędzia..., dzisiaj "strzelił" karnego dla Portugalii..., przykro się ogląda takie przewały...

Zgadzam się. Faulu na Ronaldo nie było. Być może, gdyby to nie był Ronaldo - karnego by nie było. Również w meczu otwarcia Katar-Ekwador sędzia dopatrzył się spalonego przy pierwszej nieuznanej bramce dla Ekwadoru. Jakim cudem? Żenujący jest poziom sędziowania na tym mundialu. Pomimo VAR i "sztucznej inteligencji" dalej popełniane są rażące "pomyłki" sędziów.
Thoter (6650 punktów)
>Żenujący jest poziom sędziowania na tym mundialu. Pomimo VAR i "sztucznej inteligencji" dalej >popełniane są rażące "pomyłki" sędziów.
>

Wszyscy sędziowie popełniają gafy, czy tylko pochodzący z "demokratycznych" kolonii ??
Berzerac (5671 punktów)

>Wszyscy sędziowie popełniają gafy, czy tylko pochodzący z "demokratycznych" kolonii ??

To zależy kto gra.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365