Towarzystwo Unitariańskie im. Braci Polskich zaprasza na comiesięczne spotkania przy herbacie i kawie, na dyskusje dotyczące tolerancji, różnych religii i historii. Jesteśmy stowarzyszeniem świeckim, otwartym dla wszystkich, ale szczególnie bliskie jest nam spojrzenie na świat zgodne z unitarianizmem uniwersalistycznym, w którym duchowość można połączyć z racjonalizmem, a nadrzędnym dobrem jest etyczne życie. Jest wśród nas miejsce i dla ateistów, i dla osób religijnych (liberalnie). Razem staramy się zrozumieć świat i dzielimy się naszymi przemyśleniami. Na najbliższym spotkaniu planujemy rozmawiać o chrześcijaństwie na Bliskim Wschodzie i islamie. Serdecznie zapraszamy!
Najbliższe spotkanie: 16 stycznia 2016, godz. 11-13.30, Warszawa, Siedziba Polskiego Związku Esperantystów, Al. Andersa 37 m.59a (dzwonić domofonem) |