Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przyjazń

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
03-02-2005 21:10samotyjaPrzyjazń
Czy waszym zdaniem istnieje prawdziwa przyjazń . Bo jesli chodzi o mnie to nie jestem pewna .

Krzysiu
>Czy waszym zdaniem istnieje prawdziwa przyjazń . Bo
>jesli chodzi o mnie to nie jestem pewna .
Ja też.
"gdy patrzę na ładną buzię, zaraz myśli mam łobuzie"
Eliza
>Czy waszym zdaniem istnieje prawdziwa przyjazń . Bo
>jesli chodzi o mnie to nie jestem pewna .
Wiesz, na pewno istnieje. Ciągle tego doświadczam. Nie ma nic piękniejszego - nawet
malzenstwo najbardziej udane nie jest w stanie jej dorownac.
Skad bierze sie jej sila, trwalosc, czulosc i ta niepowatarzalna jednosc - jakas komunia
dusz, fascynujaca od samego poczatku - moglabym dlugo mowic.
Za kazdym razem jest inaczej, ale zawsze wiem, ze dla tej osoby jestem w stanie zniesc
wiele, jak bardzo czuje jej obecnosc przy sobie, jak wszystko moge jej powiedzic i jak
interesuje mnie kazdy szczegol jej zycia.
Jestem osoba wierzaca i patrze na ludzi z tej pesrpektywy. Skoro Ktos sie pojawil kolo mnie
nie jest to zaden przyadek. Czlowiek dany i zadany. Jakze piekni sa ludzie, a zwlaszcza
Ci dotknieci jakims ciezarem. Jaki cudowny jest moj kolega, ktory cierpi na schizo..
i nikt nie potrafi otwierac sie tak jak On. Zycze Ci abys spotkala Przyjaciela. Czesc

Wróć do listy wątków działu Nauka

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365