Dobry pomysł, ale nierealny. Na żadnym forum IP użytkowników nie jest ujawniane ze względu na ochronę ich prywatności - mając czyjeś IP łatwo do niego dotrzeć. Po wtóre chodzi tu o postawę wobec życzenia właściciela forum. Jeżeli nie życzy sobie tego, wystarczy się zastosować. Prawdę mówiąc od chwili ogłoszenia tego nie zauważyłem ani jednego przypadku, więc nie można do nikogo mieć pretensji o nadużywanie nicków.
___________ Pozdrawiam
|