... na głównej stronie portalu oznaczająca wersję językową wprowadzenia 'EN'? Bo jakos nie mogę jej dopasować do zadnego kraju, ani Zjednoczone Królestwo, ani Australia, Nowa Zelandia etc... pozdro
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.