>Z zapytaniem czy etnologia i archeologia są naukami, a jeśli są, to czemu znajdują się w dziale Kultura? Zadałem to pytanie na forum Nauka i na tym. Czyżbym obraził kogoś tym pytaniem?
Sprawdziłem. Kłamiesz, nigdy nie zadawałeś takiego pytania na tym forum, ani w dziale Nauka, ani w tym. Jeżeli chcesz wspomóc kolegę "Marcinlet" swoją interwencją, to wpierw wypytaj go dokładnie gdzie zamieścił swoje pytanie, żeby samemu się nie błaźnić kłamstwem. Jego temat istotnie przesunąłem do Bazgrołów, a powód tego wyjaśniłem jemu.
___________ Pozdrawiam
|