Racjonalista - Strona głównaDo treści
jeszcze nie teraz

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
06-04-2005 12:01jako83jeszcze nie teraz
nasz kraj nie potrzebuje takich mocy jak by sie wydawalo. powinnismy w najblizszych latach raczej skupic sie na modernizacji dotychczasowej bazy eneggetyczne,a jak zajdzie juz taka potrzyba postawienia czegos za kilkanascie lat- bo z pewniścia nie przedzej- to mysle ze społeczeństo jest tak niedoinformowane-nie wieze zeby cos na tym polu zmienilo sioe przez najblizsze kilkanascie lat- ze dalej bedzie balo sie enegretyki jadrowej i powie stanowcze NIE!nie zebym popieral ten sprzeciw, ale jestem realista i znam ludzi.maj prawo sie bac i powiedziec nie,ale moze nie bali by sie gdyby ktos odpowiedni zaczal juz teraz myslec i informacji skierowanej do spoleczenstwa, ze nie taki diabel straszny. jesli nawet do tego nie dojdzie i dalej bedzie strach w spoleczenstwie to zaczniemy budowac elektrownie gazowe. w moim miescie juz taka powstaje.

Chlebik (268 punktów)jeszcze nie teraz
Nie tak dawno był na ten temat ciekawy artykuł w którymś z ogólnopolskich tygodników - "Wprost", czy też "Polityka". Opisano tam chyba wszystkie zalety i wady opierania bazy energetycznej na mocy atomu.


Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365