nasz kraj nie potrzebuje takich mocy jak by sie wydawalo. powinnismy w najblizszych latach raczej skupic sie na modernizacji dotychczasowej bazy eneggetyczne,a jak zajdzie juz taka potrzyba postawienia czegos za kilkanascie lat- bo z pewniścia nie przedzej- to mysle ze społeczeństo jest tak niedoinformowane-nie wieze zeby cos na tym polu zmienilo sioe przez najblizsze kilkanascie lat- ze dalej bedzie balo sie enegretyki jadrowej i powie stanowcze NIE!nie zebym popieral ten sprzeciw, ale jestem realista i znam ludzi.maj prawo sie bac i powiedziec nie,ale moze nie bali by sie gdyby ktos odpowiedni zaczal juz teraz myslec i informacji skierowanej do spoleczenstwa, ze nie taki diabel straszny. jesli nawet do tego nie dojdzie i dalej bedzie strach w spoleczenstwie to zaczniemy budowac elektrownie gazowe. w moim miescie juz taka powstaje. |