> Miłej zabawy wszystkim życzę i zmykam Zielona  , nic Ci nie odpowiadamy, bo nie chcemy, żebyś zmykała. A propos alienacji to podzielam taki pogląd, że człowiek wręcz buduje swoją tożsamość poprzez nieustanną wymianę z otoczeniem, z drugim człowiekiem, osobą (w szczególności tą osoba może być kochający Ojciec w niebie). Wydaje mi się, że tutaj niektórzy filozofowie  są czasem w stosunku do siebie niegrzeczni i mówią o sobie nawzajem źle, ale to dlatego, że każdy uważa, że reprezentuje coś niezmiernie ważnego czyli rozum  . Czy to Cię zniechęciło??
|