>Upomnienie za brak kultury.
Przyjęłam do wiadomości.
Ty też, Zbyszku, przyjmij coś do wiadomości: kulturę i uprzejmość mam zarezerwowaną dla ludzi, których darzę szacunkiem. Pani 'kaczystowskiej' to nie dotyczy, bo pani 'kaczystowska' sama odarła się z godności, powracając z właściwą sobie zawziętością na forum, z którego nieustannie jest wyrzucana. Przychodząc tu, sama naraża się na drwiny i inne przykrości, a domaganie się od nas szacunku jest żądaniem tyleż bezczelnym co nierealnym.
Pozdrawiam
Immortality is the only fate which is worse than death
|