Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dla Kobalta de Facto

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
04-12-2009 18:36Herr SteinDla Kobalta de Facto
Dla Kobalta de Facto w podziękowaniu całokształt za całokształt twórczości na forum racjonalista.pl dedykuję

www.youtube.com/watch?v=Xy7zX2SMPz4
www.youtube.com/watch?v=zQTimBTkYzw
www.youtub(*)?v=ckrIQ225UbQ&feature=related

    Zwyradniam

Wasz kochany Frank


P.S. dragochape(*)e_-_tu_nie_bedzie_przeklinania

Regulus
Miluśkie się nasze forum robi dzięki pięknej muzyce.

Dla Kobalta od Regulusa;

Witaj skurwielu!
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
Czy nie można raz na zawsze zablokować tego dziwoląga a przy okazji możliwości pisania anonimowych postów?
Filis Mirabile
A czy można raz na zawsze zablokować głupotę na forum?
Czy polskie słowo dziwny pochodzi od łacińskiego divinus?
05-12-2009 01:28 
 Ocena 1 na 1
Michał Żelazny (1528 punktów)
>Czy nie można raz na zawsze zablokować tego dziwoląga a przy okazji możliwości pisania anonimowych postów?
>
Jak dla mnie, to człowiek powinien iść na odwyk. Naprawdę, jeśli ktoś nie potrafi wytrzymać kilku dni bez internetowego forum, to nie jest z nim dobrze. Swoją drogą ja facetowi zazdroszczę ilości wolnego czasu.
05-12-2009 07:39 
 Ocena 1 na 1
Zbyszek Bryłowski (7257 punktów)

>Naprawdę, jeśli ktoś nie potrafi wytrzymać kilku dni bez internetowego forum, to nie jest z nim dobrze.
Znaczy się źle ze mną(i nie tylko).
Wystarczy sprawdzić.

Pozdrawiam - Zbyszek

Wiara kończy się wtedy, gdy zaczynają się wątpliwości.
J'accuse
Najaktywniejsi uczestnicy Forum z ostatnich 31 dni:

Lp. Pseudonim Wypowiedzi
1 Jacek Tabisz 853
2 Adamiak 600
3 witwos 388
4 Osnowa 306
5 Autografka 269
6 Meretseger 265
7 placownik 195
8 diogenes 194
9 big_zyd 191
10 awitu 183
11 lotrek 179
12 lukaszewicz 176
13 Zbyszek Bryłowski 168
14 Ania... 150
15 Miłujący prawdę 144

W tym miesiącu jesteś daleko w tyle Zbyszku nie jest więc tak źle. Jacek Tabisz to zdaje się emeryt nie dziwi więc ilość wolnego czasu. Adamiak dekarz nie ma zimą zbyt wielu zajęć. Witwos to maniak (prawie 400 wypowiedzi w tym miesiącu na racjonaliście+ funkcja moderatora na drugim forum).

Pierwszej piętnastce monomanów dedykuję utwór
What's Good For Me, That Good Is
Zbyszek Bryłowski (7257 punktów)

>W tym miesiącu jesteś daleko w tyle Zbyszku nie jest więc tak źle.
Dzięki, odetchnąłem z ulgą.

Pozdrawiam - Zbyszek


Wiara kończy się wtedy, gdy zaczynają się wątpliwości.
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>Jak dla mnie, to człowiek powinien iść na odwyk. Naprawdę, jeśli ktoś nie potrafi wytrzymać kilku dni bez internetowego forum, to nie jest z nim dobrze. Swoją drogą ja facetowi zazdroszczę ilości wolnego czasu.
Tu zastanowiło mnie jak ważne jest poprawne pisanie postów i uważne czytanie
W pierwszej chwili zobaczyłem przeciniek za 'człowiek' (gdzie go nie ma)
Michał Żelazny (1528 punktów)
To faktycznie zmieniłoby sens wypowiedzi. Tak jakbym... go bronił

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365