Informacja musiałaby być jakoś przekazywana. Nauka doszła do tego, że wspomnienia są w mózgu. Jak wiadomo żadne dwa osobniki ludzkie nie mają takich samych mózgów, ani takiej samej pamięci. Po śmierci mózg nie działa. Wiara w regresing, to wiara, że informacja nie znika. Co więcej, że można ją odzyskać. I ostatnie, że informacja jest w innym świecie, niż materialny (nie da się jej zaobserwować). Nauka opiera się na rzeczach sprawdzalnych, więc przeszłe wcielenia nie są wiarygodne. Zdaje się jednak, że chciałabyś znać odpowiedź, co oni tam widzą. Nie wiem. Nie znam nikogo osobiście, kto twierdziłby, że widział owe przeszłe wcielenia. Wiem jednak, że człowiek ma ogromny potencjał wyobraźni (patrz pisarze, poeci, oszuści, marzyciele). Szacunek
|