> ... bo żeby działać w czyimkolwiek imieniu trzeba mieć >do tego prawo, a nie ot tak, zażądać sobie takiego prawa.
Jak mi w tym swoim pokracznym rozumowaniu wskażesz, gdzie ktokolwiek żąda prawa do występowania w czyimś imieniu, będę Ci bardzo wdzięczny. Paragraf jedynie informuje o implikacjach opublikowania swojego wpisu. Jeśli strona sobie tego nie życzy, nie publikuje swojego wpisu. Ot, i cała tajemnica wiary, Bogu niech będę dzięki.
A ty, nieobecny, wciąż w pogoni za rozumem?
"Bawimy się, bawimy ładnie, lub nie nieważne, bo Nico niełatwo rozdrażnić" Lech Janerka
|