Racjonalista - Strona głównaDo treści
Umierać po ludzku

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
06-10-2016 08:32lukaszewicz (5674 punktów)Umierać po ludzku
Ocena 5 na 5
Zapraszamy zainteresowanych tematem godnej śmierci do wzięcia udziału w kampanii, którą rozpoczynamy panelem dyskusyjnym z udziałem polskich i zagranicznych ekspertów w tej dziedzinie. Tytuł panelu nawiązuje do akcji „Rodzić po ludzku” zapoczątkowanej w 1993 roku przez działaczy społecznych i skutecznie wspieranej latami przez „Gazetę Wyborczą”. Dzięki tej kampanii w Polsce kobieta może już rodzić w warunkach nie gorszych, niż w innych krajach Unii Europejskiej. Narodziny nowego życia ludzkiego odbywają się już najczęściej w godnych warunkach.A umieranie?
Warszawa, Państwo miasto ul Andersa 29
20 października godz. 18:30
Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/287089128319124/
Wydarzenie na naszej stronie: lyszczynsk(*)/2016/10/04/umierac-po-ludzku/
Więcej: lyszczynsk(*)p/2016/08/25/umrzec-po-ludzku/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

lukaszewicz (5674 punktów)Umierać po ludzku
Fundacja im. Kazimierza Łyszczyńskiego zaprasza naszych sympatyków oraz wszystkich zainteresowani tematem godnej śmierci na panel dyskusyjny z udziałem polskich i zagranicznych ekspertów. Poruszą oni filozoficzne, etyczne, medyczne, prawne, społeczne i inne aspekty eutanazji.

21 październik w godzinach 19:00 - 21:30

Bar@Cafe Wilson, Warszawa

www.facebook.com/events/287089128319124/
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: Umierać po ludzku
Nie będę bo nie mogę ale tematem żywo się interesuję i myślę, że też miałabym sporo do powiedzenia.
Cieszy mnie, że wreszcie zaczyna się szersze zainteresowanie tematem.

Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.
Arminius (25555 punktów)i starzenie się
"A umieranie?"

Uzupełnić należałoby ów wątek o "starzenie się" najlepiej godne - bo z tym W Polsce nie jest najlepiej.
07-10-2016 22:46 
 Ocena 4 na 4
lukaszewicz (5674 punktów)Odp: i starzenie się
Dlaczego jeśli ktoś w Polsce zaczyna walczyć o słonie, to inni mają mu za złe ze zapomniał o wielbłądach
08-10-2016 06:34 
 Ocena 2 na 2
Pan Leming (674 punktów)
>zaczyna walczyć
A w ogóle to dlaczego akurat teraz zaczyna walczyć, a za ośmioletnich rządów (tfu!) Platformy Obywatelskiej (tfu!) siedział cicho?!

www.focus.pl/przyroda/kto-wrobil-lemingi-11157
08-10-2016 17:14 
 Ocena 4 na 4
lukaszewicz (5674 punktów)
"Dlaczego akurat teraz" to jeszcze jedno pytanie z serii "dlaczego nie wielbłądy"
dziduka (-13 punktów)
(zablokowany)
Odp: Umierać po ludzku
racje

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365