Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przegląd Ateistyczny, pierwsze w Polsce ateistyczne pismo.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
30-09-2017 08:23lukaszewicz (5674 punktów)Przegląd Ateistyczny, pierwsze w Polsce ateistyczne pismo.
Ocena 1 na 1
Zapraszam serdecznie do prenumeraty pierwszego w Polsce ateistycznego magazynu

lyszczynsk(*)x.php/pl/przeglad-ateistyczny/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Jolanta Komorowska (1321 punktów)
(zablokowany)
>Zapraszam serdecznie do prenumeraty pierwszego w Polsce ateistycznego magazynu
>lyszczynsk(*)x.php/pl/przeglad-ateistyczny/
>
Dlaczego chcecie pozbyć się słowa Bóg?
Słowo Bóg to dobre słowo. Już na początku mówi - nie mam żadnych korzeni z Adamem i Ewą. Jestem przed nimi. Adam i Ewa to nie moje dzieci.
Potem pojawiają się synowie boży i rozmnażają się płciowo jak ich ojciec.
Jakby tak trochę słowo Bóg uciekało od tej mitologii.
I to by był wg. mnie wzór i podobieństwo.
To religie nadały słowu Bóg jakieś takie nadzwyczajne znaczenie, a przecież tu chodzi tylko o korzenie. No i rodowód.
Ja tam wybieram rodowód boski, bo ten Adamowy mi nie pasuje.
finerbijk (17282 punktów)
Nie wróżę powodzenia - jakby powiedział wróżbita Maciej. Pomijając na pierwszy rzut oka typowo antypisiorską i LGBT-owską (czy tam ile tych literek teraz jest) agitkę, na negacji nie da się na dłuższą metę bazować pozytywnych treści. Kto to ma czytać? Wierzący nie weźmie do ręki, a ateista nie musi sobie odświeżać co jakiś czas wiedzy, że boga nie ma, bo inaczej a nuż by uwierzył, że jest i po ptokach. W sprawach typu jak to fajnie tworzyć niekonwencjonalną rodzinę gejowską i móc wychowywać dzieci też każdy ma zdanie już wyrobione.
04-10-2017 21:34 
 Ocena 3 na 3
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

Zgadza się - prasa drukowana to przeżytek. Już lepiej zainwestowaliby w jakąś aplikację na smartfona. Kwartalnik? Przesyłka pocztą? Przedpłaty? To chyba już nie ta epoka...


"Nie ieden widziemy przykład, że naymocniey przyięte mniemania są to często przesądy, wzmocnione od dawna przyzwyczaieniem, i ciągle naśladowane mimo Rozsądku, a czasem nawet mimo naszego własnego przekonania". - Izabela Czartoryska
05-10-2017 00:55 
 Ocena 2 na 2
PerverserPerser (579 punktów)
>To chyba już nie ta epoka...<
To ne jest sprawa epoki, to jest sprawa zwodniczego tytułu: Kwartalnik Ateistyczny. Co naruszane lub domniemanie naruszania prawa kobiet ma wspólnego z ateizmem?
"Nie pozwolimy odebrać demokracji". Czy to nie ateiści mieniący się komunistami zabrali demokrację? Co ma wspólnego genderyzm z ateizmem? Jeżeli ktoś nie wie jaką ma płeć to bardziej przypomina agnostyka niż ateistę. Wybór tytułów śmierdzi na kilometr Hartmanem i spółką. Oczekuję na pochwałę kazirodztwa ateistycznego rodzeństwa.

Wierzyć jest łatwiej niż wiedzieć.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365