>Mam prośbę by pod ogłoszeniem wypowiadały się osoby zainteresowane tematem. >Wypowiedzi nie na temat kasuję.
No cóż, moje ogłoszenie nie zyskało zainteresowania-wsparcia. Mam wykupioną domenę i pomysł mój zblakł. Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam do współpracy przy stworzeniu strony. Może to być nawet pomysł prześmiewczy, już mi ciśnienie zeszło. Pozdrawiam
|