>>wymyśliłem? nową dyscyplinę sportu, boks drużynowy, tak było w raju >>na klepisko wstępuje po 6 bokserów (zapaśników). >Jeżeli jest to pomysł na zalegalizowanie i sformalizowanie kibolskich ustawek... dobry pomysł, po meczu, na murawie boiska, zalegalizowana walka kibiców mam wrażenie, że na nią przychodziłoby wiecej ludzi niz na mecz
>To jako sędziowie powinni wystąpić: pluton prewencji policji, prokurator i skład ławy sądowniczej z najbliższego powiatu. oni sami sie uporządkują, stworzą reguły, zasady, własne sądy (sędziów)
|