Racjonalista - Strona głównaDo treści
Specjaliści

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
23-03-2023 17:35romaro (25211 punktów)Specjaliści
Ocena 2 na 2
Zatrudnienie ucznia lub studenta to dla firmy często okazja na uzupełnienie braków kadrowych. Pracownik taki nie może pochwalić się doświadczeniem, w zamian za to koszty jego zatrudnienia są dużo niższe niż w przypadku zatrudnienia wykwalifikowanej kadry. Dla pracodawcy jest to szansa na zmniejszenie kosztów, ponieważ od pensji dla ucznia lub studenta niekiedy nie musi opłacać składek na ubezpieczenie społeczne oraz zdrowotne - dotyczy to głównie przypadków gdy zawierania jest umowa zlecenie. Młode osoby mogą przy określonych warunkach korzystać również z ulgi bez PIT dla młodych.
Uczennica liceum w Nysie, zarabia 4260 zł brutto na etacie u wojewody opolskiego - uwaga - jako specjalistka od wizerunku.
Nawet nie asystentka: specjalistka.
pbs.twimg.(*)WwAEYuVp?format=jpg&name=large

Członek PiS 40 lat nigdy na etacie!! Z naszych podatków utrzymanie! Marzenia? Prezydent Wawy !
twitter.com/i/status/1638467622458064898
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)

>Uczennica liceum w Nysie, zarabia 4260 zł brutto na etacie u wojewody opolskiego jako specjalistka od wizerunku.
mi to sie podoba a i wojewoda odważny.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365