>>Witamy Rosjanów ponownie w klubie 👏👏👏 >>Media przekazały ludziom pełnych cnót kogo od teraz mają nienawidzić i przekazaliście pałeczkę >>następnej zarazie 😂 >>Jedna wojna w sekundę zakończyła corone a druga zakończyła pierwszą. >>Czekamy na następne rozkazy ze szczujni 😂😂😂 >Nie bój nic. Nadchodzi kolejna fala zmutowanego covidu. Niektóre szpitale już wprowadziły zakaz odwiedzin chorych i obowiązek noszenia kagańców. Nagroda Nobla za "wynalezienie" szczepionki do czegoś zobowiązuje. Będą więc dalej ratować ludzkość. A skutki uboczne szczepionek? To już nie ich problem. >
Będzie trochę trudniej niż za pierwszym razem, bo szczury jednak minimalną inteligencję mają i tylko te najbardziej głupie lub najbardziej przekonane pójdą na "tylko" ukłucie.
No chyba, że tym razem strategia, reklama i perswazja będzie trochę bardziej stanowcza i agresywna niż ostatnim razem.
|