Racjonalista - Strona głównaDo treści
medycyna - studia, zaliczenia, dyplom i kariera lekarza

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
07-12-2023 22:18alsor (3283 punktów)medycyna - studia, zaliczenia, dyplom i kariera lekarza
Mam takie prozaiczne pytanie:

na czym obecnie polega kryterium zakwalifikowania na studenta,
potem trwania tam, i finalnie otrzymania tytułu lekarza, w uczelniach medycznych?

To samo dotyczy oczywiście wielu innych kierunków, a zwłaszcza:
ekonomia, psychologia, socjologia, itp.; generalnie chodzi o te pseudo-para-naukowe kierunki

mogę nawet zadać przewrotne pytanie: co to jest magister, doktor, czy profesor ekonomii? hahaha!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

qwery (2864 punktów)
>Mam takie prozaiczne pytanie:
>na czym obecnie polega kryterium zakwalifikowania na studenta,
>potem trwania tam, i finalnie otrzymania tytułu lekarza, w uczelniach medycznych?
>To samo dotyczy oczywiście wielu innych kierunków, a zwłaszcza:
> ekonomia, psychologia, socjologia, itp.; generalnie chodzi o te pseudo-para-naukowe kierunki
>mogę nawet zadać przewrotne pytanie: co to jest magister, doktor, czy profesor ekonomii? hahaha!
>

No na tym by zdać i zaliczać. Zdajesz wynikiem maturalnym.
alsor (3283 punktów)
>>Mam takie prozaiczne pytanie:
>>na czym obecnie polega kryterium zakwalifikowania na studenta,
>>potem trwania tam, i finalnie otrzymania tytułu lekarza, w uczelniach medycznych?
>>To samo dotyczy oczywiście wielu innych kierunków, a zwłaszcza:
>> ekonomia, psychologia, socjologia, itp.; generalnie chodzi o te pseudo-para-naukowe kierunki
>>mogę nawet zadać przewrotne pytanie: co to jest magister, doktor, czy profesor ekonomii? hahaha!
>>
>No na tym by zdać i zaliczać. Zdajesz wynikiem maturalnym.

rozumiem: cała ta klasa specjalistów: elita medyczna, ekonomiczna, polityczna to maturzyści?

ok. tylko się tak zastanawiam jeszcze: kto im zdał maturę?
qwery (2864 punktów)
>>>Mam takie prozaiczne pytanie:
>>>na czym obecnie polega kryterium zakwalifikowania na studenta,
>>>potem trwania tam, i finalnie otrzymania tytułu lekarza, w uczelniach medycznych?
>>>To samo dotyczy oczywiście wielu innych kierunków, a zwłaszcza:
>>> ekonomia, psychologia, socjologia, itp.; generalnie chodzi o te pseudo-para-naukowe kierunki
>>>mogę nawet zadać przewrotne pytanie: co to jest magister, doktor, czy profesor ekonomii? hahaha!
>>>
>>No na tym by zdać i zaliczać. Zdajesz wynikiem maturalnym.
>rozumiem: cała ta klasa specjalistów: elita medyczna, ekonomiczna, polityczna to maturzyści?
>ok. tylko się tak zastanawiam jeszcze: kto im zdał maturę?

Kiedyś matura mało znaczyła. Były egzaminy wewnętrzne. Nie wiem kiedy się to zmieniło. Odkąd jest tzw nowa matura to nie ma zbyt dużo miejsc na takie jajca.
alsor (3283 punktów)
>>>>Mam takie prozaiczne pytanie:
>>>>na czym obecnie polega kryterium zakwalifikowania na studenta,
>>>>potem trwania tam, i finalnie otrzymania tytułu lekarza, w uczelniach medycznych?
>>>>To samo dotyczy oczywiście wielu innych kierunków, a zwłaszcza:
>>>> ekonomia, psychologia, socjologia, itp.; generalnie chodzi o te pseudo-para-naukowe kierunki
>>>>mogę nawet zadać przewrotne pytanie: co to jest magister, doktor, czy profesor ekonomii? hahaha!
>>>>
>>>No na tym by zdać i zaliczać. Zdajesz wynikiem maturalnym.
>>rozumiem: cała ta klasa specjalistów: elita medyczna, ekonomiczna, polityczna to maturzyści?
>>ok. tylko się tak zastanawiam jeszcze: kto im zdał maturę?
>Kiedyś matura mało znaczyła. Były egzaminy wewnętrzne. Nie wiem kiedy się to zmieniło. Odkąd jest tzw nowa matura to nie ma zbyt dużo miejsc na takie jajca.

że co nowa matura?

powszechnie wiadomo że kretyni obecnie studiują... no i wykładają też nie lepsi.

egzaminy na studia zostały zniesione w 1995r chyba,
bo pamiętam to - byłem wtedy na 5-tym roku,
a tu nagle pełno przygłupów się pojawiło i pałętało pod nogami.
qwery (2864 punktów)
>>>>>Mam takie prozaiczne pytanie:
>>>>>na czym obecnie polega kryterium zakwalifikowania na studenta,
>>>>>potem trwania tam, i finalnie otrzymania tytułu lekarza, w uczelniach medycznych?
>>>>>To samo dotyczy oczywiście wielu innych kierunków, a zwłaszcza:
>>>>> ekonomia, psychologia, socjologia, itp.; generalnie chodzi o te pseudo-para-naukowe kierunki
>>>>>mogę nawet zadać przewrotne pytanie: co to jest magister, doktor, czy profesor ekonomii? hahaha!
>>>>>
>>>>No na tym by zdać i zaliczać. Zdajesz wynikiem maturalnym.
>>>rozumiem: cała ta klasa specjalistów: elita medyczna, ekonomiczna, polityczna to maturzyści?
>>>ok. tylko się tak zastanawiam jeszcze: kto im zdał maturę?
>>Kiedyś matura mało znaczyła. Były egzaminy wewnętrzne. Nie wiem kiedy się to zmieniło. Odkąd jest tzw nowa matura to nie ma zbyt dużo miejsc na takie jajca.
>że co nowa matura?
>powszechnie wiadomo że kretyni obecnie studiują... no i wykładają też nie lepsi.
>egzaminy na studia zostały zniesione w 1995r chyba,
>bo pamiętam to - byłem wtedy na 5-tym roku,
>a tu nagle pełno przygłupów się pojawiło i pałętało pod nogami.

Dawno temu studentami zostawało 10 % rocznika z miast, teraz 60%. To nie młodzież zdurniala, to rańga studiów spadła. Dziś jeszcze studenci medycyny, prawa, informatyki trzymają poziom. Syn pokazuje mi słupki wyników na matmie, kupa durni i nieuków, albo się wezmą do roboty albo połowa odpadnie.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>ekonomia, psychologia, socjologia, itp.[...]para-naukowe kierunki
Paranaukowców będzie przybywać i będą honorowani naukowymi noblami.


cr
alsor (3283 punktów)
>>ekonomia, psychologia, socjologia, itp.[...]para-naukowe kierunki
>Paranaukowców będzie przybywać i będą honorowani naukowymi noblami.

nie może przybywać, bo limit został dawno zaliczony:

obecnie masz już praktycznie 100% naukowców kretynów.

dowód: wystarczy się rozejrzeć dookoła.
alsor (3283 punktów)
a skąd te tłuste cipy w reklamach?

czyżby moda znowu się odbiła od ściany:
do niedawna chude anorektyczki były modne,
no a tłuste grube dupy były do dupy...

pewnie statystyki znowu wygrały:
jest dużo tłustych grubaśnych dziewek, co widać bo to chodzi pona ulicach,
więc moda musiała zmienić kierunek - tłuste, grube i głupie jest teraz trendy.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>moda musiała zmienić kierunek - tłuste, grube i głupie jest teraz trendy.
To pooglądaj sobie np. "Usterkę", tam pokazują rzesze durnych tłuściochów.

cr
harrya46 (1 punktów)
Discover solutions to address the issue of your why is my hp printer offline windows 10. Troubleshoot and resolve connectivity issues with our comprehensive guide, offering step-by-step instructions and practical tips. Navigate through Windows 10 settings confidently to bring your HP printer back online, ensuring seamless and efficient printing. Get your printer back on track with our expert troubleshooting resources for a hassle-free printing experience.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365