usłyszałem ciekawe słowo, fandom, czyli dom, wspólnoty fanów, używane w odniesieniu do fanów fantastyki Jako fandom określa się ludzi aktywnie uczestniczących w klubach, konwentach fantastyki lub w internetowych zdarzeniach, dyskusjach Członkowie fandomu piszą, rysują i kręcą filmy, powstają dzieła. My libki należymy do fandomu tuska, sprawnego arcykapłana złego boga (liberalizm)
tak stworzyłem słowo fanraj, fani raju aktywnie uczestniczących w klubach rajowskich, w internetowych zdarzeniach, dyskusjach. Członkowie fanraju piszą, rysują i kręcą filmy o raju, powstaną dzieła przyspieszające śmierć antyludzkiego liberalizmu - kapitalizmu
|