Morawiecki szmal zwącha nawet w dupie żółwia i znajdzie sposób, żeby się do tego szmalu dobrać. I to mnie dziwi, że mu do głowy nie wpadło przy tym swoim płocie na granicy kasy fiskalne rozlokować z obsługą cywilną zamiast straży granicznej. Wszystko byłoby według PiSowskich standardów, a tak mamy - jak ogłosił Kaczyński - małą nic nie naczącą aferkę, która mogła przyczynić się do przegrnej PISu w prawyborach w Wieruszowie. 2023 vs wybory w 2019 KO - 34,08% (+10,59) PiS - 32,32% (-14,18) Trzecia Droga - 11,94% (+4,08) Konfederacja - 6,64% (-0,38) Lewica - 6,35% (-6,73) BS - 3,51%  "Prawybory w Wieruszowie dobiegły końca. Koalicja Obywatelska zdobyła 34,08 proc. głosów, Prawo i Sprawiedliwość 32,32 proc., a Trzecia Droga - 11,94 proc. Frekwencja wynosiła 19,27 proc. Gmina Wieruszów organizuje swoje prawybory po raz trzeci. Miejscowi samorządowcy twierdzą, że na ich terenie wyniki oficjalnych głosowań – na kandydatów do parlamentu czy w elekcji prezydenckiej – są bardzo zbliżone do wyników ogólnopolskich." wiadomosci(*)tomatic&srcc=undefined&utm_v=2 |