Ale...o, rety...to bardzo śmieszne, ale równocześnie zaskakujące. Muszę przyznać, z zażenowaniem, że przez niekontrolowany napad śmiechu oplułam owsianką monitor. Są pierwsze straty wśród ateistów spowodowane przez ten utwór religijny. Zbaczając nieco z tematu, witam serdecznie - to mój pierwszy post, chociaż Racjonalistę przeglądam już całkiem długo.
|