 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 05-03-2012 18:19 | Gapa (597 punktów) | Tupet
3 na 3 | Nie wiem jak Wy, ale ja generalnie uzywam bardzo duzo mojego e-maila. Zwykle otwieram wszystko, lacznie z reklamami. oto co dzis dostalam, pod tytulem dotyczy mojego portalu: ostrzezeni(*)e-prace-spirytualizmu-new-age/To moj pierwszy spam z Jezusem w tle... | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
15 na 15 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | >Nie wiem jak Wy, ale ja generalnie uzywam bardzo duzo mojego e-maila. Nie wiem jak inni, ale ja wcale nie używam twojego e-maila.
>Zwykle otwieram wszystko, lacznie z reklamami. Bardzo dobrze, w końcu nie po to ludzie tworzą różne wirusy, aby nikt ich nie testował.
>To moj pierwszy spam z Jezusem w tle... No to stawiasz mszalne winko!
Emeryci, popierajcie Partię czynem, umierając przed terminem!
|
|
|  | 2 na 2 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | > Kulka_na_mole przywołuję Cię do porządku. Jesteś złośliwy. Nieładnie.>  On ma tak zawsze jak mszalne winko poczuje.
|
|
 | 3 na 3 |
|  | 4 na 4 | Gosia (9452 punktów) |
> Nawet kelnera załatwiłam.> 1.bp.blogs(*)/eWHAbSAix0A/s400/kielichy.jpgA do rzyci z takim kelnerem, komisyjnie dopisze do rachunku 800% napiwek...
Feministką jest dziś każda kobieta, która ma ochotę myśleć o swych własnych sprawach tak, jak mężczyźni uważają, że nie powinna. (Alice Duer Miller)
|
|
3 na 5 | Selanos (12869 punktów) | Uuu, znowu ta joga. Nie wiem o co chodzi, przecież to zwyczajne fizyczne, rozluźniające ćwiczenie. Ja nie ćwiczę, miałem tylko elementy tego czegoś na zajęciach z emisji głosu. Całkiem przyjemne, dolny odcinek mojego kręgosłupa, najbardziej wymęczona część mojego ciała przez siedzenie przed kompem, wręcz to kocha.
Cóż tu komentować? Kolejny nawiedzony katolik uważa się za wcielenie Jezusa i za swoją misję uznał zbawienie świata poprzez spamowania w mailach. Nuda.
|
|
 | 3 na 3 | MadameDeVoltaire (1428 punktów) | Przebrnęłam przez wykład na ten temat na falach Radia Maryja, otóż joga w formie samych ćwiczeń nie jest niczym złym, natomiast Szatan może przejąć kontrolę nad Twoim umysłem w momencie, kiedy dołączone są do niej ćwiczenia oddechowe.
Zmieniłam login, bo wszyscy myśleli, że jestem facetem.
|
|
| |  | 1 na 1 | Mikuś Frąckiewicz (616 punktów) | > Jestem dopiero na etapie czytania frondy bez łzawiących oczu  Oj, Frondę czytasz? Idź lepiej do lekarza...  Spoko, ja też nieraz do niej zaglądam, by się pośmiać. W ostatnim artykule zacny Terlikowski pisze, że Tusk to taki Zapatero, chce zniszczyć autorytet Kościoła, wojować z nim, wyprowadzić religię ze szkół. To wszystko by się przydało, ale Tusk niestety nie robi nic w tym kierunku 
Religię wynaleźli słabi ludzie, którzy bali się śmierci. Amen!
|
|
| |  | | MadameDeVoltaire (1428 punktów) | >Czyli według RM ćwiczenia oddechowe nie są elementem ćwiczeń fizycznych
Nie wiem, chociaż biologia to nie moja działka, to zrozumiałam z tego, że jakieś tam nierównomierne dotlenianie mózgu podczas jogi może zrobić z nim coś złego, ale nie do końca rozumiem co. Grunt że pewnie zaczniesz nieświadomie hołdować wschodnim bożkom i pójdziesz do piekła, w końcu wszystko się do tego sprowadza.
Zmieniłam login, bo wszyscy myśleli, że jestem facetem.
|
|
 | 1 na 1 | Gapa (597 punktów) | >Cóż tu komentować? Kolejny nawiedzony katolik uważa się za wcielenie Jezusa i za swoją misję uznał zbawienie świata poprzez spamowania w mailach. Nuda.
Moze i nuda, ale mi sie zdarza po raz pierwszy. Mam nadzieje ze po raz ostatni.
|
|
|  | 1 na 1 | MadameDeVoltaire (1428 punktów) | A ja sobie przejrzę skrzynkę z ciekawości 
Zmieniłam login, bo wszyscy myśleli, że jestem facetem.
|
|
4 na 4 | Kamil1838 (521 punktów) | Wcale mnie to nie dziwi, to tylko dowód desperacji.
|
|
7 na 7 | Michał96 (412 punktów) | Najlepszy jest podpis:
"Wasz Kochający Zbawiciel Jezus Chrystus"
Takie akcje przyniosą skutek odwrotny od zamierzonego.
|
|
 | 3 na 3 | MadameDeVoltaire (1428 punktów) | Może ktoś się nabierze i pomyśli że Chrystus dorwał jakieś niebiańskie Wi-Fi?
Zmieniłam login, bo wszyscy myśleli, że jestem facetem.
|
|
|  | 7 na 7 | zohen (3231 punktów) | >Może ktoś się nabierze i pomyśli że Chrystus dorwał jakieś niebiańskie Wi-Fi? > Zmieniłam login, bo wszyscy myśleli, że jestem facetem.
Oj, Madame, nie kpiłbym z internetowych zainteresowań Pana Jezusa. Sprawa jest rozwojowa ponieważ już wcześniej ks. Natanek wymieniał się z panem Bogiem esemesami - wystarczy sprawdzić bilingi. Wiele alegorycznych zapowiedzi dotyczących internetu, czy też łączności komórkowej znajdziemy zapewne także w Biblii.
|
|
| |  | 4 na 4 | MadameDeVoltaire (1428 punktów) | "Idźcie i łączcie się!"
Zmieniłam login, bo wszyscy myśleli, że jestem facetem.
|
|
| | |  | 3 na 5 | zohen (3231 punktów) | >"Idźcie i łączcie się!" > Zmieniłam login, bo wszyscy myśleli, że jestem facetem.
...i tu trafiamy w sedno, a ponadto: śladem tych zapisów podążyli wcześni marksiści proponując skorzystanie z biblijnych przepowiedni proletariuszom wszystkich krajów.
|
|
1 na 1 | MadameDeVoltaire (1428 punktów) | Na falach Radia Maryja ostrzegali mnie przed trenowaniem karate z powodu przysięgi dojo i technik oddechowych  Ale powiem Wam, że jak tak rozmawiam ze znajomymi którzy się deklarują jako sceptycy to na wszystkich przeraża w jakiś sposób ten cały spirytualizm a w szczególności już demony, egzorcyzmy i "msze z egzorcyzmami" gdzie niby ludzie mdleją i robią inne cyrki w którymś specjalnym kulminacyjnym punkcie całej imprezy.
Zmieniłam login, bo wszyscy myśleli, że jestem facetem.
|
|
 | 1 na 1 | Mikuś Frąckiewicz (616 punktów) | > Na falach Radia Maryja ostrzegali mnie przed trenowaniem karate z powodu przysięgi dojo i technik oddechowych Mnie ostrzegano na falach tegoż radia przed "czarną magią, która naprawdę istnieje i należy się jej wystrzegać" 
Religię wynaleźli słabi ludzie, którzy bali się śmierci. Amen!
|
|
|  | 1 na 1 | MadameDeVoltaire (1428 punktów) |
> Mnie ostrzegano na falach tegoż radia przed "czarną magią, która naprawdę istnieje i należy się jej wystrzegać"  Rozumiem, że od tej pory bardziej uważasz? Wiesz, znając ewentualne niebezpieczeństwo... 
Zmieniłam login, bo wszyscy myśleli, że jestem facetem.
|
|
3 na 3 Nietsche (4548 punktów) (zablokowany) | >To moj pierwszy spam z Jezusem w tle< Mnie Jezus opuścił. Dostaję tylko oferty Viagry, bez recepty, dyskretnie. Ale zastanawiam się czy nie założyć konta na Twitterze od czasu jak Benedykt puścił w świat dobrą nowinę. Kto wie, może kiedyś dostanę zaproszenie od Jezusa ?
|
|
 | 4 na 4 | Meretseger (61860 punktów) |
> Mnie Jezus opuścił. Dostaję tylko oferty Viagry, bez recepty, dyskretnie.A propozycje powiększenia penisa? Bo ja dostaję regularnie, o dziwo - na skrzynkę służbową. Zastanawiałam się kilka razy, czy nie skorzystać...
|
|
|  | | Świnka Flejka (553 punktów) | > A propozycje powiększenia penisa? Bo ja dostaję regularnie, o dziwo - na skrzynkę służbową. Zastanawiałam się kilka razy, czy nie skorzystać...  Też dostaję takie oferty i nie wiem, co o tym myśleć. Może kolejna sonda na racjonaliście powinna zawierać pytanie: "Czy Świnka Flejka powinna skorzystać z nieustannych ofert mailowych i powiększyć sobie penisa?" A może jakieś sugestie na bieżąco? Powiększać dziada czy zostawić w spokoju? Próbował już ktoś?
|
|
|  | Nietsche (4548 punktów) (zablokowany) | > A propozycje powiększenia penisa? Bo ja dostaję regularnie, o dziwo - na skrzynkę służbową. Zastanawiałam się kilka razy, czy nie skorzystać... <Ba, żebym ja to wiedział jaka wielkość jest optymalna?
|
|
| |  | 1 na 1 | Lizergus (691 punktów) | >Ba, żebym ja to wiedział jaka wielkość jest optymalna? To chyba równie niekończący się temat jak kwestia istnienia Boga. Przy czym ten jest już bardziej życiowy (blisko mu też do bycia rzyciowym))
|
|
|  | 2 na 2 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | > >Mnie Jezus opuścił. Dostaję tylko oferty Viagry, bez recepty, dyskretnie.> A propozycje powiększenia penisa? Bo ja dostaję regularnie, o dziwo - na skrzynkę służbową. Zastanawiałam się kilka razy, czy nie skorzystać...  Nad czym tu się zastanawiać, powiększ sobie, a jak ci się z czasem pomarszczy, to napewno dostaniesz jakąś reklamę zabiegów botoksowych.
|
|
10 na 10 | Świnka Flejka (553 punktów) | Ha! Kolejny argument na istnienie Boga! Jezus zaczął własnoręcznie rozsyłać maile po ludziach...
|
|
 | 3 na 3 | MadameDeVoltaire (1428 punktów) | >Ha! Kolejny argument na istnienie Boga! Jezus zaczął własnoręcznie rozsyłać maile po ludziach...
No i popatrz że ja na rynku u nas nie mogę złapać neta na telefonie, a w niebie mają :<
Zmieniłam login, bo wszyscy myśleli, że jestem facetem.
|
|
|  | 4 na 4 | Świnka Flejka (553 punktów) | Dżizas Cię blokuje. On wie, do jakich głupot chcesz wykorzystywać Internet. A nie po to dał go ludziom...
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|