Racjonalista - Strona głównaDo treści
Tupet

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
05-03-2012 18:19Gapa (597 punktów)Tupet
Ocena 3 na 3
Nie wiem jak Wy, ale ja generalnie uzywam bardzo duzo mojego e-maila.

Zwykle otwieram wszystko, lacznie z reklamami.

oto co dzis dostalam, pod tytulem dotyczy mojego portalu:

ostrzezeni(*)e-prace-spirytualizmu-new-age/

To moj pierwszy spam z Jezusem w tle...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

05-03-2012 18:35
 Ocena 15 na 15
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>Nie wiem jak Wy, ale ja generalnie uzywam bardzo duzo mojego e-maila.
Nie wiem jak inni, ale ja wcale nie używam twojego e-maila.

>Zwykle otwieram wszystko, lacznie z reklamami.
Bardzo dobrze, w końcu nie po to ludzie tworzą różne wirusy, aby nikt ich nie testował.

>To moj pierwszy spam z Jezusem w tle...
No to stawiasz mszalne winko!

Emeryci, popierajcie Partię czynem, umierając przed terminem!
06-03-2012 11:34 
 Ocena 4 na 4
kika (1657 punktów)
Kulka_na_mole przywołuję Cię do porządku. Jesteś złośliwy. Nieładnie.
07-03-2012 19:37 
 Ocena 2 na 2
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>Kulka_na_mole przywołuję Cię do porządku. Jesteś złośliwy. Nieładnie.
>
On ma tak zawsze jak mszalne winko poczuje.
07-03-2012 20:27 
 Ocena 3 na 3
Gapa (597 punktów)

>>To mój pierwszy spam z Jezusem w tle...
>No to stawiasz mszalne winko!

Na zdrowie wszystkim!

Nawet kelnera załatwiłam.

1.bp.blogs(*)/eWHAbSAix0A/s400/kielichy.jpg
07-03-2012 23:00 
 Ocena 4 na 4
Gosia (9452 punktów)

>Nawet kelnera załatwiłam.
>1.bp.blogs(*)/eWHAbSAix0A/s400/kielichy.jpg

A do rzyci z takim kelnerem, komisyjnie dopisze do rachunku 800% napiwek...

Feministką jest dziś każda kobieta, która ma ochotę myśleć o swych własnych sprawach tak, jak mężczyźni uważają, że nie powinna. (Alice Duer Miller)
Selanos (12869 punktów)
Uuu, znowu ta joga. Nie wiem o co chodzi, przecież to zwyczajne fizyczne, rozluźniające ćwiczenie. Ja nie ćwiczę, miałem tylko elementy tego czegoś na zajęciach z emisji głosu. Całkiem przyjemne, dolny odcinek mojego kręgosłupa, najbardziej wymęczona część mojego ciała przez siedzenie przed kompem, wręcz to kocha.

Cóż tu komentować? Kolejny nawiedzony katolik uważa się za wcielenie Jezusa i za swoją misję uznał zbawienie świata poprzez spamowania w mailach. Nuda.
05-03-2012 22:19 
 Ocena 3 na 3
MadameDeVoltaire (1428 punktów)
Przebrnęłam przez wykład na ten temat na falach Radia Maryja, otóż joga w formie samych ćwiczeń nie jest niczym złym, natomiast Szatan może przejąć kontrolę nad Twoim umysłem w momencie, kiedy dołączone są do niej ćwiczenia oddechowe.

Zmieniłam login, bo wszyscy myśleli, że jestem facetem.
06-03-2012 08:04 
 Ocena 2 na 2
Selanos (12869 punktów)
Czyli według RM ćwiczenia oddechowe nie są elementem ćwiczeń fizycznych Jakoś mnie to nie zaskakuje. Ach, no i oczywiście podziwiam, ja nie jestem w stanie wytrzymać słuchania RM nawet przez pięć minut, nie mówiąc już o całym wykładzie. Jestem dopiero na etapie czytania frondy bez łzawiących oczu
08-03-2012 09:33 
 Ocena 1 na 1
Mikuś Frąckiewicz (616 punktów)
>Jestem dopiero na etapie czytania frondy bez łzawiących oczu

Oj, Frondę czytasz? Idź lepiej do lekarza...

Spoko, ja też nieraz do niej zaglądam, by się pośmiać. W ostatnim artykule zacny Terlikowski pisze, że Tusk to taki Zapatero, chce zniszczyć autorytet Kościoła, wojować z nim, wyprowadzić religię ze szkół.

To wszystko by się przydało, ale Tusk niestety nie robi nic w tym kierunku

Religię wynaleźli słabi ludzie, którzy bali się śmierci. Amen!
MadameDeVoltaire (1428 punktów)
>Czyli według RM ćwiczenia oddechowe nie są elementem ćwiczeń fizycznych

Nie wiem, chociaż biologia to nie moja działka, to zrozumiałam z tego, że jakieś tam nierównomierne dotlenianie mózgu podczas jogi może zrobić z nim coś złego, ale nie do końca rozumiem co. Grunt że pewnie zaczniesz nieświadomie hołdować wschodnim bożkom i pójdziesz do piekła, w końcu wszystko się do tego sprowadza.

Zmieniłam login, bo wszyscy myśleli, że jestem facetem.
05-03-2012 22:34 
 Ocena 1 na 1
Gapa (597 punktów)
>Cóż tu komentować? Kolejny nawiedzony katolik uważa się za wcielenie Jezusa i za swoją misję uznał zbawienie świata poprzez spamowania w mailach. Nuda.

Moze i nuda, ale mi sie zdarza po raz pierwszy. Mam nadzieje ze po raz ostatni.
05-03-2012 22:41 
 Ocena 1 na 1
MadameDeVoltaire (1428 punktów)
A ja sobie przejrzę skrzynkę z ciekawości

Zmieniłam login, bo wszyscy myśleli, że jestem facetem.
Kamil1838 (521 punktów)
Wcale mnie to nie dziwi, to tylko dowód desperacji.
Michał96 (412 punktów)
Najlepszy jest podpis:

"Wasz Kochający Zbawiciel
Jezus Chrystus"

Takie akcje przyniosą skutek odwrotny od zamierzonego.
05-03-2012 22:15 
 Ocena 3 na 3
MadameDeVoltaire (1428 punktów)
Może ktoś się nabierze i pomyśli że Chrystus dorwał jakieś niebiańskie Wi-Fi?


Zmieniłam login, bo wszyscy myśleli, że jestem facetem.
05-03-2012 23:31 
 Ocena 7 na 7
zohen (3231 punktów)
>Może ktoś się nabierze i pomyśli że Chrystus dorwał jakieś niebiańskie Wi-Fi?
>
Zmieniłam login, bo wszyscy myśleli, że jestem facetem.


Oj, Madame, nie kpiłbym z internetowych zainteresowań Pana Jezusa. Sprawa jest rozwojowa ponieważ już wcześniej ks. Natanek wymieniał się z panem Bogiem esemesami - wystarczy sprawdzić bilingi. Wiele alegorycznych zapowiedzi dotyczących internetu, czy też łączności komórkowej znajdziemy zapewne także w Biblii.
05-03-2012 23:41 
 Ocena 4 na 4
MadameDeVoltaire (1428 punktów)
"Idźcie i łączcie się!"

Zmieniłam login, bo wszyscy myśleli, że jestem facetem.
05-03-2012 23:47 
 Ocena 3 na 5
zohen (3231 punktów)
>"Idźcie i łączcie się!"
>
Zmieniłam login, bo wszyscy myśleli, że jestem facetem.


...i tu trafiamy w sedno, a ponadto: śladem tych zapisów podążyli wcześni marksiści proponując skorzystanie z biblijnych przepowiedni proletariuszom wszystkich krajów.
MadameDeVoltaire (1428 punktów)
Na falach Radia Maryja ostrzegali mnie przed trenowaniem karate z powodu przysięgi dojo i technik oddechowych
Ale powiem Wam, że jak tak rozmawiam ze znajomymi którzy się deklarują jako sceptycy to na wszystkich przeraża w jakiś sposób ten cały spirytualizm a w szczególności już demony, egzorcyzmy i "msze z egzorcyzmami" gdzie niby ludzie mdleją i robią inne cyrki w którymś specjalnym kulminacyjnym punkcie całej imprezy.

Zmieniłam login, bo wszyscy myśleli, że jestem facetem.
08-03-2012 09:35 
 Ocena 1 na 1
Mikuś Frąckiewicz (616 punktów)
>Na falach Radia Maryja ostrzegali mnie przed trenowaniem karate z powodu przysięgi dojo i technik oddechowych
Mnie ostrzegano na falach tegoż radia przed "czarną magią, która naprawdę istnieje i należy się jej wystrzegać"


Religię wynaleźli słabi ludzie, którzy bali się śmierci. Amen!
08-03-2012 09:59 
 Ocena 1 na 1
MadameDeVoltaire (1428 punktów)

>Mnie ostrzegano na falach tegoż radia przed "czarną magią, która naprawdę istnieje i należy się jej wystrzegać"

Rozumiem, że od tej pory bardziej uważasz? Wiesz, znając ewentualne niebezpieczeństwo...

Zmieniłam login, bo wszyscy myśleli, że jestem facetem.
Nietsche (4548 punktów)
(zablokowany)
>To moj pierwszy spam z Jezusem w tle<
Mnie Jezus opuścił. Dostaję tylko oferty Viagry, bez recepty, dyskretnie.
Ale zastanawiam się czy nie założyć konta na Twitterze od czasu jak Benedykt puścił w świat dobrą nowinę. Kto wie, może kiedyś dostanę zaproszenie od Jezusa ?
06-03-2012 08:31 
 Ocena 4 na 4
Meretseger (61860 punktów)

>Mnie Jezus opuścił. Dostaję tylko oferty Viagry, bez recepty, dyskretnie.
A propozycje powiększenia penisa? Bo ja dostaję regularnie, o dziwo - na skrzynkę służbową. Zastanawiałam się kilka razy, czy nie skorzystać...
Świnka Flejka (553 punktów)
>A propozycje powiększenia penisa? Bo ja dostaję regularnie, o dziwo - na skrzynkę służbową. Zastanawiałam się kilka razy, czy nie skorzystać...

Też dostaję takie oferty i nie wiem, co o tym myśleć. Może kolejna sonda na racjonaliście powinna zawierać pytanie: "Czy Świnka Flejka powinna skorzystać z nieustannych ofert mailowych i powiększyć sobie penisa?"

A może jakieś sugestie na bieżąco? Powiększać dziada czy zostawić w spokoju? Próbował już ktoś?
Nietsche (4548 punktów)
(zablokowany)
>A propozycje powiększenia penisa? Bo ja dostaję regularnie, o dziwo - na skrzynkę służbową. Zastanawiałam się kilka razy, czy nie skorzystać... <
Ba, żebym ja to wiedział jaka wielkość jest optymalna?
07-03-2012 20:05 
 Ocena 1 na 1
Lizergus (691 punktów)
>Ba, żebym ja to wiedział jaka wielkość jest optymalna?
To chyba równie niekończący się temat jak kwestia istnienia Boga. Przy czym ten jest już bardziej życiowy (blisko mu też do bycia rzyciowym))
07-03-2012 19:41 
 Ocena 2 na 2
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>>Mnie Jezus opuścił. Dostaję tylko oferty Viagry, bez recepty, dyskretnie.
>A propozycje powiększenia penisa? Bo ja dostaję regularnie, o dziwo - na skrzynkę służbową. Zastanawiałam się kilka razy, czy nie skorzystać...

Nad czym tu się zastanawiać, powiększ sobie, a jak ci się z czasem pomarszczy, to napewno dostaniesz jakąś reklamę zabiegów botoksowych.
06-03-2012 09:34
 Ocena 10 na 10
Świnka Flejka (553 punktów)
Ha! Kolejny argument na istnienie Boga! Jezus zaczął własnoręcznie rozsyłać maile po ludziach...
08-03-2012 14:56 
 Ocena 3 na 3
MadameDeVoltaire (1428 punktów)
>Ha! Kolejny argument na istnienie Boga! Jezus zaczął własnoręcznie rozsyłać maile po ludziach...

No i popatrz że ja na rynku u nas nie mogę złapać neta na telefonie, a w niebie mają :<

Zmieniłam login, bo wszyscy myśleli, że jestem facetem.
08-03-2012 15:15 
 Ocena 4 na 4
Świnka Flejka (553 punktów)
Dżizas Cię blokuje. On wie, do jakich głupot chcesz wykorzystywać Internet. A nie po to dał go ludziom...

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365