 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 20-02-2024 20:09 | okragly (21676 punktów) | 11 tysięcy dzieci 0 na 2 | Od października w Gazie usazyd zabił 11 tysięcy dzieci. ale dla nas najwazniejsze, z woli usazyda, że w więzieniu umarł Nawalny. Co nie otworze strone to nawalny to, nawalny tamto, nawalna matka, nawalna żona i brat nawalnego podobnie, wszedzie nawalny.
kilka dni temu był długi wywiad znanego Amerykanina z Putinem, tam 45 x wymienił Polskę, o tym wywiadzie cisza
patoelity, psy usazyda, sa niesamowite, a my niedorozwojki to fałszywość, manipulacje łykamy.
Jutro idę, wezwany do Wojskowego Centrum Rekrutacji, będę szykowany na wojnę z Rosją w imie interesów pana świata, usazyda
grzanie w masmediach usazyda tematem śmierci Nawalnego to preludiom | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 3 | zeniu73 (6483 punktów) | >Od października w Gazie usazyd zabił 11 tysięcy dzieci. >ale dla nas najwazniejsze, z woli usazyda, że w więzieniu umarł Nawalny. Co nie otworze strone to >nawalny to, nawalny tamto, nawalna matka, nawalna żona i brat nawalnego podobnie, wszedzie nawalny. >kilka dni temu był długi wywiad znanego Amerykanina z Putinem, tam 45 x wymienił Polskę, o tym >wywiadzie cisza >patoelity, psy usazyda, sa niesamowite, a my niedorozwojki to fałszywość, manipulacje łykamy. > Jutro idę, wezwany do Wojskowego Centrum Rekrutacji, będę szykowany na wojnę z Rosją w imie >interesów pana świata, usazyda >grzanie w masmediach usazyda tematem śmierci Nawalnego to preludiom
Parę minut po śmierci rasisty, homofoba, antysemity i nacjonalisty Nawalnego prasa i demokratyczne rządy wiedziały jak umarł (mawet cytowano wypowiedzi więźnia, który coś tam podejrzanego widział) a dwa lata po zamachu na Nordstream nadal nie ma nic nowego 😂😂😂
A pelikany łykają i drą się, że wkoło naziści, niezaszczepieni i antysemici 😂
|
|
3 na 3 | farmer (22440 punktów) |
> Jutro idę, wezwany do Wojskowego Centrum Rekrutacji, będę szykowany na wojnę z Rosją w imie
To ty masz kategorie zdolny do odbycia słuzby wojskowej? Czy dopiero będą cię badać.
Bo jak badać. To opowiedz im to wszytko. O Raju kulczyku i usazydzid.
<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > > Jutro idę, wezwany do Wojskowego Centrum Rekrutacji, będę szykowany na wojnę z Rosją w imie> To ty masz kategorie zdolny do odbycia słuzby wojskowej?byłem w wojsku, jestem przeszkolony do służby na radarze > Bo jak badać. To opowiedz im to wszytko. O Raju kulczyku i usazydzid.patoelity czytają fR i żeby mnie uciszyć wsadzą w kamasze 
fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym mamy św trójcę racjonalistów
|
|
|  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | > >> Jutro idę, wezwany do Wojskowego Centrum Rekrutacji, będę szykowany na wojnę z Rosją w imie> >To ty masz kategorie zdolny do odbycia słuzby wojskowej?> byłem w wojsku, jestem przeszkolony do służby na radarzeKoniecznie jutro im powiedz o raju kulczyku i usazydzie i patoelitach. > >Bo jak badać. To opowiedz im to wszytko. O Raju kulczyku i usazydzid.> patoelity czytają fR i żeby mnie uciszyć wsadzą w kamasze  Jutro im to powiesz. Powiedz im o raju kulczyku i usazydzie. Koniecznie. Hahahaha jaki ty będziesz grzeczny. Wytrzymasz. Ehhh. Nie tylko ty nie istniejesz.
<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> Hahahaha jaki ty będziesz grzeczny. Wytrzymasz.będę grzeczny, brykanie to głupota (patrz Nawalny) panstwo to przemoc, jestem delikatny 
fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym mamy św trójcę racjonalistów
|
|
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >Od października w Gazie usazyd zabił 11 tysięcy dzieci. usazyd zabija z naszych pieniędzy drukuje $ ile chce i wydaje na swoje wojny w Ukrainie, Izraelu, Iraku, Afganistanie, Syrii, Libi, Libanie, ... bo wie że my, żeby cokolwiek kupic za granica wpierw musimy kupic ich $ (papier) za nasze towary. To jest takie głupie, tylko MY, libki niedorozwojki to łykamy
Rosja jak prowadzi wojnę to opodatkuje swoich obywateli (a nie cały świat jak to czyni usazyd)
|
|
| Thoter (6650 punktów) |
> Jutro idę, wezwany do Wojskowego Centrum Rekrutacji, będę szykowany na wojnę z Rosją w imie> interesów pana świata, usazyda > Dmowski, ściągany do USA przez Żyda Bernarda Barucha, po tym jak nas "wyzwolił" szykował Polaków do wojny z Żydami niemieckimi i ich komunizmem. Po pokonaniu Żydów niemieckich przyszła kolej na wojnę z Osią Berlin Rzym Tokio. Dowódcę Żydów niemieckich Żyda Bronsteina zamordowali ŻYDZI. Kierował tym Żyd Naum Eitingon. Żyda który szkolił kadry oficerskie Armii Czerwonej Iona Jakira zamordowali ŻYDZI, wraz z wyszkolonymi oficerami. Tą operacją wymordowania 35 tys. oficerów kierował Żyd Lew Zacharowicz Mechlis. Całością kierował z USA Żyd Bernard Baruch. Polaków w ZSRR wymordowano w celu ułatwienia przejścia przez Polskę Armii Czerwonej, nad którą dowództwo przejął, po wymordowaniu oficerów, Żyd Bernard Baruch. Żydzi amerykańscy po pokonaniu brytyjskiego hegemona i pretendujących do stania się silnymi i niezależnymi: Żydów niemieckich i Osi Berlin Rzym Tokio wysłali do Stuttgartu w 1946 r. Jamesa Franicisa Byrnesa, który groził Europie i Światu amerykańskimi porządkami. Wojnę z ZSRR, a teraz z Rosją, Żydzi amerykańscy zapowiedzieli zaraz po zakończeniu tzw. II WŚ. Żyd Zelenski użył profesora Myrosława Borysenki do naświetlenia Ukraińcom kolejnej przyczyny, która spowoduje, że banderowcy staną się nadludźmi. Używanie Ukraińców do proxy war z Rosją ma oczyścić szeregi Ukraińców z gorszego sortu Ukraińców. bukvy.org/(*)nnya-korystuvachiv-soczmerezh/"Pokolenie "X"... Dedykowane mężczyznom urodzonym w latach 70.-80. XX wieku. Nie wiem, jak to pokolenie jest modne i poprawnie nazywane, ale mówimy o w zasadzie bezużytecznej części społeczeństwa - mężczyznach w średnim wieku. Oto te łysiejące t-shirty z piwnym brzuchem, miłośniczki niedrogich miejsc do biegania i wygodnych sandałów. We wszystkich wojnach XX wieku, w tym w konfliktach globalnych, takich jak I i II wojna światowa, średni wiek żołnierza wynosił 25-26 lat. W czasie I wojny światowej do wojska nie powoływano osób powyżej 40. roku życia. W czasie II wojny światowej zapotrzebowanie na środki mobilizacyjne było ogromne, a w armiach, które poniosły największe straty w piechocie, średni wiek stopniowo rósł. Armia ukraińska w czasie II wojny światowej była jedną z najmłodszych. Średni wiek buntownika w latach czterdziestych XX wieku wynosił niecałe 25 lat. W armii ukraińskiej w latach czterdziestych XX wieku w armii ukraińskiej było tylko 0,2% żołnierzy, którzy osiągnęli przyzwoity wiek 45+. Wydaje się to absolutnie fantastyczne w realiach naszej przedudarowej, bezzębnej bandy, którą ktoś ubrał w kamuflaż i wezwał siły zbrojne. Oczywiście w ciągu ostatniego półwiecza oczekiwana długość życia mężczyzn gwałtownie wzrosła (nie tak gwałtownie jak kobiet, ale jednak) i obecnie średni wiek żołnierza na świecie wynosi około 30 lat. To uczeń w porównaniu z ukraińskimi żołnierzami, których średni wiek od II wojny światowej wzrósł z 25 do 43 lat.U nas żydowski zięć Duda, do proxy war z Rosją, używa nasze otumanione dzieci. Jaki będzie tego efekt za kilka lat ?? Dzieci banderowców wypełnią w Polsce lukę, po użytych do proxy war dzieciach polskich. Żyd Zelenski wysyła starców a żydowski zięć nasze dzieci. Ukraińskiego profesora ganią a "naszych" profesorów się chwali.
|
|
 | | DyktaFon (9281 punktów) | Oczywiście w ciągu ostatniego półwiecza oczekiwana długość życia mężczyzn gwałtownie wzrosła (nie tak gwałtownie jak kobiet, ale jednak) i obecnie średni wiek żołnierza na świecie wynosi około 30 lat. To uczeń w porównaniu z ukraińskimi żołnierzami, których średni wiek od II wojny światowej wzrósł z 25 do 43 lat. Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma  Jest też możliwe, że młodzi dziś potrafią wywinąć się z poboru (np. uciec za granicę), a starzy już takiej inteligencji nie mają, tylko myślą tak, jak im wmówiono lata temu...
|
|
|  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | >Jest też możliwe, że młodzi dziś potrafią wywinąć się z poboru (np. uciec za granicę), a starzy już takiej inteligencji nie mają, tylko myślą tak, jak im wmówiono lata temu... Bez wątpienia starzy Ukraińcy wykazują się większą inteligencją niż ty.
DUCH
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
| |  | | DyktaFon (9281 punktów) | > >Jest też możliwe, że młodzi dziś potrafią wywinąć się z poboru (np. uciec za granicę), a starzy już takiej inteligencji nie mają, tylko myślą tak, jak im wmówiono lata temu...> Bez wątpienia starzy Ukraińcy wykazują się większą inteligencją niż ty.Nie jest to wykluczone. A dlaczego tak sądzisz?
|
|
| | |  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > >>Jest też możliwe, że młodzi dziś potrafią wywinąć się z poboru (np. uciec za granicę), a starzy już takiej inteligencji nie mają, tylko myślą tak, jak im wmówiono lata temu...> >Bez wątpienia starzy Ukraińcy wykazują się większą inteligencją niż ty.> A dlaczego tak sądzisz?  bo jesteś dyktafonem 
fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym mamy św trójcę racjonalistów
|
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> Jest możliwe, że młodzi dziś potrafią wywinąć się z poboru (np. uciec za granicę), a starzy już takiej inteligencji nie mają, tylko myślą tak, jak im wmówiono lata temu...dzisiaj wojna to nie średniowiecze (ciężka zbroja, miecz, koń, ogromny wysiłek fizyczny), choć Ulrich von Jungingen w bitwie pod Grunwaldem miał bodaj 50 lat do 65rż mam obowiązek bronić kulczyków, patoelit majątków, rozumiem i popieram, szkoda młodych w współczesnej wojnie, nie ma różnicy pomiędzy mną (60l) jako operator radaru a młodym, a strata jak ja zginę minimalna, nawet na forum wielu by się ucieszyło  , a martwy 18 latek to zaprzepaszczona ogromna strata potencjalnego miewolnika, jakbym został inwalidą wojennym to tylko na kilka lat, a młodym trzeba by wypłacać renty nawet 40 lat, usazyd by nie wytrzymał finansowo
fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym mamy św trójcę racjonalistów
|
|
| |  | 3 na 3 | TyDraniu (6569 punktów) | To Pan będzie miał jak w raju. Tam też bab bronili przed dziećmi innego boga.
>do 65rż mam obowiązek bronić kulczyków,
Kulczyków to baby do uszu wpinajo. Najstarsze kulczyki mają 3000 lat.
> szkoda młodych
Racja. Nadchodzą wojny geriatryczne, czas wrzeszczących staruszków.
|
|
1 na 1 | Thoter (6650 punktów) |
> Jutro idę, wezwany do Wojskowego Centrum Rekrutacji, będę szykowany na wojnę z Rosją w imie> interesów pana świata, usazyda > geopolitic(*)inance-ended-eu-josep-borrell/Opublikowano 12 godzin temu "Dominacja Zachodu dobiegła końca" - przyznaje szef dyplomacji UE, ostrzegając przed geopolityką "Zachód przeciwko reszcie" Najwyższy europejski dyplomata przyznał, że "era dominacji Zachodu rzeczywiście definitywnie się skończyła". Napisał to 25 lutego na blogu na oficjalnej stronie internetowej służby dyplomatycznej UE Josep Borrell, wysoki przedstawiciel Unii Europejskiej do spraw zagranicznych. "Jeśli obecne globalne napięcia geopolityczne będą nadal ewoluować w kierunku "Zachodu przeciwko reszcie", przyszłość Europy będzie rysować się w czarnych barwach" - ostrzegł.Josep Borrell, wysoki przedstawiciel Unii Europejskiej do spraw zagranicznych, zrozumiał, że trzeba się nauczyć szanować innych a nie dyktować im niekorzystne warunki, bo jesteśmy silniejsi. Tak samo rozumowali niemieccy naukowcy, którzy pracowali nad bombą atomową dla Europy. Manfred von Ardenne zebrał naukowców, po przegranej wojnie, i udał się z nimi do Suchumi w ZSRR, gdzie z niemieckiego uranu zbudował pierwszą bombę atomową dla Europy. Manfred von Ardenne rozumiał, że nie można dopuścić do tego, by Żydzi amerykańscy ze swoją fabryką seryjnej produkcji bomb atomowych w Los Alamos, grozili każdemu bronią atomową. ZSRR przekazał, za darmo, technologię atomową Chinom. Powstała kolejna siła zdolna przeciwstawić się imperilanym zapędom Żydów amerykańskich. Dzisiaj, gdyby ludzie mądrzy nie dokonali transferu technologii atomowej do ZSRR a potem do Chin, Żydzi amerykańscy trzymali by Świat pod butem. Żydzi amerykańscy wymordowali niemieckich Żydów komunistów, bo zagrażali ich planom podboju świata. Dzisiaj następcy Bernarda Barucha kontynuują jego dzieło. Baruchowi udało się zlecić zabójstwa Lwa Dawidowicza Bronsteina i Iona Jakira Żydom: Naumowi Eitingonowi i Lwu Zacharowiczowi Mechlisowi. Dzisiaj dzieło Bronsteina i Jakira kontynuują: Xi Jinping i Putin.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|