> www.focus.(*)aus-bruessel_id_259734369.html> Centrala w Brukseli niespodziewanie dowiedziała się, że samochody elektryczne nie są zeroemisyjne> 😂😂😂> Są w szoku.> Ja tam nadal twierdzę, że skoro nie ma rury wydechowej to nie ma spalin. A skoro nie ma spalin to> nie ma CO2. A skoro nie ma CO2 to nie ma śmierci.> Nie będę przecież świstakiem i przeczył nauce 😂Dopiero teraz się zorientowali, że to mrzonka? Przesiadać się na melexy? I po parunastu kilometrach podjeżdżać pod gniazdko, aby taki wynalazek doładować? A z czego, jak nie z elektrowni spalającej węgiel. Przerost formy nad treścią. Coraz bardziej zaczyna mnie wkurzać ta unia. Wymyślili np, że nakrętki napojów w petach po odkręceniu, nie mogą się oderwać od samej butelki. Trzy razy rozwaliłem dłoń. Ktoś tam w ogóle myśli, czy robią tak na odpierdol, na przekór ludziom, aby im ułatwić i tak skompilowane życie? Najgorsze, jak "zielone" debile dostaną się do władzy. Tym gorzej, że mają decydujący wpływ na wszystkie kraje członkowskie.
|