Racjonalista - Strona głównaDo treści
Następni naziści

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
11-03-2024 00:56zeniu73 (6483 punktów)Następni naziści
Ocena 1 na 1
Jestem zdruzgotany, że w Portugalii wygrali naziści.

Co się dzieje z ludźmi, że nie chcą zrozumieć, że tylko neolewica i neokomunizm jest gwarantem szczęścia, zadowolenia, bogactwa i wewnętrznego poczucia wyższości moralnej????
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Thoter (6650 punktów)
>Jestem zdruzgotany, że w Portugalii wygrali naziści.
>Co się dzieje z ludźmi, że nie chcą zrozumieć, że tylko neolewica i neokomunizm jest gwarantem
>szczęścia, zadowolenia, bogactwa i wewnętrznego poczucia wyższości moralnej????

Czy tych nazistów stworzyli Żydzi amerykańscy a finansuje ich bank JP Morgan ??

banbye.com/watch/v_I_Mdm5Zu0DSF

Były ambasador RP UJAWNIA szokujące INFORMACJE o zdradzie polskich polityków na rzecz Ukrainy! Krzysztof Baliński

Nie jesteś zdruzgotany tym co się dzieje w Polsce ??
Zainstalowali się nam demokratycznie: banderowcy, naziści i agentura banku JP Morgan.
Żyd Morawiecki ściągnął nam do Polski bank JP Morgan, który Żyd Bernard Baruch używał do finansowania nazistów niemieckich i uzbrojenia III Rzeszy.
Naziści, w zależności od interesów Żydów amerykańskich, raz są dobrzy a raz źli.
Za każdym razem, po użyciu, kończą tragicznie.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365