Racjonalista - Strona głównaDo treści
Putinowski troll

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
11-03-2024 16:26zeniu73 (6483 punktów)Putinowski troll
Ocena 1 na 3
www.rp.pl/(*)ykan-tlumaczy-slowa-franciszka

Parszywy, putinowski troll. Powinien przenieść się do Kremla.

Jak on tak może???? Przecież Ukraina walczy nie tylko o demokrację ale także o katolicyzm, Jezusa i Maryję.

Świat schodzi na psy.

Slava Ukrainie
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

endymion (638 punktów)
>www.rp.pl/(*)ykan-tlumaczy-slowa-franciszka
>Parszywy, putinowski troll. Powinien przenieść się do Kremla.
>Jak on tak może???? Przecież Ukraina walczy nie tylko o demokrację ale także o katolicyzm, Jezusa i
>Maryję.

Serio w głos się śmieję do monitora Walczy o monopol na produkcję żywności przez prywatne podmioty.

>Świat schodzi na psy.
>Slava Ukrainie

Słavenia i Sławacja approves LMAO
Elasp (6859 punktów)
>www.rp.pl/(*)ykan-tlumaczy-slowa-franciszka
>Parszywy, putinowski troll. Powinien przenieść się do Kremla.
>Jak on tak może????

Jego wypowiedzi tłumaczyłbym istnieniem rosyjskiej agentury w Watykanie. Możliwe, że Moskwa kogoś tam ulokowała, kto ma dostęp do papieża i na niego wpływa. Jeżeli Służba Bezpieczeństwa potrafiła tam zainstalować agenturę, jest to tym bardziej w zasięgu możliwości Moskwy.

Ukraina zwycięży tak czy inaczej, jest to tylko kwestią czasu.
11-03-2024 21:42 
 Ocena 3 na 3
Thoter (6650 punktów)

> Jego wypowiedzi tłumaczyłbym istnieniem rosyjskiej agentury w Watykanie.

A ja bym wytłumaczył tym, że Papież ma WŁAŚCIWĄ I PRAWDZIWĄ WIEDZĘ.
Wiedza dla ochlosu i wiedza dla ludzi inteligentnych, to są dwie różne wiedze.

"Nie zapominajcie o swoim dziedzictwie. Jesteście spadkobiercami wielkiej Rosji: wielkiej Rosji świętych, carów, wielkiej Rosji Piotra I, Katarzyny II. Wielkiego imperium rosyjskiego, kulturalnego. Jesteście spadkobiercami wielkiej matki Rosji" - zaapelował papież Franciszek do rosyjskiej młodzieży w Petersburgu.

Dla, jakby to powiedział Żyd, polskiego chama te słowa są niezrozumiałe.
Brak inteligencji nie pozwala: się uczyć i samodzielnie budować zdania.
11-03-2024 21:46 
 Ocena 1 na 1
endymion (638 punktów)
>> Jego wypowiedzi tłumaczyłbym istnieniem rosyjskiej agentury w Watykanie.
>A ja bym wytłumaczył tym, że Papież ma WŁAŚCIWĄ I PRAWDZIWĄ WIEDZĘ.
>Wiedza dla ochlosu i wiedza dla ludzi inteligentnych, to są dwie różne wiedze.

No i tu jest pies pogrzebany. Jeżeli ktoś ma wiedzę o świecie jedynie ze zmonopolizowanych żydowskich mediów: telewizja, prasa, radio... to ma to co oni by chcieli żeby miał.
11-03-2024 22:24 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)


>> Jego wypowiedzi tłumaczyłbym istnieniem rosyjskiej agentury w Watykanie.
>A ja bym wytłumaczył tym, że Papież ma WŁAŚCIWĄ I PRAWDZIWĄ WIEDZĘ.

>Wiedza dla ochlosu i wiedza dla ludzi inteligentnych, to są dwie różne wiedze.
>"Nie zapominajcie o swoim dziedzictwie. Jesteście spadkobiercami wielkiej Rosji: wielkiej Rosji świętych, carów, wielkiej Rosji Piotra I, Katarzyny II. Wielkiego imperium rosyjskiego, kulturalnego. Jesteście spadkobiercami wielkiej matki Rosji" - zaapelował papież Franciszek do rosyjskiej młodzieży w Petersburgu.Dla, jakby to powiedział Żyd, polskiego chama te słowa są niezrozumiałe.
>Brak inteligencji nie pozwala: się uczyć i samodzielnie budować zdania.

Czytając to co piszesz, dochodzę do wniosku, że wolę już być polskim chamem.
zeniu73 (6483 punktów)
>>www.rp.pl/(*)ykan-tlumaczy-slowa-franciszka
>>Parszywy, putinowski troll. Powinien przenieść się do Kremla.
>>Jak on tak może????
> Jego wypowiedzi tłumaczyłbym istnieniem rosyjskiej agentury w Watykanie. Możliwe, że Moskwa kogoś tam ulokowała, kto ma dostęp do papieża i na niego wpływa. Jeżeli Służba Bezpieczeństwa potrafiła tam zainstalować agenturę, jest to tym bardziej w zasięgu możliwości Moskwy.

Czyli agentura rosyjska jest wszędzie, głupi Rusek wszędzie zdołał się wcisnąc?

A jest zachodnia agentura w Moskwie? Czy może Zachód jest zbyt głupi, żeby zainstalować agenturę w Moskwie?

> Ukraina zwycięży tak czy inaczej, jest to tylko kwestią czasu.
>

Oczywiście, że zwycięży. Oby po zwycięstwie nie wyszła na tym jak Polska po swoim zwycięstwie.
endymion (638 punktów)

>A jest zachodnia agentura w Moskwie? Czy może Zachód jest zbyt głupi, żeby zainstalować agenturę w Moskwie?

Powiem krótko: TAK
zeniu73 (6483 punktów)
>>A jest zachodnia agentura w Moskwie? Czy może Zachód jest zbyt głupi, żeby zainstalować agenturę w Moskwie?
>Powiem krótko: TAK
>

I co tam robi? Dezinformuje? Trolluje?
endymion (638 punktów)
>>>A jest zachodnia agentura w Moskwie? Czy może Zachód jest zbyt głupi, żeby zainstalować agenturę w Moskwie?
>>Powiem krótko: TAK
>>
>I co tam robi? Dezinformuje? Trolluje?

pije z nimi flaszkę i śmieje się z tych co wierzą w ich rzekomy konflikt ;]
11-03-2024 23:41 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)

>Czyli agentura rosyjska jest wszędzie, głupi Rusek wszędzie zdołał się wcisnąc?

Nie wiem, czy wszędzie, ale podejrzewam, że mają tam swojego człowieka. Ludzi można kupić - niestety. Moskwa, jak trzeba, potrafi sypnąć groszem i skorumpować. Prymitywne metody są czasem bardzo skuteczne.

>A jest zachodnia agentura w Moskwie? Czy może Zachód jest zbyt głupi, żeby zainstalować agenturę w Moskwie?

Na pewno działa w Moskwie i ona.

>> Ukraina zwycięży tak czy inaczej, jest to tylko kwestią czasu.
>>
>Oczywiście, że zwycięży. Oby po zwycięstwie nie wyszła na tym jak Polska po swoim zwycięstwie.

Miejmy nadzieję, że tak się nie stanie.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365