w raju wiedzieliśmy kiedy odejść, kiedy kończy się nasz ostatni etap. My libki, mamy ogromne JA i jakąś własność, dlatego uparcie chcemy trwać dłużej niż to konieczne, by zachowac JA, iluzje, tak tracimy radość i sens tego, co przed nami. trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść www.youtube.com/watch?v=kZuYff81-Fc w raju potrafiliśmy bo nie mielismy nadymanego JA, najwazniejsze było MY, komuna |