> Jednego nazywasz dyktatorem i się nim oficjalnie brzydzisz (choć potajemnie z nim handlujesz) a> drugiemu całujesz rączki choć z definicji jest nie gorszym dyktatorem 🤣> www.zeit.d(*)a-reise-xi-jingping-geopolitik> Schizofrenia samozwańczych moralistów i ratowników ludzkości 🤣Nikomu nie całuje rączek, po prostu stwierdzam fakty, że to Chiny rządzą światem wbrew żydowskiemu pitoleniu. Nie gloryfikuję żadnego dyktatora, jednak dobrze jest, jak żaden z nich nie ma monopolu i zostaje bezkonkurencyjny. Niech się siły równoważą i niech Polacy będą suwerenni na swoim podwórku - jedzenie tylko od polskich rolników, tylko polskie rowery, tylko polskie markety odprowadzające podatek w Polsce. Tyle w temacie, trzeba umieć czytać ze zrozumieniem a nie insynuować całowanie rączek.
|