Racjonalista - Strona głównaDo treści
NIEDŹWIEDŹ i ZAJĄC

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
21-04-2024 22:27okragly (21676 punktów)NIEDŹWIEDŹ i ZAJĄC
żyją sobie spokojnie, obok siebie, NIEDŹWIEDŹ i ZAJĄC, po czym zając oświadcza że przyprowadzi do swojej nory agresywną watachę wilków tj usazyda (od 70 lat ani chwili bez zabijania, ma na kącie 2 000 000 ludzi, śmiertelnie gryzie bez zastanowienia np Irak, Afganistan)
Niedźwiedź byłby głupi gdyby pozwolił królikowi przyprowadzić śmierć niosącego, szukajacego ciągle zwady usazyda

Niedźwiedź tylko chciał, by zając nie przyprowadzał do nich watachy, krwiożerczych, agresywnych, wilków

K. Mazowiecki (800 lat temu) sprowadził inną watachę wilkow na Prusy, walczyliśmy z nimi na smierc i zycie do niedawna i to tylko dzięki niedźwiedziowi się jej pozbyliśmy
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
>żyją sobie spokojnie, obok siebie, NIEDŹWIEDŹ i ZAJĄC, po czym zając oświadcza że przyprowadzi do
>swojej nory agresywną watachę wilków tj usazyda (od 70 lat ani chwili bez zabijania, ma na kącie 2
>000 000 ludzi, śmiertelnie gryzie bez zastanowienia np Irak, Afganistan)
>Niedźwiedź byłby głupi gdyby pozwolił królikowi przyprowadzić śmierć niosącego, szukajacego ciągle
>zwady usazyda
>Niedźwiedź tylko chciał, by zając nie przyprowadzał do nich watachy, krwiożerczych, agresywnych,
>wilków
> K. Mazowiecki (800 lat temu) sprowadził inną watachę wilkow na Prusy, walczyliśmy z nimi na smierc
>i zycie do niedawna i to tylko dzięki niedźwiedziowi się jej pozbyliśmy
>

Okrągły. Kłamca zawodził tu latami że on nigdy za granicą nie był.
Ale jak to kłamca napisal również że był na Ukrainie.
Jak trzeba to kłamie bo mu tak wygodnie.
Nie wierzcie tej ruskiej propagandzie w ani jedno słowo.

Powiedz kłamco . Znajomych też pewnie okalmujesz bo nie mówisz im że są psami.
Rodzina żyje w nieświadomości że Polak to Pies?

Dzień jak codzien falszywy uśmiech u ciebie.

A pomordowanych w Katyniu Polaków przez zbrodniarzy to pod sąd byś dał i roztrzelanie z twojego karabinu.

>>należał im się sąd wojenny, i rozstrzelanie z mojego karabinu
Polaków pomordowanych przez zbrodniarzy.

Pisz.wiecej onuco .

>


Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
22-04-2024 11:55 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Ale jak to kłamca napisal również że był na Ukrainie.
nie byłem na Ukrainie bo jej wtedy nie było, poza tym byłem u rodziny
rodzina to nie zagranica

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
22-04-2024 13:37 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Ale jak to kłamca napisal również że był na Ukrainie.
>nie byłem na Ukrainie bo jej wtedy nie było, poza tym byłem u rodziny
>rodzina to nie zagranica

Nie. nie każdy jest takim kretynem jak ty.

Kłamales gdy pisałeś że niegdy nie byłeś za granicą bo pisałeś że byłeś na Ukrainę. Jesteś kłamca.
No ale co to dla ruskiej onucy kłamać szydzić wyśmiewać.

Doktorat też sobie wymyslies którego potem się wyparłeś.

Ot kłamca Okrągły który o Polakach pisze że są psami.


Powiedz kłamco . Znajomych też pewnie okalmujesz bo nie mówisz im że są psami.
Rodzina żyje w nieświadomości że Polak to Pies?


Zresztą pytanie się ciebie o cokolwiek to ie ma sensu.

Kto by klmacy uwierzył. Patoelita...mhahhaha ty jesteś patologia.

Od takich jak ty to się ucieka. O kłamca idzie .

Nawet nie chce wiedzieć jak ty funkcjinujesz w zyciu.
Domyślam się za jak większość tchórzy nie ujawniasz się.

Wpadasz tylko ruska onuco popluc sobie na Polaków.




Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
22-04-2024 14:14 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Ale jak to kłamca napisal również że był na Ukrainie.
>>nie byłem na Ukrainie bo jej wtedy nie było, poza tym byłem u rodziny
>>rodzina to nie zagranica
>Nie. nie każdy jest takim kretynem jak ty.
jest tak jak ma być, inaczej być nie może

>No ale co to dla ruskiej onucy kłamać szydzić wyśmiewać.
No ale co to dla tuskiej onucy kłamać szydzić wyśmiewać

>Ot kłamca Okrągły który o Polakach pisze że są psami.
bo się zachowujemy jak psy usazyda,
TY, tylko zobaczysz, wpis okraglego, juz się ślinisz, jak pies pawłowa

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
farmer (22440 punktów)
>>>>Ale jak to kłamca napisal również że był na Ukrainie.
>>>nie byłem na Ukrainie bo jej wtedy nie było, poza tym byłem u rodziny
>>>rodzina to nie zagranica
>>Nie. nie każdy jest takim kretynem jak ty.
>jest tak jak ma być, inaczej być nie może
>>No ale co to dla ruskiej onucy kłamać szydzić wyśmiewać.
>No ale co to dla tuskiej onucy kłamać szydzić wyśmiewać

Nie byłeś za granica ale byłeś na Ukrainie a teraz będziesz udowadniał że to ma sens

Tak tak. W życiu też tak robisz z ludzi debili czy jednak jesteś ostroznijeszy?

I nie łzesz im tak w oczy? Domyślam się kłamco że nie.


>>Ot kłamca Okrągły który o Polakach pisze że są psami.
>bo się zachowujemy jak psy usazyda,
>TY, tylko zobaczysz, wpis okraglego, juz się ślinisz, jak pies pawłowa

To co ty piszesz kłamco nie ma znaczenia
Miałeś doktorat na Ukrainie byłeś choc za granica nie byłeś.
I doktoratu też nie masz. Huj wie jutro możesz mieć.

Dla ciebie kłamco to tylko skłamać

Ty potrafisz tylko obrażać. Ja w bardzo prosty sposób kłamco udowodniłem ci kłamstwo.

Pisanie o Polakach że są psami?

Co zatyka ci gdy pytam o kolego rodzinę ? I też okłamujesz ?

Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
Jesteś nieodwracalnie skażony ideą tego swojego wymyślonego "raju", który nie wiedzieć czemu całkowicie mylnie kojarzysz z komunizmem, agresywnym systemem który przyniósł światu tylko cierpienie.
Gdyby nie NATO, to dalej bylibyśmy zewnętrzną "republiką radziecką" dojoną przez ruskich ze wszystkiego i tłamszoną na każdym kroku.
-W Afganistanie ruscy chcieli zaprowadzić komunizm poto wysłali tam swoje wojska (by wspomóc miejscowych komunistów), natomiast USA zrobiło to by do skomunizowania tego kraju nie dopuścić (wspierając mudżachedinów).
Tak samo było z wojną w Korei, Wietnami, Laosie, Birmie itd.
Ludzie powinni żyć tak jak sami chcą a nie jak ktoś im każe. A w każdym z tych przypadków ruscy KAZALI im żyć po komunistycznemu.
I Ty też byś chciał nam wszystkim ten styl życia narzucić. A dlaczego ? Bo żaden komuch nie potrafi żyć bez pasożytowania na sąsiadach i dlatego ich nadrzędnym celem jest rozsiewanie tej czerwonej zarazy dookoła.
-Dlaczego jesteś tak ograniczony, że NIE CHCESZ zobaczyć w jakiej biedzie, brudzie i poniżeniu żyją zwykli rosjanie o których ani Putin ani cała reszta podległych mu przydupasów nawet nie chce słyszeć ? Na "youtube" jest mnóstwo filmików o tym: Jak żyją zwykli rosjanie
Gdzie jest ten "dobrobyt" kraju rad ???
22-04-2024 09:32 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
>-Dlaczego jesteś tak ograniczony, że NIE CHCESZ zobaczyć

Patrząc wstecz na wydarzenia historyczne dochodzimy do zaskakujących faktów.
Komunizm stworzyli wielcy Żydzi niemieccy a wojnę z nim rozpoczęli: Brytyjczycy, Żydzi amerykańscy i Francuzi.
Żydów nie wymordowano dlatego, że byli Żydami. Żydów wymordowano dlatego, że byli KOMUNISTAMI.
Żydzi amerykańscy poszerzają swoje imperium lichwy prowadząc wojny, głosząc hasło walki z komunizmem.

pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_stanu_w_Gwatemali

Korporacje i rząd amerykański od początku wspierały gwatemalskich dyktatorów, którzy w zamian odwdzięczali się im licznymi koncesjami gospodarczymi. Pierwszym z takich dyktatorskich prezydentów był Manuel Estrada Cabrera z politycznych kręgów liberałów[7]. Cabrera przyjął despotyczne metody rządów a swoich rywali eliminował drogą zabójstw. Złe położenie robotników doprowadziło do wybuchu licznych strajków, które były brutalnie tłumione z pomocą wojska.

siedemdziesiąt lat temu CIA przeprowadziła w Gwatemali zamach stanu, taki sam jak na Ukrainie w 2014 r.
Jak po siedemdziesięciu latach amerykańskiej "wolności" i "demokracji" żyją Gwatemalczycy ??
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
To że jeden system się obali siłowo a wprowadzi drugi to jeszcze nie znaczy, że ci ludzie będą zdolni po nowemu funkcjonować, bo mentalności ludzkiej nie zmienia się z dnia na dzień już na pewno nie za pomocą wojska.
Wszędzie powodem zamieszania jest ten sam problem - polityka.
>Komunizm stworzyli wielcy Żydzi niemieccy
A konkretnie jacy ? Bo mnie się zawsze wydawało że Marks i Engels byli niemcami.
Zaś Hitler uznał żydów za pod rasę ludzką i z tego powodu nakazał ich bezwględną eksterminację a nie z powodu ciągot cześci z nich wobec komunizmu. Dlaczego ich nienawidził opisał dokładnie w swojej książce.
-W drugą stronę też tak było, ZSRR zasiał ferment komunizmu na Kubie by zainstalować tam bazę wypadową do ew. ataku (czy choćby pozorowania zagrożenia) wobec USA, a ci w odwecie zablokowali tą wyspę odcinając Kubę od reszty świata.
Gdzie dwóch się bije tam trzeci traci. i takie przykłady można by mnożyć.
Cholerna "wielka polityka mocarstwowa" zawsze przynosi szkody tym, którzy mocarstwem nie są.
A co by to komu szkodziło, gdyby każdy siedział u siebie i sobie w spokoju handlował z sąsiadami nie mieszając się w sprawy tych dalszych ??
Nic by nie szkodziło pod warunkiem, że nie jest się złodziejem, łupieżcą, najeźdźcą itd.
-Sęk w tym że takich krajów i narodowości o takich cechach jest b.niewiele.
Ale ludzie są głupi i jak nie mają się czym zająć to zaczynają wymyślać ideologie, które "zbawią ich i cały świat" -jak np. komunizm.
Natury ludzkiej nie da się ot tak zmienić, wojowali jak byli koczownikami i robią to nadal latając samolotami.
22-04-2024 12:09 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Ludzie powinni żyć tak jak sami chcą a nie jak ktoś im każe.
święte słowa, dlatego nie wprowadzajmy usazyda do Ukrainy, to bardzo niebezpieczny lis z innego świata, ameryce nic nie zagraża a mają 1000 baz wojskowych rozsianych tysiące km od swojego kraju, to gatunek mocno inwazyjny, zagrażający całemu światu
Rosja od dawna mówi o neutralności Ukrainy

>Dlaczego NIE CHCESZ zobaczyć w jakiej biedzie, brudzie i poniżeniu żyją zwykli rosjanie o których ani Putin ani cała reszta podległych mu przydupasów nawet nie chce słyszeć ?
Dlaczego NIE CHCESZ zobaczyć w jakiej biedzie, brudzie i poniżeniu żyją amerykanie o których ani usazyd ani cała reszta podległych mu przydupasów nawet nie chce słyszeć ?
zobacz na YT w jakiej biedzie żyją amerykanie (podesłac Ci?)
w ubiegłym roku 100 000 amerykanów zmarło na ulicy,

daj nam przykład usazydzie jak życ mamy,
prof ekonomi balcerowicz, ich pies wie, szkoda że nie ma go w rządzie


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
>Dlaczego NIE CHCESZ zobaczyć w jakiej biedzie, brudzie i poniżeniu żyją amerykanie
>zobacz na YT w jakiej biedzie żyją amerykanie (podesłac Ci?)
Czemu uważasz że ja o tym nie wiem ?
I gdzie ja wychwalałem amerykański styl życia ?-nigdzie. To było i minęło.
Tutaj panie *okragły* to oni są SAMI sobie winni, bo zachciało się ćpać, chlać i strzelać do kogo popadło, gangów im ruscy nie podrzucili żeby "pogrążyć amerykę".
Tak jak ruscy gadali, że im amerykanie stonkę z "samolotów zrzucili" i dlatego plony mieli marne.
Jest różnica między obwinianiem całego wolnego świata za swoją nieudolność a upadkiem moralnym i cywilizacyjnym wynikłym z takiej a nie innej polityki.
-Pamiętasz takie "cuda" jak: RWE (Radio wolna europa) czyli głos wolnego świata w kontrze do komunistycznego zakłamania ? Stacje zagłuszania RWE, mur berliński, brak swobody podróżowania poza blok wschodni, reglamentacje paszportów które po powrocie do kraju trzeba było zwrócić władzy, kartki na żywność, puste półki w sklepach, siermiężną motoryzację sowiecką itd. ?
Powszechną biedę wynikającą z ubustwa zarobkowego- dlaczego kto mógł to wyjeżdzał na zachód żeby zarobić ?
Czemu w RFN były mercedesy, vw etc. a w NRD trabanty i wartburgi (warczyburgi) ?
Czemu w Korei Północnej jest bieda aż piszczy a w Południowej powszechny dobrobyt ?
-Bo wszędzie gdzie pojawiali się komuniści doprowadzali kraj i ludność do ruiny.
Odziel więc marzenia o "rajskim życiu w przyjaznej wspólnocie" od majaków o komuniźmie i skup się na tym pierwszym a o drugim zapomnij.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365