 |
światowego bandyte trzeba zamknąć do więzienia Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 25-04-2024 16:10 | okragly (21676 punktów) | światowego bandyte trzeba zamknąć do więzienia | sprawa jest poważna. USA ma 4% ludności swiata i aż 25% więźniów, są więc genetycznie agresywni, działając bardzo aktywnie na arenie międzynarodowej są śmiertelnym zagrożeniem dla nas wszystkich, dlatego hegemona, reżysera świata, dla którego bandytyzm światowy jest źródłem dochodów, trzeba zamknąć w więzieniu bo nas wszystkich wymorduje | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
5 na 5 | Berzerac (5671 punktów) | >sprawa jest poważna. USA ma 4% ludności swiata i aż 25% więźniów, są więc genetycznie agresywni, >działając bardzo aktywnie na arenie międzynarodowej są śmiertelnym zagrożeniem dla nas wszystkich, >dlatego hegemona, reżysera świata, dla którego bandytyzm światowy jest źródłem dochodów, trzeba >zamknąć w więzieniu >bo nas wszystkich wymorduje
O czym ty znowu bredzisz. Spójrz na nasze polskie podwórko. W którym cywilizowanym kraju przestępcy nie dość, że nie siedzą, ponieważ namiastka prezydenta dwa razy ich ułaskawia, to jeszcze wypowiadają się publicznie i startują do parlamentu europejskiego. Więc nie piepsz o USA, bo gówno mnie obchodzą tamtejsze realia. Weź przyjrzyj się polskim tzw politykom - przestępcom w garniturach zasiadającym na Wiejskiej, lub w spółkach skarbu państwa, na których ciążą prokuratorskie zarzuty, lub toczone są przeciwko nim postępowania.
|
|
1 na 1 | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | >USA ma 4% ludności swiata i aż 25% więźniów, Populacja Stanów Zjednoczonych to 333 mln. a więźniów mają 2 mln. co daje 0.6% społeczeństwa. Dlaczego Tobie wyszło 25% ? Co, kalkulatorek się popsuł ? Po wtóre kto siedzi "we więźniu" ? -ci którzy realizując swoją politykę zagraniczną sa agresywni czy zwyczajni przestępcy lubiący przyćpać, nałoić się gorzałą i postrzelać na ulicy z kupionej w markecie broni przez okno z samochodu lub zwyczajnie łupiąc stację "benzynową" czy inny sklepik na uboczu ? Jedź do swojej ulubionej i tak niedocenionej Rosji, przyjmą Cię.. może nawet wyślą na front powalczyć z ukraincami za rosyjskie wartości. -Masz jakąś infekcję ruso-bakcylną czy jak ?
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>USA ma 4% ludności swiata i aż 25% więźniów, >Populacja Stanów Zjednoczonych to 333 mln. a więźniów mają 2 mln. co daje 0.6% społeczeństwa. >Dlaczego Tobie wyszło 25% ? normalnie by było, że jak mają 4% ludności świata to np 2% więźniów świata (sa naszym wzorcem wolności, sprawiedliwości, rozwoju, humanizmu, a mają 25% więźniów całego świata (co czwarty więzien na świecie jest amerykaninem) Chiny mają 1400 mln mieszkańców i mniej niż 1.7 mln więźniów a niby sa panstwem nie wolnym, totalitarnym, Gdzie tu sens? gdzie logika? podobnie Iran Amerykanie maja fałszywą ideologie, trzeba ich izolować, bo zarażą nas
> kto siedzi "we więźniu" ? tam często dzieci zabijają dzieci, jest kultura zabijania, napadów na bank, strzelania z byle powodu w szkole, pracy, festynie, kościele. Amerykanie zabijanie ludzi maja we krwi, dlatego całe USA trzeba wsadzić do pudła (izolowac), żeby nie rozsiewali zła po całym swiecie (Irak 1mln ludzi zabili, Afganistan, Ukraina) jesli się od nich nie odizolujemy, niedługo u nas sie ta zaraza rozprzestrzeni
|
|
|  | 1 na 1 | Thoter (6650 punktów) |
>> kto siedzi "we więźniu" ? >tam często dzieci zabijają dzieci, jest kultura zabijania, napadów na bank, strzelania z byle >powodu w szkole, pracy, festynie, kościele.
zapomniałeś, że w amerykańskich więzieniach siedzą ludzie, którzy ujawnili światu amerykańskie przekręty i mordowanie cywili. Zamknęli Amerykankę, która była w wojsku i ujawniła film z amerykańskiego wojskowego helikoptera, jak naćpani Amerykanie strzelali do ludzi na ulicy w Iraku. Zastrzelili czterech dziennikarzy, ale to była ich wina. Amerykanie strzelali z helikoptera bronią kaliber 30 mm do cywilów, oczywiście w obronie własnej, celem szerzenia demokracji. Znajdź nazwisko tej Amerykanki. Na stronie Wikipedii był film z tego helikoptera, jest gdzieś na FR.
|
|
| |  | | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | >zapomniałeś, że w amerykańskich więzieniach siedzą ludzie, którzy ujawnili.. Dla ścisłości "..siedzą też ludzie.." Takie rzeczy działy się na wszystkich wojnach, niemieccy lotnicy podczas II wojny tak właśnie sobie strzelali do uciekającej/migrującej ludności- ktoś ich za to skazał ? Z początku trochę było im żal koni.. trochę ludzi ale potem uznali to za "świetną zabawę" w strzelanie do "mrówek". Każda wojna wywołuje dewaluację ludzkiej wrażliwości i znieczulicę. A posadzili ją bo istnieje podwójna moralność i państwo w państwie, źle rozumiana ochrona dobrego imienia korpusu itd. Różni ludzie siedzą po więzieniach..niektórzy niesłusznie, szacunkowo ok.2..5% Całkiem niedawno zwolniono kogoś kto za niewinność odsiedział 35 lat. ---------------------------------------------------------- Jedynie w czasach wojen "tyralierowych" gdzie walczący stawali niemal na przeciw siebie w szeregu, część z żołnierzy strzelała ponad głowami wroga, niektórzy wcale (znaleziono kiedyś przy jednym z zabitych karabin nabity 6-ładunkami, ładował [odprzodowo] ale nie strzelał)
|
|
| |  | | Thoter (6650 punktów) |
> Znajdź nazwisko tej Amerykanki. Na stronie Wikipedii był film z tego helikoptera, jest gdzieś na >FR.collateralmurder.wikileaks.org/5 kwietnia 2010, 10:44 EST WikiLeaks opublikowało tajny film amerykańskiego wojska przedstawiający masowe zabójstwo kilkunastu osób na irackich przedmieściach Nowego Bagdadu - w tym dwóch pracowników prasowych Reutersa.
Od czasu ataku agencja Reuters bezskutecznie próbowała uzyskać nagranie wideo na podstawie ustawy o wolności informacji. Film nakręcony z celownika helikoptera Apache wyraźnie pokazuje niesprowokowane zabójstwo rannego pracownika Reutersa i jego ratowników. Ciężko rannych zostało także dwoje małych dzieci biorących udział w akcji ratunkowej.file.wikil(*)/crazyhorse-15-wrapped-in.webm
|
|
|  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | > > Chiny mają 1400 mln mieszkańców i mniej niż 1.7 mln więźniów a niby sa panstwem nie wolnym, totalitarnym, Gdzie tu sens? gdzie logika? podobnie Iran1.7? Tak. Chyba 170 milionów. To tylko " jakaś jedna grupa" etniczna. A gdzie reszta? Szacuje się, że od tego czasu ponad milion osób zostało arbitralnie zatrzymanych w obozach internowania w całym Xinjiang. Władze chińskie zaprzeczały istnieniu obozów internowania aż do października 2018 r., kiedy to zaczęły opisywać je jako dobrowolne, bezpłatne ośrodki "szkolenia zawodowego". Twierdzą, że celem tego szkolenia zawodowego jest zapewnienie ludziom edukacji technicznej i zawodowej, aby umożliwić im znalezienie pracy i stanie się "użytecznymi" obywatelami. www.amnest(*)wiezione-osoby-xinjiang-chiny/Dobrowolnie to sobie rednecki upalają terenówki w błocie. Ostrzegam może ci oczy wypalić. Lepiej złap jakieś dzielo twojego idola Lenina na wszelki wypadek. youtu.be/gqa5j7nNiac?si=ULUqzqgLFtR7b9ZB
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>Chiny mają 1400 mln mieszkańców i mniej niż 1.7 mln więźniów a niby sa panstwem nie wolnym, totalitarnym, Gdzie tu sens? gdzie logika? podobnie Iran> 1.7? Tak. Chyba 170 milionów.> To tylko " jakaś jedna grupa" etniczna. A gdzie reszta?amerykanie mają rezerwaty dla nieludzi i mają czelność być naszym sumieniem, mówic co jest dobre (usazyd) co złe np Iran, Kuba, Rosja, Chiny typowa mentalność szeryfa z dzikiego zachodu, zabijać, zabijać, jesli ktoś mu wejdzie w drogę > Szacuje się, że od tego czasu ponad milion osób zostało arbitralnie zatrzymanych w obozach internowania w całym Xinjiang.dziwne że żaden kraj muzułmański nie upomina się o nich (są muzułmanami) tylko miłujący pokój, dbający o biednych, pokrzywdzonych, szeryf świata, światowy bandyta > Władze chińskie zaprzeczały istnieniu obozów internowania aż do października 2018 r., kiedy to zaczęły opisywać je jako dobrowolne, bezpłatne ośrodki "szkolenia zawodowego". Twierdzą, że celem tego szkolenia zawodowego jest zapewnienie ludziom edukacji technicznej i zawodowej, aby umożliwić im znalezienie pracy i stanie się "użytecznymi" obywatelami.w PRL-u tez były takie ośrodki, uczyli w nich jeździć ciężarówką, zdobywac uprawnienia na koparkę i zabijac usazyda
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|
|
|  | | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | Nie mieszaj interwencji zagranicznych które mają swoje polityczne powody ze strzelaninami wynikającymi z przestępczości i problemów psychicznych. Ta "zaraza" bierze się z wrodzonego wstrętu przed zastosowaniem pozytywnej selekcji, kto staje się wzorcem dla smarkaczy w szkole.. mędrzec czy osiłek z karabinem ? Skoro nie mędrzec to się potem nie dziw, że ze smarkaczy wyrastają przestępcy dla których przemoc staje się sposobem na życie. -Trzeba sobie zadać pytanie dlaczego "kark" z pałką lub pistoletem zyskuje wśród młodzieży szacunek zamiast potępienia. Mnie imponowali zawsze mędrcy i myśliciele.  A Ty właśnie to proponujesz, tak jak inni lewacy: zaostrzyć kary, ograniczenia, podwyższyć mandaty itp. bzdury, które uzyskują skutek odwrotny. Im niższy poziom moralny tym wyższa przestępczość. Zaś poziom moralności uzależniony jest od jakości kształcenia, które ma i musi być "kuźnią" charakterów a nie przechowalnią smarkaczy do czasu aż pójdą do roboty. Możesz sobie postawić zasieki wokół całej Polski - to coś zmieni ? Zrozum jedno.. mamy tuż za plotem AGRESORA, który nas napadał, łupił i ciemięrzył od 300 lat, amerykanie nas nigdy nie napadli ani nic złego Polsce nie zrobili. Wręcz przeciwnie udzielali schronienia i pomocy w przeciwieństwo do Rosji, która polaków wywoziła do niewolniczej pracy na syberię.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >Nie mieszaj interwencji zagranicznych które mają swoje polityczne powody ze strzelaninami wynikającymi z przestępczości i problemów psychicznych. my z mlekiem matki dostajemy antyrosyjskość i taka jest nasza polityka zagraniczna, oni wypijają z mlekiem matki kulturę dzikiego zachodu, nie znam innych filmow usazyda tylko o zabijaniu, widac jakie mają zatrute berety, co sie przeklada na ich politykę światową. Sa światowym osiłkiem, na swoje mięśnie wydają wiecej niż wszystkie pozostale kraje razem wzięte, są głupim osiłkiem, ale silnym, dlatego wszyscy się ich słuchają, oprócz Rosji, co ich strasznie wkurwia, dlatego chca ją zniszczyć przy pomocy ich braci Ukrainców i nas zaciekłych rusofobów
>-Trzeba sobie zadać pytanie dlaczego "kark" z pałką lub pistoletem zyskuje wśród młodzieży szacunek zamiast potępienia. taki maja przekaz kulturowy, jak my antyrosyjskość
>Mnie imponowali zawsze mędrcy i myśliciele. w PRL-u były inne filmy inna kultura, dzisiaj jako psy usazyda sie do niego upodobniliśmy
>Zrozum jedno.. mamy tuż za plotem AGRESORA, który nas napadał, łupił i ciemięrzył od 300 lat, nigdy nas nie napadł, to my jako jedyni zdobyliśmy Moskwę był sejm 1 RP który poprosił Rosję o zajęcie się nami, stąd gest Rejtana (posła na ww sejm rozbiorowy)
oseł nowogródzki Tadeusz Rejtan sprzeciwił się przyjęcie traktatu rozbiorowego. Własnym ciałem zasłonił drzwi, by posłowie nie wyszli z sali.
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|
|
| | |  | | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | Piszesz dla samego pisania.. A fakt że zamiast ustosunkować się do całości mojego wywodu, który prezentuje pewien uargumentowany pogląd, skupiasz się na fragmentach zdań by na nie "odpowiedzieć" zupełnie bez związku z myślą w nich zawartą świadczy o w.w. To nie jest dyskusja tylko paplanina.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|