 |
Kościół katolicki leczy homoseksualistów Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 03-04-2012 14:06 | kuba008 (270 punktów) | Kościół katolicki leczy homoseksualistów
2 na 2 | Ostatnio wpadło mi do ręki katolicki czasopismo pod wdzięczną nazwą: "Miłujcie się!". Jeden artykuł dotyczył leczenia homoseksualizmu, autorem tego pożal się boże pseudonaukowego wywodu był dr Gerard van den Aardweg - katolicki psycholog związany z (sektom) Opus Dei. Nie mam pojęcia kto dał mu tytuł doktora, ale pan ten twierdzi że można "wyleczyć się" z homoseksualizmu. Jest to pożywka dla Kościoła katolickiego, którego hobby, poza molestowaniem dzieci i obrabianiem naiwnych ludzi, jest gnębienie gejów i lesbijek. Pogląd o rzekomym "leczeniu" homoseksualizmu został całkowicie obalony przez świat nauki i dzisiaj jest uważany za idiotyczny, a mimo to Kościół, który jest największym wrogiem nauki i rozwoju intelektualnego swoich wyznawców, nadal upiera się za leczeniem innej orientacji seksualnej. Dobrze, że w Biblii nie jest napisane, że bycie murzynem jest grzechem, wtedy to na pewno Kościół katolicki z panem Aardweg'iem leczyli by tych ludzi "terapią wybielania". Czy nie uważacie że głupota Kościoła osiągnęła już szczyt, czy może niedługo na prawdę zaczną wybielać murzynów i "odżydzać" judaistów? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
5 na 5 | Meretseger (61860 punktów) | > dr Gerard van den Aardweg Ten pan Aaardveg, co w duchy wierzy? Nie ma co się nim przejmować.
|
|
 | 4 na 4 | Grzegorz (5685 punktów) | > Ten pan Aaardveg, co w duchy wierzy? Nie ma co się nim przejmować.Ten, ten. Cytuję p. Aardwega: Katolicka parapsychologia oferuje zestaw dowodów empirycznych, które wskazuja na istnienie czyśćca (...)
więcej cytatów chyba nie trzeba?
|
|
 | 4 na 4 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | > Ten pan Aaardveg, co w duchy wierzy? Nie ma co się nim przejmować.Fajne  . www.rosiko(*)karta_52/Spragnione_dusze.html[książka van den Aardvega] w ożywczy (wytłuszczenie moje - big_zyd) , nowoczesny sposób ukazuje ważne tematy doktryny katolickiej dotyczące czyśćca. 
Nikt w PiS, ani nieoficjalnie ani w sposób złośliwy, nie nazywa Jarosława Kaczyńskiego Kaczafim. (Joachim Brudziński)
|
|
6 na 6 |
 | 2 na 2 | MadameDeVoltaire (1428 punktów) | Ostatnio u nas na religii rozdawali ulotki chłopakom na "Dni skupienia w męskim gronie"
gang bang, shot you dead
|
|
 | 7 na 7 | Meretseger (61860 punktów) | >za pomocą "zdrowego, męskiego dotyku". Aż boję się pomyśleć, co też oni rozumieją przez "zdrowy, męski dotyk". Tylko jakieś skrajności przychodzą mi do głowy...
|
|
|  | | Mikuś Frąckiewicz (616 punktów) | Mnie się nasuwa skojarzenie księdza pedofila. Albo seryjnego gwałciciela homoseksualnego oraz fanatycznego katolika zarazem...
Zdrowy, męski dotyk leczy homoseksualizm... No no...
Religię wynaleźli słabi ludzie, którzy bali się śmierci. Amen!
|
|
 | 3 na 3 | Elka I Ponura (7473 punktów) | > Znajomi geje opowiadają, że księża próbują tam np. leczyć homo chłopaków za pomocą "zdrowego, męskiego dotyku". Opowiadają też, że sporo gejowskich par poznaje się właśnie na spotkaniach "Odwagi" :pOoooch, jak słyszę o "zdrowym męskim dotyku", to od razu myślę: bear. Para boskich, brodatych, wielkich bearów... Kwik! *fag hag attack!* 
Atheism is a non-prophet organization. George Carlin
|
|
|  | 1 na 1 | Gosia (9452 punktów) |
> Ooooch, jak słyszę o "zdrowym męskim dotyku", to od razu myślę: bear."Zdrowy, męski dotyk" to jest to co tygrysy lubią najbardziej !
Feministką jest dziś każda kobieta, która ma ochotę myśleć o swych własnych sprawach tak, jak mężczyźni uważają, że nie powinna. (Alice Duer Miller)
|
|
| |  | 2 na 2 | Elka I Ponura (7473 punktów) | |
|
| Selanos (12869 punktów) | >Ostatnio wpadło mi do ręki katolicki czasopismo pod wdzięczną nazwą: "Miłujcie się!".
Znam. Po przeczytaniu dwóch czy trzech numerów stwierdziłem, że wszystkie artykuły, listy do czasopisma itd. pisze jedna, no, może dwie osoby. Nie trzeba profesora z polonistyki żeby zobaczyć, że styl wypowiedzi jest identyczny.
>Jeden artykuł >dotyczył leczenia homoseksualizmu, autorem tego pożal się boże pseudonaukowego wywodu był dr >Gerard >van den Aardweg - katolicki psycholog związany z (sektom) Opus Dei. Nie mam pojęcia kto dał mu >tytuł doktora, ale pan ten twierdzi że można "wyleczyć się" z homoseksualizmu.
A no można, pewnie tymi samymi metodami można by wyleczyć kogoś z heteroseksualizmu. Może pranie mózgu to za duże określenie, ale te "terapie" są takiemu zabiegowi dość bliskie.
>Czy nie uważacie że głupota Kościoła osiągnęła już szczyt, czy może niedługo na prawdę zaczną >wybielać murzynów i "odżydzać" judaistów?
Kto wie, biblia to jeden tom, interpretacje to kilkanaście, w dodatku co jakiś czas się zmieniają.
|
|
1 na 1 | oportunista (1711 punktów) | Pozwól, że zaproponuj Ci pewną terapię - wyluzuj facet! O kościelnych się nie martw, dadzą sobie radę, twoich rad nie posłuchają, a Ty dostaniesz tylko niestrawności jak się będziesz tak podniecał byle czym. Co do głupoty, nikt z nas nie jest od niej wolny, szukanie jej najlepiej zacząć od siebie. pozdrawiam
|
|
 | 2 na 2 | astrotaurus (12445 punktów) | > Pozwól, że zaproponuj Ci pewną terapię - wyluzuj facet!Medice, cura te ipsum. > O kościelnych się nie martw, dadzą sobie radę,Jakoś radzą sobie coraz gorzej z wieku na wiek.  > twoich rad nie posłuchają,Ano, tak działa upośledzenie poznawcze umysłów kościelnych - odporność na wiedzę, na argumenty... > a Ty dostaniesz tylko niestrawności jak się będziesz tak podniecał byle czym.Cytuję: "Pozwól, że zaproponuj Ci pewną terapię - wyluzuj facet!" > Co do głupoty, nikt z nas nie jest od niej wolny, szukanie jej najlepiej zacząć od siebie.Ciebie to nie dotyczy? Bo nie zrobiłeś za wiele by Twój post był wizytówką tej maksymy.
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.
|
|
| Mikuś Frąckiewicz (616 punktów) | >Ostatnio wpadło mi do ręki katolicki czasopismo pod wdzięczną nazwą: "Miłujcie się!". Zabawna gazetka. Wdzięczny tytuł, zaś artykuły niemal wyłącznie o masturbacji, aborcji, pornografii i tym podobnych sprawach. O miłowaniu wzajemnym piszą tam rzadko. >Jeden artykuł dotyczył leczenia homoseksualizmu, autorem tego pożal się boże pseudonaukowego wywodu był dr Gerard >van den Aardweg - katolicki psycholog związany z (sektom) Opus Dei. Nie mam pojęcia kto dał mu >tytuł doktora, ale pan ten twierdzi że można "wyleczyć się" z homoseksualizmu. Jest to pożywka dla >Kościoła katolickiego, którego hobby, poza molestowaniem dzieci i obrabianiem naiwnych ludzi, jest >gnębienie gejów i lesbijek. Pogląd o rzekomym "leczeniu" homoseksualizmu został całkowicie obalony >przez świat nauki i dzisiaj jest uważany za idiotyczny, a mimo to Kościół, który jest największym >wrogiem nauki i rozwoju intelektualnego swoich wyznawców, nadal upiera się za leczeniem innej >orientacji seksualnej. Dobrze, że w Biblii nie jest napisane, że bycie murzynem jest grzechem, wtedy >to na pewno Kościół katolicki z panem Aardweg'iem leczyli by tych ludzi "terapią wybielania". >Czy nie uważacie że głupota Kościoła osiągnęła już szczyt, czy może niedługo na prawdę zaczną >wybielać murzynów i "odżydzać" judaistów? Po prostu tonący brzytwy się chwyta i czyni rzeczy nawet wielce idiotyczne, ażeby utrzymać zainteresowanie sobą.
Religię wynaleźli słabi ludzie, którzy bali się śmierci. Amen!
|
|
 | 4 na 4 | Alicja Duda (25557 punktów) | Prosimy wycinać niepotrzebne cytowanie poprzedników.
Zmień politykę, głosuj na kobiety.
|
|
1 na 1 | MadameDeVoltaire (1428 punktów) | Jak mają takie super metody, to może zaczną od pederastów w KK...? To tylko taka moja propozycja, nie żebym coś...
gang bang, shot you dead
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|