Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak wypisać się z kościółka?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
03-02-2005 21:56niemabogaJak wypisać się z kościółka?
cze. powiedzcie mi dobrzy chrześcijanie jak mam sie wypisac z tego całego kościółka? bo już mnie mierzi a poza tym jestem ateistą
pozdro

niemaboga
sam sobie odpowiadam, bo myśle że komentarze rosną eksponencjalnie (wykładniczo). pomóżcie ludzie! katolik w potrzebie!
Teresa
>pomóżcie ludzie! katolik w potrzebie!
Proponuję również skorzystać z Forum Pomocy w serwisie Katolik.pl/forum - tam na pewno otrzymasz fachową pomoc .
P.S. niemaboga, a co jeśli jednak jest?
Marcin Klapczyński
Zostań czarownicą, to wtedy kościół Cie wyklnie i nie trzeba bedzie się prosić.
Droibner
>Zostań czarownicą, to wtedy kościół Cie wyklnie i nie trzeba bedzie się prosić.
Ale jak zostać CZAROWNICĄ? (techniczne szczególy kastracji całkowitej sam sobie zorganizuję).
Co mam zrobić, żeby umieć czarować? Gdzie sie tego nauczyc ? Na KUL-u nie uczą!
Bardzo chcę byc czarownicą!!! Jak to zrobić???
leo_z (935 punktów)
Lucyfer brzuch
zapraszam do dziennika smutnego księdza; może jego doswiadczenie pomoze zainteresowanym problemem. www.lucy.brzuch.blog.gery.pl
Pavel Starsky
Witam,
miałem kiedys to samo ale mi przeszło... wygląda że na Ciebie
- tak mi przykro. Radzę poczekaj cierpliwie może Tobie też przejdzie.
Pzdr
Brat Pavel
św.Marek
>miałem kiedys to samo ale mi przeszło... wygląda że na Ciebie - tak mi przykro. Radzę poczekaj cierpliwie może Tobie też przejdzie.

To miejsce dla ludzi poszukujących racjonalnych wyjść z sytuacji. Twoja propozycja jest mniej więcej taka tragikomiczna, jak lekarza na widok pacjenta któremu urwało nogę: tak mi przykro, niech pan poczeka aż odrośnie.

___________
Pozdrawiam
Lilia
ale masz problem
idź do proboszcza i mu to powiedz
on resztę załatwi
weźmiesz swoje akty chrztu bierzmowania i czego tam jeszcze i zaniesiesz triumfalnie do domu
to takie proste wcześniej na to nie wpadłeś??

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365