>miałem kiedys to samo ale mi przeszło... wygląda że na Ciebie - tak mi przykro. Radzę poczekaj cierpliwie może Tobie też przejdzie.
To miejsce dla ludzi poszukujących racjonalnych wyjść z sytuacji. Twoja propozycja jest mniej więcej taka tragikomiczna, jak lekarza na widok pacjenta któremu urwało nogę: tak mi przykro, niech pan poczeka aż odrośnie.
___________ Pozdrawiam
|