Racjonalista - Strona głównaDo treści
REGULAMIN FORUM

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
26-03-2005 20:54Mariusz AgnosiewiczREGULAMIN FORUM
Od dziś na naszym forum obowiązuje regulamin. Będzie on łatwo dostepny w czasie użytkowania forum (link na dole). Bardzo proszę wszystkich użytkowników forum do zapoznania się z regulaminem: www.racjonalista.pl/index.php/s,33
Liczę że w najbliższym czasie nasi użytkownicy przyswoją sobie zasady naszego forum, które jak mniemam są po prostu formalnym wyrażeniem zdroworozsądkowych zasad jakie powinny obowiązywać na szanującym się forum.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

gooa (746 punktów)REGULAMIN FORUM
>Od dziś na naszym forum obowiązuje regulamin.

> 17. Używanie na forum więcej niż jednego loginu, tzw. nicka, przez uczestnika jest zabronione.>
Chcialam zapytac, czy istnieja immunitety ?
Mariusz Agnosiewicz (moderator)Odp: REGULAMIN FORUM
>Chcialam zapytac, czy istnieja immunitety ?

Immunitety nie są przewidywane, ale istnieją indywidualne i uzasadnione przypadki. Jeśli chcesz zmienić swego nicka to edytuj swoje konto czytelnicze. Nie zapomnij też poinformować o tym na forum w jakimś poście, sensowne byłoby też gdybyś niektórych swoim dyskutantom przez pewien czas mówiła, że to dawna gooa. W grę wchodzić może zmiana na stałe a nie okresowa. Jeśliby jednak było tak, że na podstawie tych słów ludzie będą to za często robić, i to zostanie wyeliminowane, jednak jeszcze raz podkreślam, że indywidualne przypadki mogą być dopuszczone.
webmaster (moderator)
Uprzedzając pytania, redaktorzy mogą używać dwu różnych nazw, ze względów technicznych i dla własnej wygody.
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Dodaliśmy parę nowości na forum.
Można sobie wstawić obrazek (tylko dla zalogowanych, zostanie ustalony limit objętości obrazków na użytkownika.)


<p class="strona">Oczywiście nadużywanie tej opcji będzie kontrolowane przez moderatora, prosimy nie dodawać obrazków w sposób bezsensowny. Znaczenie tego terminu będziemy mogli ustalić obserwując praktykę użytkowników.
Aby skasować użyty obrazek wystarczy wyedytować post który go zawiera i usunąć znacznik - obrazek zostanie skasowany.
<p class="strona">Dla nadania przejrzystości naszej wypowiedzi akapity prosimy ujmować za pomocą znacznika akapitu < p >
<p class="strona">Zmienione też zostały emotikony, ale to jeszcze nie to, czego oczekuję, chciałbym aby w końcu ktoś je wykonał specjalnie dla nas i aby były one naprawdę ładne i różnorodne...

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365