Religia....hm..... moje zdanie na ten temat jest nastepujące: Bog istnieje, jest w każdym z nas, ale kościół..... to czysty wymysł księży biskupów, tak samo zresztą jak sakramenty! Wiele rzeczy w Pismie Świętym jest też dopisanych- ludzie nauczcie się w końcu dowiadywać prawdy, a nie ślepo wierzycie w kościół i to co twierdzą księża! (polecam poczytac książki, zwłaszcza te "zakazane" przez kościół) |